طرح دعوی در دادگاه مدعی لا مقامات انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از بی خانمان از Coronavirus

لس آنجلس (CBSLA) – به عنوان coronavirus شیوع همچنان به رشد اضطراری جلسه برگزار خواهد شد در دادگاه فدرال لس آنجلس پنج شنبه برای بحث در مورد طرح دعوی در دادگاه است که مدعی است که شده است وجود دارد عدم اقدام از مقامات محلی برای محافظت از بی خانمان ها از ویروس.

یک مرد خواب بر روی نیمکت در نزدیکی یک ایستگاه اتوبوس در لس آنجلس در 17 مارس سال 2020 است. (گتی ایماژ)

طرح دعوی در دادگاه در هفته گذشته توسط L. A. اتحاد برای حقوق بشر یک ائتلاف Skid Row-منطقه صاحبان کسب و کار که قبلا بی خانمان و معلول ساکنان شهرستان که ادعا آشکار فقدان خدمات و اتهام سهل انگاری در بخشی از شهر و مسئولان شهرستان است منجر به بسیاری از خطرات در این منطقه است.

در پاسخ به کت و شلوار و ایالات متحده در منطقه قاضی دیوید کارتر برنامه ریزی یک جلسه اضطراری برای پنج شنبه صبح و دعوت منتخب برترین مقامات منتخب برای حضور به بحث در مورد این موضوع.

L. A. شهردار اریک Garcetti و L. A. شهرستان سرپرست کاترین Barger می رود.

مرتبط با: $150 صندوق اضطراری به اجاره تریلر متل اتاق برای بی خانمان ها

“بی خانمان جمعیت یکی از آسیب پذیر ترین در این زمان و معناداری وجود دارد خطر ابتلا به این ویروس در میان بی خانمان ها در شهر” کارتر نوشت: در سفارش خود را تنظیم شنوایی.

این می آید پس از Garcetti چهارشنبه اعلام کرد یک طرح برای تبدیل 42 مراکز تفریحی در سراسر L. A. به طور موقت پناهگاه بی خانمان که خانه از 6000 تخت. به عنوان بخشی از طرح 13 rec مراکز خواهد باز با 1,600 تخت تا پایان هفته.

Garcetti گفت: این شهرستان در حال حاضر اعزام حدود 300 دست شویی ایستگاه و 120 تلفن همراه در بی خانمان encampments.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز شنبه گفت که برای اولین بار از $150 میلیون دلار بودجه اضطراری که گذشت توسط قانونگذاران ایالتی در اوایل این هفته همه را به مسکن بی خانمان. دولت با استفاده از 50 میلیون دلار است که برای خرید از 1300 تریلر از سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به قرنطینه بی خانمان.

L. A. شهرستان نیز ایجاد یک coronavirus جداسازی منطقه در Dockweiler دولت ساحل در نزدیکی El Segundo.

Garcetti هشدار داد که اگر این ویروس طول می کشد نگه دارید در بی خانمان encampments عواقب می تواند قبر.

“همانطور که ما از مردم باقی می ماند امن در خانه ما می دانیم که بیش از حد بسیاری از Angelenos حتی نمی باید که گزینه آنها هیچ صفحه اصلی برای رفتن به” Garcetti گفت. “اگر ما نمی کنند در حال حاضر این بیماری همه گیر می تواند ما را ببینید جمعیت بی خانمان به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار و آنها در حال حاضر به طور نامتناسبی دارای شرایط بهداشتی اساسی که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عوارض.”

L. A. بی خانمان بحران مداوم بوده است برای سال ها به عنوان بیشتر Angelenos مجبور می شوند بر روی خیابان ها به دلیل در بخشی به کمبود مسکن و خونتان اجاره.

طرح دعوی در دادگاه به نقل از L. A. آخرین خانمان اعداد. در سال 2019 تعداد افراد بی خانمان در شهرستان بود فقط تحت 59,000 12 درصد افزایش از سال قبل. وجود دارد 36,300 افراد بی خانمان در شهر لس آنجلس در سال 2019 یک متناوب 16 درصد افزایش از سال قبل است.

“برخی از 75 درصد از این unsheltered افرادی که عدم دسترسی به طور منظم به اساسی مراقبت از بهداشت مانند توالت در حال اجرا آب برای شستن دست و دوش سینک آشپزخانه, لباس های شسته شده است که منجر به کثیف (و ناسالم) شرایط” با توجه به L. A. داد. “لس آنجلس خرس بیشرمی تمایز از میزبانی بزرگترین unsheltered جمعیت در کشور است.”

کارتر شناخته شده است اغلب دست دولت از موارد به ویژه در اورنج کانتی که در آن او نظارت افتتاح پناهگاه بی خانمان پس از حذف هزاران نفر از مردم در یک اردوگاه در امتداد رودخانه سانتا آنا در کالیفرنیا.

“من فکر می کنم که او (کارتر) نشان داده است در اورنج کانتی که هیچ محله هیچ شهر باید همیشه می گویند: “نه در حیاط خلوت من”‘ Garcetti گفت. “او شده است واقعی قوی عقل سلیم کسی که کمک کرد تا مکان هایی مانند سانتا آنا دریافت پناهگاه در 27 روز. و من واقعا مشتاقانه منتظر به کار با قاضی کارتر.

در مارس 2018, Garcetti معرفی “پل خانه” برنامه یک برنامه برای قرار دادن حدود دو دوجین موقت پناهگاه بی خانمان. پناهگاه طراحی شده به مردم یک محل امن برای ماندن تا زمانی که آنها می توانند پیدا کردن مسکن دائمی.

در ژانویه L. A. شهرستان هیئت ناظران تایید نصب و راه اندازی 30 تریلر در جنوب L. A. ارائه مسکن موقت برای خانواده های بی خانمان.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>