لس آنجلس (CBSLA) — اولین روز از قوی محدودیتهای سفر به و از چین به اثر یکشنبه در فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

سهل انگاری خواهد بود که یکی از تنها هفت فرودگاه در کشور پذیرش پروازهای ورودی از چین به عنوان coronavirus نگرانی های گسترش.

مسافران در فرودگاه تام برادلی ترمینال بین المللی دیده می شود می تواند با پوشیدن ماسک به منظور کمک به محافظت از خود.

“بنابراین ما فقط می خواهید برای محافظت از خودمان به آماده شود برای محافظت از خود گفت:” مسافر بین المللی روی Tran.

مسافران پوشیدن ماسک محافظ برای محافظت در برابر گسترش Coronavirus به عنوان آنها می رسند در فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

مسافران گفت که آنها آگاه هستند از گسترش coronavirus در سراسر جهان است.

“I don’t wanna get میکروب باعث شود شما آن را می دانم, را, پخش, پس, آن را خوب به آن را می پوشند گفت:” مسافر شارلین یعقوب.

خورشید Shaohui است بازگشت به خانه به چین به وضعیت سلامت آن وجود ندارد هنگامی که او را ترک.

“دو هفته پیش ما آمد در اینجا” Shaohui گفت. “در آن زمان وجود نداشت شیوع افزایش است.”

شروع پنج شنبه, تمام تماس های دریافتی سفر از چین به آمریکا را متوقف خواهد کرد و فقط در هفت فرودگاه از جمله سهل انگاری که در آن مقامات CDC در حال غربالگری ورود مسافران به نشانه هایی از رمان coronavirus.

هر سه عمده خطوط هوایی ایالات متحده خواهد شد یا تعلیق و یا کاهش پروازها به مقصد و از چین است.

اتباع خارجی که به چین سفر کرده بیش از دو هفته گذشته ممنوع خواهد شد از ورود.

در روز جمعه هر دو خطوط هوایی دلتا و خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد آنها را در تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و چین با دلتا توقف پروازها از طریق مارس 30 و آمریکا تعلیق آنها را از طریق 27 مارس ،

سفر محدودیت ها می تواند تلفات در کالیفرنیا به عنوان دولت این است که مقصد گردشگران چینی است.

با توجه به VisitCalifornia.com چینی بازدید کنندگان صرف 4 میلیارد دلار در گلدن استیت در سال 2019 به تنهایی. شرکت های هواپیمایی ارائه 45,000 non-stop کرسی های بین چین و کالیفرنیا در هر هفته.

بازدید کننده به طور متوسط صرف دو هفته و بیش از 2 ، 000 $در طول اقامت خود را در وب سایت گزارش شده است.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده-اجاره هواپیما حمل 195 آمریکایی وارد پایگاه هوایی رزرو مارس از ووهان چین در این منطقه که در آن این گونه جدید از coronavirus اعتقاد بر این است که آغاز شده است. روز جمعه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور اجباری 14 روز در قرنطینه سفارش برای تمام 195 مسافران با شروع از Jan. 29 هنگامی که هواپیما خود را به سمت چپ ووهان. یکی از این مسافران به حال اقدام به ترک این پایگاه پنج شنبه در حالی که تحت داوطلبانه قرنطینه.

روز پنج شنبه سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اورژانس جهانی.

ایالات متحده اعلام کرد خود را اضطراری برای بهداشت عمومی در روز شنبه بیش از وقوع. آغاز یکشنبه, پرواز, ورود از چین محدود خواهد شد — تنها مجاز به زمین در هفت فرودگاه از جمله L. A. فرودگاه بین المللی. همه مسافران پس از رسیدن از استان هوبی چین مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک 14 روز در قرنطینه بعد از ورود.

سهل انگاری در حال افزایش است تلاش برای نگه داشتن مسافران و کارگران امن است. این فرودگاه در بیانیه ای گفت که این تلاش ها عبارتند از: تمیز کردن عمیق از امکانات سرویس بهداشتی و سایر مناطق عمومی و نصب بیش از 100 اضافی ضد عفونی کننده دست ایستگاه در سراسر فرودگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im