سهل انگاری تنظیم به “هنجار جدید” از کاهش مسافرت هوایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — LAX باقی مانده است آرام در روز پنج شنبه اما مقامات می گویند که آنها در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در تعداد پروازها و مسافران آینده از طریق مرکز بین المللی پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

CBS2/KCAL9 خبرنگار گرگ میلز صحبت کرد و به مسافران گفت که آنها مشتاق به خارج از خانه های خود را پس از ماه از quarantining.

“آره [در] فصل تابستان مردم می خواهید برای رفتن در تعطیلات گفت:” یک مسافر. “هیچ کس می خواهد به صرف تعطیلات در خانه خود بیاورید.”

هنوز ترافیک مسافری پایین است 79 درصد نسبت به جولای سال 2019. 4 جولای بود شلوغ ترین روز برای این فرودگاه از ماه مارس اما هیچ جا در نزدیکی تعطیلات معمول ترافیک.

بیشتر: LA County گزارش رکورد بالا 4,592 Coronavirus موارد مرگ و میر 59

“فرودگاه ها در حال خالی طرف گفت:” لیزا Kurtzer یک پرواز است. “وجود دارد مقدار زیادی از اتاق در هواپیما.”

او گفت که او انتظار ندارد مسافرت هوایی برای رسیدن به قبل از همه گیر سطوح برای مدت زمان طولانی — نه تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

“این به نظر می رسد آنچه در آینده خواهی بود برای چند ماه آینده,” او گفت:.

در حالی که فرودگاه در حال صدمه زدن به مسافران گفت که مردم کمتر در پایانه های برخی از مزایای.

“Tt نسیم را از طریق TSA,” مسافر Cristina Mackey گفت. “هیچ ترافیک وجود دارد. من دوست دارم که, اما آن را برای یک علت خوب است.”

از دیگر مزایای کندتر ترافیک در سهل انگار هستند که پروژه های ساخت و ساز در سراسر فرودگاه در حال حرکت در یک سریعتر, سرعت, و بهداشت افزایش یافته است در هواپیما و در پایانه های.

“همه با پوشیدن ماسک برای ترین بخش گفت:” یک مسافر. “سلام دوست جدید هنجار شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net