فارغ التحصیلان دانشکده حقوق هنوز هم باید آزمون وکالت را در میان COVID-19 قبل از همه گیر شدن مجوز وکلای, ایلینوی,’ بالاترین دادگاه تصمیم هفته گذشته است.

ایلینوی دیوان عالی کشور رسما رد درخواست توسط تعدادی از فارغ التحصیلان امور خارجه در دانشکده حقوق استادان و اعضای هیات علمی و دیگران به کمک مالی این سال را به کلاس یک مجوز به عمل بر اساس دیگر معیار از جمله خود مدرک دکتر, درجه.

                                                                                                                                                                                                                       

دانش آموزان در حال حاضر با توجه به مجوز موقت به کار تحت وکلای با دسترسی کامل به دلیل القضات آن برک در بیانیه ای گفت: “دادگاه درک مخمصه اخیر قانون فارغ التحصیلان و ما می خواهیم به ارائه موثر در انتقال آنها به تبدیل شدن به تمرین وکلا در این اقدام بی سابقه ،

سالانه بار امتحان دادند از جولای 28 و 29 سپتامبر. 9 و 10. در حال حاضر با توجه به ایلینوی هیئت پذیرش به نوار مقامات دولت “انتخاب خواهد شد اما به انصراف از” آزمون اگر برخی با معیارهای تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. JB پریتزکر به مانیتور رمان coronavirus’ گسترش هستند دیدار کرد.

در بیانیه ای کسانی که ثبت یک دادخواست برای از بین بردن نیاز برای آزمون گفت: صدور که در آزمون “خواهد بود devastatingly نابرابر به متقاضیان و هر شکل از فرد در امتحان خواهد بود ناامن است.”

راهنمایی های صادر شده توسط نوار پذیرش هیئت مدیره مشخص بالقوه داوطلبان آزمون باید از افشای اطلاعات سلامت قبل از ورود به سایت آزمون, دریافت چک دما و آن را ضد عفونی کننده دست, در میان دیگر اقدامات.

متحده از جمله نیوجرسی, نوادا, میشیگان, ایندیانا و کالیفرنیا اعلام کردند که اداره امتحانات آنلاین. نیویورک و لوئیزیانا در میان دیگران آشکار لغو آزمون.

اگر در ماه سپتامبر برگزار, exam سایت در ایلینوی در شیکاگو رووزمانت دکالب, Champaign و کاربوندیل. حدود 2000 نفر از مردم را به آزمون در هر سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de