مینیاپولیس-مینه سوتا تیمبرولوز به جلو جیک روحانی بود و در نهایت پاک پنج شنبه به بازگشت به تمرین با غیبت او در 39 مستقیم بازی و شمارش به دلیل رگ به رگ چپ پا.

ستاره مرکز کارل-آنتونی شهرهای نیست که ترخیص کالا از گمرک. و نه وجود داشته است وضوح و در عین حال نشان داد تیمبرولوز در مورد چه مدت او رگ به رگ مچ دست چپ را نگه دارید ، تیمبرولوز را بازی جمعه در برابر بوستون بدون شهرها که از دست رفته آخرین بازی قبل از این همه ستاره در فوریه. 12. مربی Ryan ساندرز تنها گفت: شهرها را از دست ندهید بازی های متعدد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe در حال بدیهی است که هنوز هم به دنبال گرفتن نظرات که در خارج وجود دارد,’� ساندرز گفت: پنج شنبه. ‘œYou می خواهید به بهترین تصمیم ممکن برای خود و هم برای سازمان.’�

شهرهای از دست رفته 15 بازی این فصل را با یک زانوی چپ آسیب است. آخرین شکست در آمد و پس از گردباد هفته منتهی مهلت تجارت که فرود آمد گارد d’angelo راسل یک دوست خوب از شهرها. راسل-شهرهای جفت شدن دوباره انرژی یک منکوب پایه فن اما این دو تنها شده است در دادگاه برای یک بازی با هم.

شخص غیر روحانی که در فصل اول خود را با مینه سوتا صدمه دیده بود Nov. 18 در ایالت یوتا است. تیمبرولوز گفت: روحانی را دوباره ارزیابی در یک هفته معنی او نشستن حداقل چهار نفر بیشتر بازی ها. او صدا خوش بینانه در مورد آماده بودن برای بازی کردن پس از آن.

‘œThe پا احساس می کند بزرگ است. این درست است که مطبوع بخشی است که من نیاز به عقب بر گردیم,’� روحانی گفت.

6-پا-8 روحانی بود و به طور متوسط یک حرفه ای-بهترین 10.5 امتیاز در 14 بازی در یک کار حرفه ای-بالا 35.2% عکسبرداری از 3 نقطه محدوده.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فکر می کنم مردم را دیدم که چگونه از تفاوت او برای گروه ما در اوایل سال. خود را برش. راه او نقل مکان کرد و توپ,’� ساندرز گفت. “او یک توپ تکان دهنده در محیط و است که می تواند مسری برای یک تیم است. و سپس او را بهتر دفاعی از مردم اعتبار او را به عنوان به خوبی. و پس از آن نیز او را در دادگاه او را ورزشی بیشتر از شما می خواهم فکر می کنم بیش از حد. بنابراین راه او پس از اتمام اطراف سبد او خواهد اضافه کردن مقدار زیادی به گروه ما.’�

___

بیشتر AP NBA پوشش: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de