اتحادیه زنان رای دهندگان به دنبال بیشتر فراگیر

یک صد سال پس از آغاز به کار اتحادیه زنان رای دهندگان در حال حاضر به دنبال بیشتر فراگیر در پی افزایش تنش های نژادی و سیاه زندگی ماده تظاهرات.

“ما باید صادقانه گفت:” هایدی گراهام از Arlington Heights, رئيس جمهور از لیگ آرلینگتون ارتفاعات کوه چشم انداز و Buffalo Grove منطقه فصل. “لیگ در آن تاسیس اصلی suffragettes چپ کردن زنان از رنگ. آنها خواسته زنان به مارس در رژه. که بخشی از تاریخ ما است. ما باید به خود است که ما باید سعی کنید برای بهتر شود.”

                                                                                                                                                                                                                       

در طول 100-سالگرد مجازی دولت کنوانسیون در ماه ژوئن بخشنامه برای جذب بیشتر مردم از رنگ روشن بود.

گراهام 50 گفت: او فصل شده است در تلاش برای تنوع بخشیدن به عضویت در آن در حال حاضر در 141 کاربرانی که تا حد زیادی میانسال زنان سفید. هدف این است که برای جذب کاربرانی که جوان تر هستند و زنان از رنگ و بیشتر از مردان او اضافه شده است.

“اگر ما در حال رفتن برای ما کار انجام می شود ما باید به متحدان در هر سطح,” او اضافه شده است.

مسابقه مکالمات

پس از مرگ جورج فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس اتحادیه زنان رای دهندگان آرلینگتون ارتفاعات فصل سازماندهی یک سری از آموزشی در نژادی و بی عدالتی با عنوان خشم به عمل است.

“مکالمات در اطراف نژاد ناراحت کننده هستند” گفت: گراهام دستیار سخنرانی مربی در چشم انداز دبیرستان در مونت پراسپکت. “ما باید مایل به مکالمات ناراحت کننده است اما ما نمی توانیم شرم مردم است.”

به عنوان بخشی از خشم خود را به عمل برنامه لیگ سازماندهی مجازی ضمنی و تعصب آموزش توسط Destiny Peery از 7 تا 8:30 p. m.

Aug. 6. این برنامه رایگان است و تامین مالی از طریق حمایت از Wheeling شهرستان ابتدایی منطقه 21.

                                                                                                                                                                                                                       

این برنامه خواهد بود تفسیر در زبان اشاره آمریکایی و سازمان در حال بررسی هزینه ها و امکان داشتن آن به اسپانیایی ترجمه لهستانی و روسی.

ثبت نام در پیشبرد برای زوم در جلسه https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUucuGqrTsqH9JMFso2FtJ3PSHN2nA7Mryv.

جامعه محور

استخدام متنوع افسران یک جزء کلیدی از جامعه محور گفت: هانور پارک معاون رئیس پلیس اندی جانسون.

جانسون در طول صحبت های اخیر مجازی تاون هال بحث و گفتگو در ارائه خدمات عادلانه.

“ما در خدمت جوامع مختلف از طریق, استخدام, تلاش برای سعی کنید به آینه جمعیت” جانسون گفت.

روستای 37,426 جمعیت است که حدود 55% سفید, 40%, لاتینی, 15%, آسیایی, 6% و 3% دو یا بیشتر از دو مسابقه داده های سرشماری نشان می دهد. آن نیروی پلیس شامل 99 کارکنان — 61 سوگند افسران از آنها 28 درصد در حال اقلیت و 38 غیر سوگند کارکنان.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما در حال تلاش برای گسترش بیشتر گفت:” جانسون اضافه کردن این بخش به تازگی به استخدام خود اولین هندی آمریکایی و عراقی و آمریکایی افسران. “نه تنها ما در تلاش برای بدبختانه (اما) ما در حال تلاش برای فکر می کنم در خارج از جعبه. ما در حال استخدام برای آینده از اداره پلیس است.”

تعصب آموزش

در هانور پارک اداره پلیس ارائه خواهد شد ضمنی و تعصب آموزش به افسران پلیس پس در قدم به قدم از الگین.

“ما به دنبال به ارمغان می آورد که در اینجا در شش ماه آینده و یا پس گفت:” جانسون اضافه کردن این برنامه کمک خواهد کرد که ماموران شناسایی و کار از طریق کسانی که تعصبات.

ایجاد کرد مقامات همچنین در حال برنامه ریزی برای ارائه تعصب آموزش برای تمام کارکنان staffwide آرایش 77% سفید, 17 درصد, لاتینی, 3% و 3% ، در ماه نوامبر گذشته این روستا آغاز شده و آموزش سرپرستان در فرهنگ شمول است.

“این سال ما رول است که به مانده از (کارکنان)” گفت: Barry Kurcz روستا مدیر منابع انسانی. “هدف ما این است که به همه کارکنان از طریق آموزش در پایان سال است.”

درک حقوق صاحبان سهام

“هنگامی که ما صحبت در مورد سهام آن را واقعا در مورد دسترسی” گفت: لیزا جکسون الگین منطقه مدرسه منطقه U-46 ارزیابی و پاسخگویی هماهنگ کننده در هانور پارک شهر.

بسته شدن شکاف دستاورد تنوع آموزش و اداری و ترویج آگاهی فرهنگی در میان اهداف U-46 را پنج سال و حقوق صاحبان سهام طرح تصویب شده در سال گذشته است. برای مشاهده طرح بازدید https://sites.google.com/u-46.org/district-equity-plan/equity.

عدالت آموزشی است که در مورد خدمت به دانش آموزان بر اساس نیازهای خود است.

“این واقعا در مورد (به عنوان مثال) کسی است که حساسیت به بادام زمینی” جکسون توضیح داد. “یک جمعیت کوچک از دانش آموزان است که حساسیت به بادام زمینی اما از آنجا که ما ایجاد یک سیستم در مدارس ما که در آن هیچ بادام زمینی است. که چه موجودی کار مورد است. ما قصد داریم در سراسر کسانی که بچه ها که شدید نیاز دارد (که) به حاشیه رانده شده اند.”

از U-46 را 38,395 دانش آموزان نزدیک به 55 درصد اسپانیایی هستند 26% سفید 8% و 6% از آمریکایی های آفریقایی تبار.

غذا به متنوع جمعیت دانشجویی شامل بیش از استخدام بیشتر مردم از رنگ. آن نیاز به کارکنان رهبران که از نظر فرهنگی مهارت و می تواند به توسعه روابط با دانش آموزان جکسون گفت.

ضد نژاد پرستی دوچرخه-a-thon

جامعه اسلامی مرکز Des Plaines و جامعه مسلمان مرکز در شیکاگو در حال سازماندهی یک ضد نژادپرستی دوچرخه-a-thon از 4 به 6 p. m. روز شنبه, جولای 26 در Linne جنگل 6251 Dempster St., مورتون گرو.

این رویداد بودجه توسط خدمات اجتماعی کمک مالی از شورای سازمان های اسلامی در شیکاگو است که در تمام سنین است. شرکت کنندگان باید پوشیدن ماسک و اجتماعی رعایت فاصله. آنها می توانند دوچرخه powerwalk تنه زدن و یا rollerblade مسیر.
پیش ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام ایمیل [email protected]

درایو-از طریق عید

اسلامی بنیاد ویلا پارک انجام خواهد شد اجتماعی-فاصله عید نماز جماعت در 9:30 صبح جمعه, جولای 31 و یک درایو-از طریق عید از 4 به 6 p. m. روز شنبه, اوت. 1.

فضای عید نماز محدود است به حدود 1000 نفر با پوشیدن ماسک و برگزار خواهد شد در مسجد پارکینگ 300 W. Highridge جاده ویلا پارک. عبادت می خواست آنها را در نماز, فرش.

عید قربان — جشنواره قربانی — یکی از دو جشن بزرگ در سنت اسلامی است. مسلمانان در سراسر جهان جشن به مناسبت با نماز جماعت و قربانی کردن حیوانات نمادین پس حضرت ابراهیم عمل و همزمان با اوج سازمان حج و زیارت در مکه عربستان سعودی است. خانواده ها برای جمع آوری مواد غذایی و جشن که در این سال بوده است خدشه دار توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

• داستان های به اشتراک گذاری اخبار و اتفاقات از حومه موزاییک در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de