(CBSLA)- New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees هم زده تا طوفان از پاسخ دوشنبه شب پس از یک کلیپ از مصاحبه خود با یاهو امور مالی ساخته شده دور آنلاین. لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James در پاسخ به Brees در تماس تلفنی با بیرون و گفت: “شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو?”

در این کلیپ Brees خواسته شده بود برای افکار خود را در NFL بازیکن احتمالا در ادامه به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس زمانی که فصل رزومه. Brees گفت که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

جیمز نقل قول توییتی کلیپ و گفت: “وای ، آن است هنوز هم تعجب آور در این نقطه است ؟ مطمئن نیست. شما به معنای واقعی کلمه هنوز هم نمی فهمم چرا Kap بود زانو بر روی یک زانو?? اتحاد مطلق هیچ چیزی برای انجام با بی احترامی از (پرچم emoji) و سربازان ما (مردان و زنان) که ما زمین رایگان. پدر من در قانون بود یکی از آن مردان که مبارزه به عنوان خوبی برای این کشور است. من از او پرسیدم سوال در مورد آن و تشکر از او تمام وقت خود را برای commitement. او هرگز یافت Kap تظاهرات مسالمت آمیز توهین آمیز زیرا من و او هر دو می دانید چه چیزی درست است و چه چیزی اشتباه است اشتباه است! خدا به شما برکت دهد.”

جیمز یکی از بسیاری از بازیکنان که به نام Brees در پی نظرات خود را با برخی از یادآوری پرستاران QB که آن سابق Seahawks طولانی اهمیت و سبز کلاه بره مقابله و بویر که پیشنهاد Kaepernick یک زانو را به عنوان نشانه ای از احترام در حالی که اعتراض مسالمت آمیز است.

Brees صادر عذرخواهی اوایل صبح روز پنج شنبه.

https://www.instagram.com/p/CBA1P3gHpT_/?igshid=1qstwzxn87p2n

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de