شیکاگو — یک وکیل برای اخراج افسر سابق پلیس شیکاگو می گوید: مشتری خود را نمی عمدا دروغ در مورد چگونه او را دیدم کشنده 2014 عکسبرداری از Laquan مک دونالد توسط افسر جیسون ون دایک.

ریکاردو Viramontes و سه نفر دیگر از افسران اخراج شده در سال گذشته توسط پلیس شیکاگو هیئت مدیره به دلیل اظهارات به بررسی های پلیسی و یا در گزارش پلیس. اظهارات مطابقت ندارد فیلم از این نوجوان را گفته ام.

                                                                                                                                                                                                                       

Viramontes اخراج شد برای چندین اداره پلیس شیکاگو نقض قانون از جمله اظهارات نادرست آوردن بی اعتبار به این بخش و عدم ترویج اهداف آن است.

در جذاب Viramontes’ شلیک در Cook County, مدار, دادگاه, وکیل توماس Needham خواست قاضی سوفیا سالن از نزدیک به بررسی این حرکت آهسته تصویری از تیراندازی که وکیل می گوید: پشتیبانی از مشتری خود داستان. Viramontes گفت: سرب پلیسی در صحنه تیراندازی که نوجوان سعی کرد تا با یک چاقو در دست خود را پس از شلیک شدن. تصویری از تیراندازی نشان نمی دهد که.

شیکاگو تریبیون گزارش می دهد که در کوتاه خود در زمینه هفته گذشته Needham نوشت: هیچ شواهدی وجود ندارد Viramontes عمدا به دروغ کارآگاه دیوید مارس اضافه کردن افسر مختصر تعامل با کارآگاه باید در نظر گرفته شده است رسمی ،

“هر گونه درگیری بین آنچه گفته شد در این مکالمه کوتاه و چگونه این حادثه به نظر می رسد در فیلم قطعا می تواند یک اشتباه ساده به جای عمدی دروغ’� Needham گفت: در پرونده.

در جلسه قبل از پلیس مدیره Viramontes شهادت او را دیدم مک دونالد را ‘œtwisting حرکت’� به سمت ون دایک و شریک زندگی خود را, افسر, Jason والش که هیئت مدیره را رد کرد و اشاره کرد که نوجوانان در حال حرکت بود به دور از افسران زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد به مرگ است.

ون دایک بود که محکوم به قتل است و در خدمت شش سال و نه ماه حبس. یک قاضی پاک مارس والش و یک سوم افسر جنایی توطئه اتهامات عنوان شده علیه. سه تن دیگر از افسران اخراج با Viramontes نیز جذاب خود را اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de