بوستون — وکلا برای ‘œFull خانه’� بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli گفت: روز شنبه که شواهد جدید نشان می دهد این زن و شوهر بی گناه است از اتهامات عنوان شده است که آنها رشوه دختران خود راه به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

یک وکیل برای زن و شوهر گفت: در قانونی تشکیل پرونده که دادستان ارائه شده دفاع با یادداشت های نوشته شده توسط بستری سر دسته از پذیرش کالج خیانت طرح که حمایت از زن و شوهر را ادعا می کنند که آنها بر این باور خود را پرداخت قانونی شد, کمک های مالی و نه رشوه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThis دیر کشف … است ویرانگر به دولت است و نشان می دهد که دولت بوده است نادرست خودداری هسته exculpatory اطلاعات با استفاده از یک ‘برنده شدن در همه هزینه و تلاش به جای زیر تعهد خود را به انجام عدالت” وکیل شان Berkowtiz نوشت.

تشکیل پرونده در آمد در آستانه یک وضعیت شنوایی در این مورد برنامه ریزی شده برای روز پنج شنبه در بوستون در دادگاه فدرال در فراگیر پذیرش کالج مورد رشوه خواری. انتظار می رفت که قاضی را تعیین تاریخ دادگاه برای پدر و مادر هنوز هم مبارزه اتهامات در آن جلسه.

در حال حاضر زن و شوهر وکلای درخواست قاضی برای به تعویق انداختن تنظیم تاریخ محاکمه در پرتو شواهد جدید گفت: ‘œit تنها راه عادلانه برای محافظت از حقوق متهمان.’�

Loughlin و Giannulli از متهم پرداخت $500,000 به دختران خود را به USC به عنوان خدمه استخدام حتی اگر نه یک پارو زن. مقامات می گویند این پول اختصاص یافته از طریق یک شام خیریه عمل با پذیرش کالج مشاور ریک خواننده که التماس گناه به سازماندهی این طرح است.

                                                                                                                                                                                                                       

وکلای Loughlin و Giannulli استدلال کرده اند که این زن و شوهر معتقد بودند پرداخت شد ‘œlegitimate کمک های مالی’� است که می تواند به طور مستقیم به USC به عنوان یک جمع آوری کمک های هدیه و یا حمایت از خواننده خیریه. آنها را متهم به دادستان پنهان کردن شواهد بسیار مهم است که می تواند ثابت کند که بی گناهی به دلیل آن را تضعیف می کند خود را در مورد.

اطلاعات جدید ارائه شده به دفاع شامل یادداشت های نوشته شده توسط خواننده جزئیات بحث های خود را با FBI محققان در مورد ضبط تماس های تلفنی او با پدر و مادر Berkowitz نوشت. خواننده گفت: در یادداشت های خود را که FBI گفت: او به دروغ گفت که او گفت: پدر و مادر که به شرکت در این طرح است که خود را به پرداخت رشوه به جای مشروع کمک های مالی به مدارس وکیل گفت.

‘œThey ادامه از من بپرسید به گفتن دروغ گفتن و باز گفتن آنچه که من گفته مشتریان من به عنوان به که در آن پول وجود دارد که قرار بود به این برنامه نه مربی و که آن را کمک و آنها می خواهند آن را به یک پرداخت” خواننده نوشت: با توجه به تشکیل پرونده.

Berkowtiz به نام اطلاعات نه تنها œexculpatory اما برای تبرئه متهمان دولت به اتهام رشوه خواری.’�

این زن و شوهر است که در میان 15 برجسته پدر و مادر هنوز هم مبارزه با اتهامات که آنها تقلب دانشگاه, پذیرش سیستم پرداخت مردم به تظاهر خود را به کودکان و نوجوانان شد ستاره ورزشکاران برای ورزش آنها بازی نمی کند و یا تقلب در فرزندان خود را در امتحانات ورودی.

                                                                                                                                                                                                                       

نزدیک به دو دوجین پدر و مادر مجرم از جمله ‘œDesperate زنان خانه دار’� ستاره Felicity Huffman بود که محکوم به دو سال زندان برای پرداخت 15.000 دلار به یک ناظر درست دخترش نشسته پاسخ.

دادستان فدرال باید گفت: دادگاه اول برای پدر و مادر باید در ماه اکتبر آغاز شد و Loughlin و Giannulli باید سعی در گروه اول.

اما وکلا برای پدر و مادر گفت: مقدار قابل توجهی از شواهد برجسته خارجی و œgeneral پیچیدگی’� مورد یک دادگاه این سقوط غیر ممکن است و وجود دارد که باید بدون محاکمه قبل از بهمن به بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de