وکیل: El Paso, تیراندازی مشکوک است ‘معلولیت های ذهنی’

DALLAS — وکلا برای یک مرد به اتهام تیراندازی تعداد زیادی از مردم در یک نژادپرست حمله در تگزاس خارج شده خود را می گویند مشتری تشخیص معلولیت های ذهنی است که باید یک œred پرچم’� برای دادستان فدرال با توجه به اینکه به دنبال مجازات اعدام.

پاتریک Crusius ‘œhas تشخیص داده شده است با شدید مادام العمر عصبی و ذهنی’� شد و تحت درمان با داروی ضد روان پریشی پس از دستگیری لحظات پس از قتل عام در شهر ال پاسو وکلای خود نوشت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

                                                                                                                                                                                                                       

تیراندازی به سمت چپ ده ها تن زخمی و در نهایت منجر به کشته شدن 23 نفر است. به زودی پس از آن Crusius’ وکلا می گویند در زندان سلامت روحی و روانی کارکنان در بر داشت 21 ساله بود و در یک œpsychotic دولت است.’�

Crusius’ بهداشت روانی شرایط شده که قبلا گزارش شد در یک درخواست وکلای او برای زمان بیشتری برای بررسی این œmitigating تم’� به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دادگاه رکورد نیز متحده Crusius در آموزش و پرورش ویژه برای خیلی از تحصیل خود را اما نمی استادانه درست شده در سلامت روان خود را. یک وکیل برای خانواده اش کریستوفر Ayres کاهش یافته است به نظر.

Crusius دستگیر شد به زودی پس از اوت. 3 تیراندازی. پلیس بعد گفت که او اعتراف به رانندگی به مرز شهر از خانه اش در نزدیکی دالاس به هدف مکزیکی. به زودی قبل از حمله او نوشته شده نژادپرستانه درد دل های آنلاین است که برافراشته در برابر اسپانیایی ها از آمدن به ایالات متحده با توجه به دادستان.

                                                                                                                                                                                                                       

Crusius التماس کرد گناه نیست در دولت مورد که در آن دادستان به دنبال مجازات اعدام است اما نه وارد یک درخواست به نمرات از جرم و جنایت نفرت و تفنگ اتهامات عنوان شده علیه او در دادگاه فدرال. تاریخ محاکمه شده است مجموعه ای در هر دو مورد.

محکومیت به اتهام فدرال نیز می تواند با حکم اعدام و Crusius’ وکلا گفت: در روز شنبه دادگاه پرونده که دادستان گفت: آنها در ادامه با تصمیم گیری در مورد آنچه در حکم به دنبال ژوئیه 30.

دیوید لین کلرادو مبتنی بر دفاع از وکیل نوشت که این برنامه را نقض Crusius’ حقوق اساسی چون این ویروس متوقف شده خود را بررسی مسائل و دولت باید در نظر بگیرید.

لین که 65 گفت: نگرانی های ایمنی را مسدود دفاع تیم از انجام این کار در فرد مصاحبه از اواسط مارس از جمله با Crusius که زندانی بدون پیوند. از او پرسید: قاضی به برنامه بحث از این مسائل برای اکتبر.

دادستان فدرال در حال مخالفت با درخواست و گفت: دادستان کل تصمیم خواهد گرفت که آیا به دنبال مجازات اعدام. آنها بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

لین کاهش یافته است به نظر گفت: ‘œthe حرکت برای خود صحبت می کند.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de