پیشرو خاموش: قرمز-ببر اولین MLB 7-باز یافته doubleheaders

با یک نگاه به آنچه اتفاق می افتد در این رشته در روز یکشنبه:

بیایید بازی 7!

                                                                                                                                                                                                                       

کوتاه doubleheaders در مورد خود را در لیگ اصلی بیس بال اولین. حداقل این است که این طرح است. در این ترین غیر قابل پیش بینی و غیر معمول از فصل شاید ما نباید هر چیزی را برای اعطا.

ببرهای دیترویت را در مجموعه ای به میزبان Cincinnati Reds در یک جفت از هفت دور بازی ها — یک روز پس از این تیم شد و بارید در Comerica پارک بیشتر دوش در هوا.

این خواهد بود که اولین doubleheader پس از MLB تایید متراکم twinbills به هفت نوبت هر یک از این فصل است. بیس بال می تواند دیدن یک تعداد غیر منتظره ای بالا از doubleheaders با توجه به مثبت coronavirus آزمون باعث تعویق, به علاوه rainouts.

‘œI فکر می کنم که یک قانون خوب را تغییر دهید به خصوص با کوزه پایین رفتن هر روز’� هوستون مدیر گرد و خاکی بیکر گفت:. ‘œWith کمبود کوزه است که یک قانون خوب به خصوص با تیم های از دست دادن بچه ها چند.’�

                                                                                                                                                                                                                       

بعدی چه کسی ؟

حذفی, ستاره outfielder لورنزو قابیل و Marlins rookie دوم baseman Isan دیاز تبدیل شده اند آخرین بزرگ leaguers به انتخاب کردن از بازی در این فصل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

آنها پیوست و امثال غول گیر شکن Posey, داجرز پارچ دیوید قیمت و واشنگتن infielder Ryan زیمرمن در انتخاب را به بازی این سال است.

با بیشتر و بیشتر به بازی گرفتن به تعویق افتاد به دلیل ویروس آن منجر به بسیاری از تعجب که دیگری را به دنبال خواهد داشت و آنها را در نشسته.

بوستون left-hander Eduardo Rodriguez نیز انجام شده است در این فصل بدون پرتاب بشه. Red Sox گفت رودریگز رفت 19-6 سال گذشته است کنار قلب التهاب ناشی از COVID-19.

دوباره سعی کنید

فرشتگان دو ستاره راه Shohei Ohtani امید برای نتایج بهتر هنگامی که او باعث می شود او دوم شروع فصل در خانه رو به Astros.

Ohtani نمی رکورد خارج آخر هفته گذشته مقابل اوکلند اجازه می دهد پنج اجرا می شود در سه بازدید و سه راه می رود. این ژاپنی right-hander را برای اولین بار بر روی تپه از سپتامبر. 2, 2018, پس از دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی است.

                                                                                                                                                                                                                       

فرشتگان انتظار به Ohtani خود را شروع یکشنبه بازی در این فصل. او رفت 4-2 با 3.31 دوران بیش از 10 شروع می شود و 51 2/3 نوبت در سال 2018 که او نیز آمار 22 خانه اجرا می شود و آل Rookie از سال است.

KERSHAW برگشت

داجرز آس کلیتون Kershaw تنظیم شده است به فصل اولین زمانی که او چهره دایاموند در آریزونا.

سه بار NL Cy جوان برنده جایزه خراشیده شد و مدت کوتاهی قبل از او شروع به برنامه ریزی شده در 23 ژوئیه در روز افتتاحیه به دلیل مسائل پشت که باید آهسته او در سال های اخیر است.

32-در سال Kershaw شد 16-5 با 3.03 عصر آخرین فصل است.

سرخ کوچک

سه بار MVP آل مایک ماهی قزل آلا در حال حاضر برای اولین بار پدر. فرشتگان مرکز صحرا نورد و همسرش, جسیکا اعلام کرده اند که تولد اولین فرزند خود یک پسر به نام بکهام هارون ماهی قزل آلا.

و متوجه حروف برای یک جوان: خفاش. اتصالات مناسب است ؟

ماهی قزل آلا در سمت چپ این باشگاه روز شنبه بود و قرار پدری لیست است که اجازه می دهد تا بازیکن را به دور ماندن از تیم خود را برای سه روز. لس آنجلس مدیر جو Maddon گفت که او فکر می کند ماهی قزل آلا را به فرشتگان مدت کوتاهی اما می گوید این تیم نمی خواهد با عجله او را.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر