انگار شهر ارواح پیش از اروپا ممنوعیت سفر

لس آنجلس (CBSLA) — ورود سطح سهل انگار بود و به طرز عجیبی آرام در صبح روز جمعه اما این مورد ساکت تر به عنوان یک ممنوعیت سفر بر مسافران از اروپا می رود به اثر در نیمه شب در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

رئیس جمهور تهمت چهارشنبه شب اعلام کرد ممنوعیت اتباع خارجی که در یکی از 26 کشور اروپایی است. این ممنوعیت که به اثر می رود در نیمه شب به صدق نمی کند یا پادشاهی متحد بریتانیا به شهروندان ایالات متحده را که مورد نیاز خواهد بود برای نمایش و رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته زمانی که آنها می رسند.

مسافران عبور از سهل انگاری در زمان محدودیت های جدید با یک دانه نمک است.

“من 65 سال من شده است از طریق بسیاری از بحران خواهد کرد. “من حدس می زنم ما میخوایم از طریق این یکی.”

قریب الوقوع بان کی مون در اثر برخی از ترس و وحشت در میان آمریکایی ها سفر در اروپا است. وجود دارد گزارش ها از آخرین لحظات پرواز به ایالات متحده آمریکا, هزینه $20,000 و Delta Air خواسته مسافران که در حال پرواز نیست در عرض 72 ساعت به تماس با آنها را نزدیک به سفرهای خود را به سهولت ترافیک در delta.com.

سهل انگاری دومین دروازه ورود به اروپا است و یکی از 11 فرودگاه مجهز به صفحه نمایش برای کوروناویروس. در حالی که غربالگری است که انتظار می رود به گسترش به دیگر فرودگاه LAX در حال حاضر غربالگری مسافران از چین و ایران.

گسترش شیوع کروناویروس باعث شده است تا مدرسه تعطیل توقیف جنوب کالیفرنیا نشانه مانند دیزنی لند و باعث وحشت خرید توسط مصرف کنندگان نگران آنها را قرنطینه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de