نمایندگان مجلس برای برگزاری جلسه بیش از أد پرونده به عنوان گزارش نشان می دهد 1M ادعا هنوز به پردازش

لس آنجلس (CBSLA) — کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش بود ضربه با یک موج جزر و مدی از مزایای بیکاری ادعا می کنند که این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل اقتصاد دولتی است.

یک گزارش جدید دریافتند که نزدیک به یک میلیون EDD ادعا هنوز به پردازش می شود به این دلیل که دولت درخواست اطلاعات بیشتر از کسانی که برای استفاده از مزایای. (اعتبار: EDD)

در مجموع نزدیک به 9 میلیون ساکنان کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری.

و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom همواره متعهد به بهبود سیستم اما یک گزارش جدید چهارشنبه نشان داد عظیم مشکلات همچنان به طاعون غرق بخش از جمله نزدیک به یک میلیون و برنامه های کاربردی است که پردازش شده است به این دلیل که دولت درخواست اطلاعات بیشتر از افرادی که قبل از تصویب آنها.

“من احتمالا به نام EDD 8,000 بار” رز Puccio یک گذاشته کارگر از وودلند هیلز گفت. “برای واقعی, 8,000 بار.”

Puccio گفت که او در زمینه مزایای پس از گذاشته شدن از او خرید و فروش کار در یک کفش لوکس شرکت در ماه مارس. او فقط موفق به دریافت مزایای دو هفته پیش.

“هر بار که من از طریق هیچ کس می تواند به من کمک کند و یا من نیاز به صحبت کردن با شخص دیگری اما آنها نمی تواند انتقال من, و یا اگر آنها انتقال آن رفت و به سکوت مرده” او گفت:. “من در بر داشت این مسئله است. کارفرمای من تا به حال اشتباه شماره امنیت اجتماعی.

CBS Los Angeles, شده است, آب گرفتگی با شکایت از افرادی مانند Puccio که گفت: آنها شده اند در انتظار برای ماه خود را برای مزایای بیکاری. دولت و مقامات محلی نیز deluged با تماس. و تحت فشار فرماندار را راه اندازی کرده است آنچه در آن نامیده می شود یک تیم اعتصاب برای رسیدگی به کوه فرآوری نشده ادعا می کند.

اعلام شده پس از زمان پاسخ در زمان شیرجه رفتن.

بازگشت در ماه مارس 88 درصد از تمام ادعاهای تمیز شد ظرف 14 روز. اما این تعداد کاهش یافته و به 52 درصد از مطالبات تایید شده که ظرف مدت 14 روز در ماه ژوئن.

“چه خبرچین هستند گفت این است که آنها در حال راه اندازی برای شکست” مجلس جیم پاترسون, R-فرزنو گفت.

پترسون گفت که او را برای مبارزه با ممیزی از أد و معتقد بودند که فرماندار بود و تنها از راه اندازی به اصطلاح اعتصاب تیم به دلیل زمان پاسخ تا به حال شده است یک فاجعه کامل.

“من خسته ام از بهانه که می گویند:” ما فقط به حال این سیل,'” پترسون گفت. “آنها آماده نیست حتی برای اندکی سربازان ارتش اجازه دهید به تنهایی یک سیل زیرا آنها به سادگی به حال حتی بدست فن آوری مناسب به عنوان یک نتیجه از قبلی ممیزی.”

بسیاری از ساکنان کالیفرنیا شکایت کرده اند به قانونگذاران ایالتی که مجلس برنامه ریزی یک جلسه ویژه ای روز شنبه به منظور بررسی EDD.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر