پیشرو خاموش: Yelich, Springer,, افتادن, Blue Jays سرگردان

با یک نگاه به آنچه اتفاق می افتد در اطراف رشته در روز جمعه:

آهسته شروع می شود

                                                                                                                                                                                                                       

دو بار از NL پنبه حلاجی شده قهرمان مسیحی Yelich, یک راه طولانی برای رفتن اگر او می خواهد یک سه-ذغال سنگ نارس. میلواکی ستاره 1 برای 27 تا شروع فصل یک .037 متوسط که بدترین در میان واجد شرایط ممکن است.

Yelich نیز زده از 12 بار رفتن به سری بازکن در خانه در برابر جک فلاهرتی و کاردینالز.

سه نفر از بالا هوستون hitters نیز کند بوده است خارج از جعبه خمیر را در این فصل است. سابق جهان سری MVP جورج اسپرینگر (.048) دو بار پنبه حلاجی شده قهرمان خوزه Altuve (.174) و سابق All-Star Game MVP الکس Bregman (.174) نگاه کنید به شکستن سست زمانی که Astros بازدید از فرشتگان.

تورنتو سفر

ولادیمیر Guerrero جونیور و سرگردان Blue Jays را کشف کردن که در آن به صرف این هفته پس از سه سری بازی در فیلادلفیا نامیده می شد به دلیل دو فیلیز کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

بسته خروج از بازی در تورنتو در این سال به دلیل نگرانی های سلامت توسط دولت کانادا جیز آبی برگزار شد اولین œhome’� سری از فصل در واشنگتن این هفته است. بو❄, کون Biggio و جیز ممکن است اقامت در DC و کار کردن در اتباع پارک.

                                                                                                                                                                                                                       

آبی جیز در نهایت بازی بازی های خانگی در بوفالو در ورزشگاه از سه گانه-A وابسته است. اما این پارک هنوز آماده نیست مجبور جیز به ماندن در جاده ها است.

واشنگتن در ضمن سر به کروناویروس ناشی از ‘œmini همه ستاره,’� به عنوان مدیر دیو مارتینز به نام آن. اتباع’ سری در میامی آخر این هفته بود, اوراق پس از چند Marlins بازیکنان آزمایش مثبت ترک گنج ترنر و دفاع از جهان سری champs با چهار روز استراحت.

ماهی تازه

فرشتگان ستاره مایک ماهی قزل آلا قرار داده شد پدری لیست پنج شنبه به عنوان حاکم آل MVP و همسرش, جسیکا, آماده شدن اولین فرزند خود را به. 28 ساله ماهی قزل آلا در ابتدا مردد در مورد بازی بیس بال در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با جسیکا با توجه Aug. 2 اما او خشنود شده است با چگونه فرشتگان بازیکنان و پرسنل باید تمرین پروتکل های ایمنی.

لس آنجلس تنظیم شده است برای باز کردن یک بازی خانه سری در برابر هوستون. برایان گودوین است که انتظار می رود به جای ماهی قزل آلا در مرکز میدان و در شماره 2 نقطه در سفارش.

                                                                                                                                                                                                                       

بسته شدن

تگزاس رنجرز خواهد بود منهای نزدیک خوزه لکلرک برای بسیاری از ویروس-کوتاه فصل به دلیل آسیب دیدگی شانه شبیه به یکی که کنار استارت کوری Kluber.

لکلرک عضلانی پارگی در شانه راست است که به عنوان شدید به عنوان Kluber, اما او را همان تزریق می شود و از همان چهار هفته قبل از هر گونه برنامه ریزی برای پرتاب در نظر گرفته شده است.

26-ماه-پیر لکلرک متوقف گرم کردن برای ذخیره وضعیت در یک 7-4 برنده بیش از آریزونا در روز چهارشنبه به دلیل شانه تنگی. نیک مغز گردو پر کرده و کامل نهم برای اولین بار او را نجات دهد.

NEW YORK, NEW YORK,

پس از اتمام چهار مستقیم بازی مقابل متس با نهایی دو در سیتی زمینه در کوئینز J. D. مارتینز و Boston Red Sox اقامت در شهر نیویورک اما سر تا به برانکس برای درب بازکن از یک سری بازی در استادیوم یانکی.

این اولین دیدار بین رقبای دیرین در طول این ناچیز فصل کوتاه با coronavirus. این تیم در حال برنامه ریزی برای بازی هفت بار در نیویورک و تنها سه در Fenway پارک (Sept. 18-20). رایان وبر زمین برای Red Sox در برابر left-hander اردن Montgomery.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر