LeBrilliant: James’ 37 امتیاز منجر لیکرز گذشته دلار 113-103

لس آنجلس (AP) — LeBron James تا به حال 37 امتیاز و هشت ریباند و هفت پاس گل به پیروزی خود در مرحله نهایی مسابقات با همکار همه ستاره بازی کاپیتان Giannis Antetokounmpo و لس آنجلس لیکرز ضرب و شتم Milwaukee Bucks 113-103 در شب جمعه در یک clash of NBA کنفرانس رهبران.

آنتونی دیویس به ثمر رساند 14 از 30 امتیاز در سه ماهه چهارم به عنوان لیکرز تقسیم فصل سری با لیگ پیشرو دیگران (53-10).

لس آنجلس انجام شد و به 10 پیروزی در 11 بازی به طور کلی تا حد زیادی توسط یک عملکرد فوق العاده از جیمز که به ثمر رساند 14 امتیاز در سه ماهه سوم و پس از آن نگه داشته LA آستانه پایین کشش. جیمز پوش شب خود را با یک دست در حال چرخش غوطه دادن با 27 ثانیه به سمت چپ جرقه گذشته از بسیاری از “M-V-P!” شعارهای او در مرکز استیپلز.

Antetokounmpo تا به حال 32 امتیاز و 12 ریباند برای دیگران که از دست داده اند و دو تا از سه بازی برای اولین بار از اکتبر. Donte DiVincenzo به ثمر رساند 17 امتیاز برای میلواکی که هنوز موفق به کسب هفت و نه به طور کلی.

Antetokounmpo قوی به پایان رسید با یک 12-نقطه سه ماهه چهارم پس از دو دوره نسبتا آرام اما میلواکی فقط نمی گرفتن تا به لیکرز در دقیقه پایانی از یکی از NBA خیمه به طور منظم فصل matchups

Antetokounmpo است که به طور گسترده ای انتظار می رود را به نفع خود, دوم راست, NBA Most Valuable Player award بیش از James اما متوقف نمی استیپلز سنتر از serenading LeBron در نیمه دوم. جیمز تبدیل کرده خودش را به این لیگ کمک رهبر این فصل به دریافت بیشتر از دیویس در حالی که هنوز حفظ خود را توهین آمیز و تعالی است.

لیکرز در زمان سرب برای خوب James’ 3-اشاره گر با 8:59 چپ در سه ماهه سوم. جیمز به ثمر رساند خود را 34,000 هفتم حرفه ای نقطه در طول بازی پیوستن به Kareem Abdul-Jabbar و کارل مالون به عنوان تنها بازیکنان به ضربه علامت گذاری به عنوان.

Antetokounmpo به نظر می رسد رهبری برای یکی دیگر از بازی های هیولا زمانی که او به ثمر رساند 10 امتیاز در چهار دقیقه در مرکز استیپلز اما او موفق تنها دو بیشتر در نیمه اول زمانی که لس آنجلس محکم دفاع از آن.

نیمه اول بود و تا حد زیادی تحت سلطه فیزیکی دفاع و 25 شخصی به نام خطا توسط مقامات.

لیکرز ساخته شده یک 18-0 اجرا در سه ماهه سوم را به خود قابل توجه سرب در 68-55. جیمز سوار موج با خود به ثمر رساند و بازیسازی در حالی که دنی سبز شجاعانه کاهش بسیار بزرگتر Antetokounmpo در دفاع.

نکته-INS

دیگران: جرج هیل از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی با کبود کشاله ران. … هر دو از Antetokounmpo را NBA برادران بازی برای این تیم نیز هست. Thanasis Antetokounmpo نیست بازی کردن میلواکی نیمکت در حالی که Kostas Antetokounmpo نبود در مدرسه برای لیکرز.

لیکرز: Dion پیشخدمت نبود در پس از امضای قرارداد با لیکرز در روز قبل از آن. جانباز گارد می پوشند شماره 18 زمانی که او لباس تا احتمالا آخر این هفته. “او یک پسر است که ما فکر می کنم واقعا می تواند به ما کمک کند با تیراندازی و در بال” مربی Frank Vogel گفت. … Davis (درد آرنج چپ) و الکس کاروسو (درد همسترینگ) هر دو از طریق جراحات جزئی.

اولین جلسه

دیگران ضرب و شتم لیکرز 111-104 در ماه دسامبر در میلواکی با 34-نقطه بازی از Antetokounmpo. شکست بخشی از یک چهار بازی از دست دادن رگه اما لیکرز در پاسخ با 21-5 افزایش به اقامت در بالا از غرب است.

بعدی

دیگران: بازدید از محفل ققنوس در روز یکشنبه.

لیکرز: در صورت لس آنجلس کلیپرز به عنوان جاده تیم در روز یکشنبه.

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de