Leevers Locavore قرار می دهد ایمنی برای اولین بار برای مشتریان و کارکنان

کریس فرانکلین مدیر کل Leevers Locavore محله فروشگاه مواد غذایی در 2630 غرب 38th خیابان می گوید: او می خواست به انجام بیشتر برای اطمینان از ایمنی از هر دو به مشتریان و کارکنان در طول زمان coronavirus بحران است. پس او در راه به فروشگاه حتی پاک تر از کامل مطابق با اصول بهداشتی در حال انجام در آغاز و پایان روز و ثابت wipe-فراز از درب دستگیره چرخ دستی های شمارنده و سطوح دیگر اتفاق می افتد در تمام طول روز.

“ما در حال رفتن به از 2 تا 3 بعد از ظهر هر روز” فرانکلین متحده است. “آن را به ما هزینه برخی از پول و ناراحتی برخی از افراد, اما آن کمک خواهد کرد که ما اقامت به عنوان پاک که ممکن است.”

بنابراین فروشگاه مواد غذایی جدید ساعت از 7 صبح تا 2 بعد از ظهر و از 3 تا 9 بعد از ظهر با ساعت اول هر روز این سایت متعلق به مشتریان بیش از سن شصت و یا با سیستم ایمنی بدن. در طول یک ساعت بسته شدن کارکنان و شخص ثالث تمیز کردن شرکت در حال انجام بهسازی پیاده روی و تمیز کردن عمیق. در این راه وجود دارد را کامل بهداشتی تنظیم مجدد هر چند ساعت به جای فقط یک بار در روز.

به عنوان یک تغییر در پایداری طرز فکر Leevers نیز خواسته است که خریداران خود را ترک قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی را در خانه, در حال حاضر (و یا به شستشو و پاکسازی آنها را به طور کامل) از کسانی که به طور بالقوه می تواند حمل coronavirus به فروشگاه. در حالی که کیسه های کاغذی ایده آل نیست در بهترین زمان آنها یک گزینه خوب برای حفظ یک محیط تمیز و بیش از چند هفته آینده.

Check out Leevers Locavore for specialty grocery needs and grab-and-go foods.گسترش

اتمام Leevers Locavore برای مواد غذایی تخصص نیاز دارد و گرفتن و رفتن مواد غذایی.

علامت Antonation

Leevers Locavore بیش از یک فروشگاه مواد غذایی; آن را نیز به چهار مواد غذایی و نوشیدنی شمارنده: فرهنگ گوشت و پنیر و ریحان, Doc, پیتزا, یک دو سه سوشی و قهوه و ساندویچ فروشی. فرانکلین اشاره می کند که در حالی که تمام صندلی عمومی شده است به طور موقت حذف شده از فروشگاه او را در حال همکاری با فروشندگان مواد غذایی برای جلب توجه به خود را takeout منوها. “ما در حال حاضر به کاهش در برخی از مسائل ما را به گزینه های بیشتر برای فروشندگان,” او توضیح می دهد. برای مثال فرهنگ های متعلق به رستوران جاستین Brunson در حال حاضر در خدمت مرغ سرخ شده از منوی دیگر eatery, پیر عمده.

Brunson نیز به اجرا در رودخانه خرس آمریکایی گوشت و اجرا می شود که قصاب ضد و گوشت بخش در Leevers. “رودخانه خرس احتمالا بهترین و بیشترین خوبی مواجه نگردند قصاب شمارنده در شهر” فرانکلین یادداشت با اشاره به این که Brunson است قادر به نگه داشتن طیف گسترده ای از مرغ و گوشت خوک و گوشت گاو و سایر محصولات بر روی قفسه ها از طریق همکاری با تولید کنندگان کوچک در خارج از نرمال کانال های توزیع.

که در عمل نیز نگه داشته Leevers از داشتن جدی کمبود در محصولات که در حال پرواز کردن قفسه جای دیگر. “ما با داشتن برخی از پراکنده کمبود اما ما رسیده به رستوران تامین کنندگان از آنها مازاد و همچنین به عنوان محلی دیگر اتصالات” GM می گوید. “این نوع از ‘من می دانم که یک مرد’ وضعیت است.”

بنابراین چیزهایی مثل تخم مرغ و سیب زمینی و حتی کاغذ توالت هستند که از طریق غیر استاندارد کانال. فرانکلین توضیح می دهد که او قادر به دریافت یک پالت از کاغذ توالت از یک تامین کننده کاغذ که به طور معمول با این نسخهها کار با منشی-فروشگاه های عرضه هر چند آنها به صورت جداگانه پیچیده رول نه بسته. هزینه بالاتر از حد معمول اما فرانکلین می گوید آنها عبور نمی کند که هزینه به مشتریان.

خرید مواد غذایی تبدیل شده است مشکل تر است به عنوان دنور ساکنان انبار کردن نیازهای اجتماعی و فاصله را سرگردان فروشگاه راهرو احساس می کنم مثل یک سوال چیزی که به انجام است. فرانکلین امید خریداران باقی می ماند و با ملاحظه و نمی رم به فروشگاه مواد غذایی به بالا گرفتن هر واحد محصول. “امنیت عمومی است آنچه مهم است در حال حاضر” فرانکلین می افزاید: “و نه تغذیه به پارانویا. ما فقط سپاسگزار به مشاغل و مشتریان شده اند بسیار صبور و مهربان است.”

Leevers Locavore تخصص فروشگاه مواد غذایی با تمرکز بر محلی و طبیعی و محصولات ارگانیک پس از انتظار نیست برای پیدا کردن عمده نام های تجاری یا معمولی انواع سوپر مارکت. بازدید از فروشگاه Facebook صفحه برای آخرین به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im