واشنگتن-بیش از 1.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تاریخی خود سرعت بالا است که نشان می دهد که بسیاری از کارفرمایان هنوز تخمگذار مردم در صورت احیا coronavirus.

این مداوم سطح بالا از اخراج رخ می دهد به عنوان یک سنبله در ویروس موارد مجبور است شش کشور برای معکوس کردن حرکت خود را برای بازگشایی کسب و کار. کسانی که شش — آریزونا کالیفرنیا کلرادو فلوریدا و میشیگان و تگزاس — را تشکیل می دهند یک سوم از اقتصاد ایالات متحده. پانزده کشورهای دیگر را به حالت تعلیق خود را دوباره دهانه. جمعی قلاب متوقف شده آزمایشی بهبود در بازار کار است و به احتمال زیاد تحریک اضافی اخراج.

                                                                                                                                                                                                                       

روز پنجشنبه گزارش وزارت کار نشان داد که تعداد برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری کاهش یافت و از 1.4 میلیون نفر در هفته گذشته است. این رقم در حال حاضر در صدر 1 میلیون دلار برای 16 هفته. قبل از همه گیر رکورد بالا به صورت هفتگی بیکاری برنامه های کاربردی کمتر از 700,000.

تعداد کل افرادی که در حال دریافت مزایای بیکاری کاهش یافته است 700,000 به 18 میلیون. که نشان می دهد که برخی از شرکت ها در حال ادامه به rehire کارگران با وجود کاهش کار توسط کارفرمایان است.

اضافی از 1 میلیون نفر به دنبال منافع هفته گذشته تحت یک برنامه جداگانه برای خود اشتغالی و فرفره کارگران ساخته شده است که آنها واجد شرایط برای کمک های اولیه برای اولین بار. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در مقام شمارش.

آمریکایی ها به دنبال کمک بیکاری در مقابل افت نگران کننده افزایش در تایید ویروسی موارد با افزایش گزارش شده در 38 متحده است. مورد شمارش را به خصوص شتاب در چهار متحده که در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از گزارش جدید ایالات متحده در مورد: در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس.

                                                                                                                                                                                                                       

برنامه های کاربردی برای کمک بیکاری کاهش یافته و هفته گذشته در کالیفرنیا و فلوریدا, هر چند در کالیفرنیا آنها باقی مانده بالا با بیش از 267,000 ادعا می کند. است که بیشتر مردم از اعمال شد هر هفته برای مزایای بیکاری در کل کشور قبل از همه گیر رسید. تعداد مدعیان بیکاری نیز کاهش یافته است در میشیگان و کلرادو است.

هنوز برنامه های کاربردی برای مزایای مشخصی در تگزاس و نوادا تنسی و لوئیزیانا — متحده که در آن موارد تایید شده از این ویروس در حال تشدید. آنها همچنین شروع به پریدن کرد در نیوجرسی و نیویورک که در آن همه گیر است که عمدتا تحت کنترل است.

تشدید شیوع بیماری و دقیق تر محدودیت دولت باید کاهش فعالیت های اقتصادی در این کشور است و ممکن است وزن در استخدام. دولت گزارش اشتغال ایالات متحده در ماه ژوئن نشان داد جامد به دست آوردن از 4.8 میلیون شغل و نرخ بیکاری در آن کاهش یافت و به 11.1 درصد از 13.3%.

با این حال حتی تا اقتصاد به دست آورد تنها در حدود یک سوم از مشاغل است که از بین رفت در مارس و آوریل. و ژوئن شغل گزارش منعکس نظرسنجی از آمریکایی ها که انجام شد در وسط آن ماه-قبل از همه گیر هایش دوباره.

                                                                                                                                                                                                                       

داده های اخیر نگران کننده هستند. هزینه های اعتباری و دبیت کارت های صادر شده توسط بانک مرکزی آمریکا کاهش یافت در این هفته به پایان رسید که 27 ژوئن در مقایسه با قبلی اندکی, بانک گفت.

رستوران بازدیدکننده داشته است را نیز وارد در سراسر کشور از جمله در ایالات متحده است که آغاز نشده به پایین دوباره با توجه به داده ها از OpenTable این وب سایت رزرو.

“این نشان می دهد که تجدید نگرانی در مورد ویروس به جای محدودیت دولت در حال رانندگی به عقب نشینی در فعالیت” گفت: اندرو شکارچی ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد سرمایه, یک پیش بینی شرکت است.

داده ها از کرونوس که تولید کار و برنامه ریزی نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک, تقویت شواهد که بهبود بازار کار در انگلیس ،

در این هفته به پایان رسید که در جولای 4, اخراج میان کرونوس مشتریان در واقع افزایش یافت و hirings کاهش یافته است. شرکت در حال حاضر تخمگذار کردن به طور متوسط نزدیک به سه کارگران برای هر استخدام جدید شرکت داده را نشان می دهد. کسانی که کار کاهش منعکس کار دائم ضرر و زیان به جای اخراج موقت یا furloughs. که نشان می دهد که حتی به عنوان بسیاری از شرکت ها به یاد کارگران از furloughs آنها کاهش دائمی رسید.

و در صنعت خرده فروشی تعداد شیفت کار می کرد کمی تغییر در هفته گذشته پس از ثابت را افزایش می دهد در هفته گذشته. دیوید Gilbertson, معاون رئیس جمهور در Kronos گفت: این نشان می دهد که تقاضای مصرف کننده در بسیاری از موارد نه برداشت به اندازه کافی برای توجیه بیشتر کارکنان است.

“همه چیز است که رفتن به باز باز است” Gilbertson گفت. “در حال حاضر ما فقط نیاز بیشتر مردم به در آمده و شروع به خرج کردن پول قبل از همه چیز می توانید انتخاب کنید تا دوباره.”

شرکت های متعددی در روزهای اخیر هشدار داده است که بیشتر می آیید. لوی, یاد, جین, ساز, گفت:, آن را برش 700 مشاغل شرکت های بزرگ. هواپیمایی متحده هشدار داده است 36,000 از کارکنان خود را — تقریبا نیمی از نیروی کار خود را — که آنها می توانند از دست دادن شغل خود در ماه اکتبر. (شرکت های هواپیمایی مجاز نیستند به شغل را کاهش دهد تا پس از آن به عنوان شرط پذیرش میلیاردها دلار در دولت کمک های نجات.)

تجدید تهدید از ضرر و زیان ناشی است فقط به عنوان یک برنامه فدرال فراهم می کند که 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری, در بالای هر چه بیکاری کمک هر دولت فراهم می کند که به پایان رسید در پایان این ماه است. رهبران کنگره گفته اند که آنها را برخی قالب یک بسته نجات زمانی که قانونگذاران بازگشت در اواخر این ماه از دو هفته تعطیلی.

مقامات دولت باید حمایت های محرک. اما جمهوری خواهان مجلس سنا را به مخالفت با گسترش 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری به طور عمده بر روی زمین است که آن را مانع گذاشته و مردم را از بازگشت به کار. آمریکا را تحت فشار قرار دادند به گسترش 600 دلار در هفته از طریق ژانویه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de