لس آنجلس (CBSLA) — LAX دیده است 85 درصد کاهش در ترافیک مسافری با توجه به شیوع کروناویروس لس آنجلس هیئت مدیره فرودگاه کمیسیون گزارش روز شنبه.

“ما دیده می شود شرکت های هواپیمایی کاهش پرواز خود برنامه به طور قابل توجهی” گفت: Sean برتون رئیس جمهور از فرودگاه کمیسیون. “این نتایج در از دست دادن بزرگ از ما درآمد و ایجاد یک نیاز مبرم برای ما به سفت بستن کمربند ما درآمده است.”

بیشتر: سهل انگاری محدودیت ظرفیت در کارمند شاتل اجتماعی فاصله پس از بررسی CBS2

فرودگاه نیز تجربه 50 درصد کاهش در سازش درآمد و 80 درصد کاهش در ماشین اجاره معاملات.

یک Delta Air Lines جت تاکسی عبور خطوط هوایی جت به پارک با تعداد فزاینده ای از جت در فرودگاه تدارکات جنوب کالیفرنیا در ویکتورویل. (عکس از دیوید McNew/گتی ایماژ)

این گزارش آمد به عنوان شرکت های هواپیمایی را آغاز کرده اند پارکینگ مبتنی هواپیما در سراسر کالیفرنیای جنوبی به دلیل کاهش شدید در پرواز تقاضا است.

از آنجا که دولت stay-at-home سفارشات قرار داده بودند در محل لس آنجلس فرودگاههای جهان — که در عمل سهل انگاری و ون Nuys فرودگاه — دارای متوقف جدید استخدام و قرارداد منع کارمندان از کار اضافه کاری.

“به عنوان بخشی از ما فعال و مشارکتی پاسخ به درآمد اثرات ایجاد شده توسط COVID-19 وضعیت ما تاسیس یک LAWA کارگروه اقتصادی اثرات” برتون گفت.

وظیفه نیروی کار خواهد کرد با ذینفعان از جمله اتحادیه های کارگری هواپیمایی و امتیاز مستاجران برای رسیدگی به مشکلات اقتصادی.

بیشتر: Humboldt County خواستار اخیر مسافران از سهل انگاری را به خود قرنطینه

روز شنبه, L. A. شهردار اریک Garcetti گفت: فدرال بسته محرک شامل 400 میلیون دلار به صورت سهل انگاری به طوری که آن را می توانید در ادامه به کار گیرند.

بسته به تایید سنا در روز چهارشنبه اما هنوز در انتظار تایید از مجلس نمایندگان. سپس آن را باید توسط رئیس جمهور امضا مغلوب ساختن پیشی جستن.

فرودگاه نصب شده بیش از 300 جدید دست عفونی است و با استفاده از ویروس ها و باکتری ها-کشتار ضد عفونی کننده در “بالا لمسی” مناطق مانند نرده و پله برقی به گفته مقامات فرودگاه. شل و ول شاتل و اتوبوس در LAX نیز در حال بررسی چندین بار در روز.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im