LaVine جوان باید دیدگاه خود را در پل تظاهرات

زندگی یک میلیونر بازیکن NBA به نظر می رسد به خوبی پناه از شکایت از آزار و اذیت پلیس و درگیری.

به وضوح آن را به عنوان یک زن و شوهر از شناخته شده موارد ثابت شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

سابق گاو گارد Thabo Sefolosha تا به حال پای او شکسته در طی یک درگیری با پلیس نیویورک در سال 2015. Sefolosha که بازی برای آتلانتا در زمان خروج از منهتن باشگاه شب در صبح زود.

پلیس گفت که او نادیده گرفته دستورات به ترک این منطقه که در آن یکی دیگر از NBA بازیکن میلواکی کریس Copeland شده بود با چاقو. Sefolosha بود که در این باشگاه با شاهین هم تیمی و غافل از این وضعیت با Copeland. Sefolosha از دست رفته بقیه فصل و بعد از دریافت 4 میلیون دلار حل و فصل از NYPD.

میلواکی را استرلینگ قهوه ای عهده گرفت و tazed توسط یک گروه از افسران در یک Walgreens پارکینگ در سال 2018 است. جرم وی به طور غیر قانونی به پارکینگ در یک معلول فضا.

بدن-دوربین فیلم از این حادثه نگران کننده است. قهوه ای دیده می شود ایستاده با آرامش در پارکینگ و صحبت کردن به یک افسر. او به آرامی احاطه شده توسط چند میلواکی افسران پلیس که در بسته و کشتی او را به زمین.

                                                                                                                                                                                                                       

قهوه ای یک شرط شرق گراد و برادر کوچکتر از سابق گاو شانون قهوه ای طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر میلواکی با اشاره به استفاده بیش از حد از زور. قهوه ای به رهبری یک زندگی موضوع اعتراض در میلواکی هفته گذشته است.

زمان Bulls بازیکنان ژاک LaVine و تادئوس جوان نمی بحث در مورد هر گونه بد برخورد پلیس با زمانی که آنها صحبت می کرد به خبرنگاران در اخیر تلفنی.

LaVine دارای یک چشم انداز مشترک در مورد وضعیت نژاد پرستی در آمریکا است. مانند Sefolosha, LaVine, پدر, سیاه و سفید است.

“من فقط نمی خواهم این برای تبدیل شدن به یک مسابقه چیز” LaVine گفت. “این وحشتناک است که می گویند که اما در حال رشد شما باید بدانید که چه چیزی درست و نادرست است. همه چیز در حال حاضر است که بسیار بزرگ است که شما می توانید یک موضع در یک طرف و یا دیگر زمانی که واقعا شما فقط نیاز به درک چه خبر است و نه یک تعصب نژادی.

“ما همه یکی است. ما در این با هم. این تاثیر می گذارد همه. من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به تغییر است. اما اگر ما با هم می آیند, من فکر می کنم همه ما می تواند انجام این کار است.”

                                                                                                                                                                                                                       

روز قبل از صحبت کردن با خبرنگاران LaVine با حضور در یک تجمع در شهر سیاتل است که شامل چندین منطقه در ورزشکاران حرفه ای و سازمان یافته در بخش های سابق گاو گارد جمال کرافورد.

LaVine گفت: او گفت: جمعیت او هرگز رای دادند اما برنامه ای که برای معکوس کردن عادت و آموزش خود را در نامزدها در تمام سطوح دولت.

“فقط آموزش خود را. فعال باشد” LaVine گفت. “آیا نمی شود ترس به خود قرار داده وجود دارد و متفاوت خواهد بود یا نه. بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید برای ایجاد یک تغییر حتی اگر شما یک نظر و شما تنها کسی در اتاق صحبت کردن. نترس از آن است.

“من فکر می کنم در حال حاضر با آنچه که در همه خاص نظر و در حال حاضر که هر کس صحبت کردن در آن را OK به نظر که. اگر چیزی را حل و فصل و شما تنها با یک نظر فکر می کنم آن را کمی سخت تر برای کسی که به صحبت کردن. بنابراین احساس نمی ترسم که در مورد. بیرون رفتن وجود دارد و آنچه که برای شما مناسب است.”

جوان صحبت از منظر داشتن دو پسر جوان در سنین 6 و 9 که درخواست مقدار زیادی از سوالات در مورد تظاهرات و خشونت است. جوان خواسته شد اگر او تا به حال یک پیام برای سفید گاو طرفداران.

“من فقط می خواهم به شدت آنها را تشویق به مطمئن شوید که اگر آنها در کنار ما — که آنها باید به دلیل آنچه حق راست است, چه چیزی اشتباه است اشتباه است — به خارج و نشان می دهد که ما یک گروه واحد” جوان گفت:. “فقط پشت سر ما و انجام کار درست است. همچنین در پایین خط آموزش نسل جوان است که این درست نیست.

“شما باید درمان همه برابر شما باید نگاه همه به همان شیوه. شما هرگز بحث و یا صحبت کردن به کسی و نه آسیبی به کسی. همچنین مبارزه برای آنچه حق است. مبارزه برای درست و انجام کار درست است. بنابراین اینها چیزهایی است که من احتمالا می گویند.”

• * * * توییتر: @McGrawDHBulls

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de