الاییواسدی صنفی معلمان می خواهد دانشگاه ها به بسته ماندن این سقوط

لس آنجلس (CBSLA) – در میان در مورد تجدید حیات از coronavirus رهبری برای اتحادیه که نشان دهنده هزاران نفر از معلمان در لس آنجلس Unified School District توصیه است که دانشگاه ها بسته باقی می ماند به دانشجویان که ترم پاییز آغاز می شود در ماه آینده.

فایل — دو نگهبان بحث در محوطه McKinley مدرسه در کامپتون کالیفرنیا در آوریل 28 سال 2020 است. (گتی ایماژ)

هر دو هیئت مدیره و چانه زنی تیم برای ایالات معلمان لس آنجلس رای به نفع نگه داشتن دانشگاه های بسته که ترم پاییز آغاز می شود و انجام آموزش به طور کامل آنلاین این اتحادیه اعلام کرد پنجشنبه شب.

از زمان مدرسه شروع تاریخ میله میله برای Aug. 18.

این اتحادیه گفت: این نظرسنجی آن در حدود 30000 معلمان در این موضوع و انتشار نتایج آن و شب جمعه.

“وقت آن است که نگاهی به ایستادگی در برابر تهمت را خطرناک و ضد علم دستور کار قرار می دهد که زندگی ما اعضای ما دانش آموزان و خانواده های ما در معرض خطر” گفت: UTLA جمهور Cecily Myart-کروز, در بیانیه ای. “همه ما می خواهیم به صورت فیزیکی مدارس باز می شود و با دانش آموزان ما اما زندگی آویزان در تعادل می باشد. ایمنی باید در اولویت باشد. ما نیاز به دریافت این حق را برای جوامع ما است.”

در اوایل این هفته الاییواسدی سرپرست Austin Beutner تصریح کرد که این منطقه هنوز برای تصمیم گیری در مورد چگونه دانش آموزان آغاز خواهد شد یادگیری در پاییز.

در نزدیکی ولسوالی به نظر می رسد با تکیه به سمت ارائه به دانش آموزان یک انتخاب است. سانتا آنا یگانه در اورنج کانتی در روز سه شنبه تصویب یک طرح که تحت آن دانش آموزان می تواند تصمیم بگیرد که آیا برای یادگیری صرفا به صورت آنلاین و یا تحت یک مدل ترکیبی است که در آن آنها خواهد بود در کلاس ها چند روز در هفته و دیدار با آنلاین بقیه از زمان. تحت مدل ترکیبی بیش از 15 دانش آموزان را در کلاس در یک زمان.

لاس Virgenes متحد – که در خدمت بخش هایی از کالاباساس مخفی تپه و شهرستان ونتورا – اعلام کرد یک طرح مشابه پنج شنبه.

UTLA منتشر کرده است یک مقاله پژوهشی که جزئیات آنچه که دستورالعمل آن معتقد است باید قبل از ملاقات دانش آموزان می توانند با خیال راحت بازگشت به کلاس. آن نیز گفت: این منطقه نیاز بیشتر دولت و بودجه فدرال قادر به به طور موثر مقابله با این دستورالعمل.

الاییواسدی استخدام حدود 75,000 مردم و در خدمت تقریبا 700,000 دانش آموزان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de