جنوب سلیقه غذایی بهترین زمانی که ساخته شده توسط غرب آشپز. آشپز نیک گور فقط نقل مکان کرد و به دنور از ایالت کارولینای جنوبی که در آن او در آن متولد شد — و که در آن او شده است پخت و پز حرفه ای برای سال. گورهای آماده است به پرده جدید counter-سرویس رستوران, لی جین مرغ گرم در Avanti مواد غذایی & آشامیدنی در دوشنبه 17 فوریه.

منو در لی جین با استفاده از مرغ سرخ شده به عنوان بلوک های ساختمان اصلی شما پیدا کردن آن را در همه چیز از مرغ سرخ شده در استخوان به deviled تخم مرغ ساخته شده با یک لایه از مرغ سرخ شده سالاد. اما شما همچنین می خواهید پیدا کردن مرغ در غیر سرخ شده فرم از جمله در یک زمین مرغ, برگر, مرغ, سالاد, ساندویچ و مرغ چیزاستیک, خدمت, با فلفل قرمز بو داده, قارچ, Cheez صدای تیز و تند سس و تنباکو و پیاز و کلاسیک جنوبی تهیه شده توسط خیساندن قرمز و پیاز سفید در سس داغ و دوغ قبل از بردنج و سرخ کردن آنها را.

Fried chicken with coleslaw and macaroni and cheese.گسترش

مرغ سرخ شده با سالاد کلم و ماکارونی و پنیر.

علامت Antonation

گورهای مورد مطالعه نشویل معروف مرغ گرم در شاهزاده (مبتکر سبک) و دیگر eateries در شهرستان و آمد خود را با دستور العمل بر اساس محاکمه و درست از تکنیک های. “همه چیز را در حال حاضر انجام شده است بنابراین ما در حال تلاش برای اختراع دوباره چرخ” آشپز توضیح می دهد.

استاندارد دستور العمل های تماس برای مخلوط کردن گوشت خوک فلفل و دیگر ادویه به بیش از اندازه مرغ اما گور با استفاده از پنج چربی مخلوط که شامل گوشت خوک و رندر کشور ژامبون چربی (او اقدام به خرید کشور ژامبون تکه فقط برای این منظور). مرغ خود را تحت سه روز روند آوردن ادویه و ضرب و جرح قبل از آن سرخ شده به سفارش; شما می توانید انتخاب کنید از چهار گرما سطح: Southern متوسط داغ و clucking ، برای یک جشن واقعی با صفر Clucks Baller سطل: ده قطعه از مرغ سرخ شده با چهار سس دو طرف دو بیسکویت و دو چای شیرین. برای بیشتر بزرگسالان دسته کوچک موسیقی جاز بعدی نوشیدنی مدیر کریستوفر Stotts نشان می دهد جفت سطل با Veuve Clicquot شامپاین (اگر چه ملوین IPA به خوبی کار می کند بیش از حد).

The chicken and the egg come together with Lea Jane's deviled eggs.گسترش

مرغ و تخم مرغ با هم می آیند با لی جین تخم مرغ deviled شده.

علامت Antonation

Lea Jane's chicken cheesesteak sandwich with a splash of bubbly.گسترش

لی جین مرغ چیزاستیک, ساندویچ با چلپ چلوپ از شامپانی.

علامت Antonation

سیب زمینی سرخ کرده در لی جین نیز veer از استاندارد است. آنها گوه-سبک سیب زمینی سرخ کرده, اما آنها برش به شکل V است که حذف برخی از بخش عمده ای از گوه و می افزاید: بیشتر ترد سطح منطقه است. تماس آنها Gibson Flying V از سیب زمینی جهان است. طرف دیگر شامل خامه مک و پنیر و حتی creamier سالاد کلم و downhome collard greens که گور است به خصوص افتخار است. “من فقط رفتن به قرار دادن به اندازه قلب و روح به آن را به عنوان من می توانم” او اشاره می کند.

گورهای همچنین می گوید او برنامه ریزی در معرفی بیشتر جنوب, ظروف مانند برنج و لوبیا و hoppin’ جان به عنوان فوق العاده که آخر هفته صبحانه اقلام شامل یک زن و شوهر از نسخه محدود رفتار مانند مرغ و وافل (به عنوان یک ساندویچ با بیکن دود پنیر چدار و یک تخم مرغ سرخ شده) و یک مرغ و بیسکویت.

آغاز و تا روز دوشنبه آمده توسط Avanti و به دنبال عطر از مرغ سرخ شده به طبقه دوم برای طعم لی جین از 11 صبح تا 10 p. m. روز شنبه از طریق شنبه و از ساعت 11 تا 11 p. m. روز شنبه, جمعه و شنبه. بازدید از Avanti F & B سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im