دست چپ برای باز کردن دنور آبجوسازی و Taproom در سابق Liberati فضای

دست چپ دم در آوردن گاز به دنور.

27-year-old, Longmont, آبجوسازی که دارای تخصص در nitrogenated آبجو است که در مورد به ثبت نام در یک معامله به بیش عظیم Curtis پارک ساختمان که در آن Liberati رستوران و آبجوسازی بسته شده هفته گذشته. دست چپ را برون سپاری آشپزخانه عملیات به سابق کارکنان در Liberati که تغییر منو به طور کامل و با نام تجاری جدید تعریف فضا به عنوان یک چپ دست taproom. این اولین بار است که آبجوسازی به کار گیرند یک taproom خارج از Longmont.

“ما می دانیم که ما باید به تلاش برخی از چیزهای مختلف می گوید:” دست چپ از بنیانگذاران اریک والاس در مورد افزایش رقابت در صنعت-دم بازار است. “و باز کردن مکان های جدید بالا بوده و در لیست ما است.”

به جای تلاش برای فشار به RiNo یا LoDo یا Larimer, خیابان, گرچه, والاس می گوید: او دوست دارد Curtis پارک بالقوه و واقعیت آن است که کمی خارج از مجموعه از دنور شلوغ دالان. نیز وجود دارد بسیاری از تاریخ در این محله می افزاید: دست چپ افسر ارشد عامل کریس لنارت خواهد شد که مسئول گرفتن جدید taproom آنلاین. “همین دلیل است که ما را حفظ خواهد کرد Curtis پارک به نام” احتمالا به عنوان دست چپ Curtis پارک او اشاره می کند.

Left Hand's Longmont brewery will soon have a new sibling.گسترش

دست چپ را Longmont آبجوسازی به زودی یک خواهر و برادر جدید.

حسن نیت ارائه میدهد از دست چپ دم

والاس و Liberati صاحب الکس Liberati یک آبجو و رستوران در رم قبل از حرکت به دنور بوده است برای بسیاری از سال و والاس می گوید او را تشویق Liberati به حرکت در اینجا. اما او همچنین به او گفت که اگر همه چیز کار نمی کند برای بالا پایان مفهوم است که او خواهد بود علاقه مند در اجاره نامه در ساختمان است. “ما تا به حال شده به دنبال فضا در دنور کاملا در حالی که” والاس اضافه می کند.

Liberati تخصصی در oenobeer یک کلمه که Liberati ابداع برای آبجو/شراب ارقام است که پشت سر هم با غیر معمول و جذاب, طعم, عطر و شیمی اما فروش سخت برای دمای آبجو الکلی.

دست چپ taproom را حفظ خواهد کرد به گسترده پاسیو و 36-فضای پارکینگ همراه با اکثریت Liberati هفت-بشکه دم سیستم و تجهیزات, اما آبجوسازی همچنین قصد دارد به پاره کردن دیوار و قرار دادن دیگران تا اینصورت فضا برای نشستن به پایین رستوران بیشتر از یک taproom احساس — با مواد غذایی است. از پنجاه ضربه بزنید و دستگیره و بخش زیادی خواهد بود پر از آبجو در سایت ساخته شده در حالی که هشت پور دست چپ را غیر آبجو محصولات از جمله سخت seltzer سخت کمبوچا و CBD نوشیدنی. بقیه دسته خواهد بود و از دست چپ اولیه صف فارسی-سبک اله نیترو آبجو و دیگر مهره های اصلی.

نیز وجود خواهد داشت, بازی, موسیقی, فعالیت های جامعه و ویژگی های دیگر بیشتر شبیه به کلاسیک آبجوسازی taprooms نسبت به رستوران.

Left Hand to Open Denver Brewery and Taproom in Former Liberati Space

حسن نیت ارائه میدهد از Liberati رستوران و آبجوسازی

الکس Liberati در ضمن وظیفه خواهد شد با gutting 12,000 فوت مربع دوم داستان و تبدیل آن به دفتر و یا co-فضای کار خواهد شد که اجاره کردن. Liberati نیز به دنبال ادامه ساخت خود را oenobeers در جایی دیگر در شهر است. لنارت می گوید که در دست چپ خود ادامه خواهد داد به یک یا دو oenobeers.

دست چپ کلرادو سومین مستقل آبجوسازی می پیوندد آن بزرگتر همکاران Odell دم و اسکار, بلوز, به, شمال, ماشین منگنه که اضافه شده اضافی دنور پاسگاه. جدید بلژیک است که در حال حاضر متعلق به Kirin نیز در عمل کوچک آبجوسازی و رستوران در داخل منبع ، و Ska دم نیز میان دولت بزرگترین آبجو سازان است باز کردن یک ترکیب آبجوسازی/تقطیر/رستوران در بولدر در مارس 16.

حرکت به راه اندازی چندین taprooms و کارخانه های لبنی در نتیجه افزایش رقابت نه فقط در مشروب فروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی که در آن بازار تبدیل شده است بسیار رقابتی است اما در واکنش به تعداد مطلق از taprooms که باز در کلرادو در چند سال گذشته است. ماندن مربوطه به معنی تمرکز بر بیش از بار فروش به عنوان بسیاری به عنوان بسته بندی شده فروش لنارت توضیح می دهد.

اگر چه این کارخانه های لبنی باید خشم برخی از نوار خود را به حساب در منطقه دنور پس از آنها در حال حاضر در رقابت با آنها والاس می گوید که فروش تبس به رستوران ها و کافه ها در حال تبدیل شدن کمتر و کمتر سودآور به عنوان وجود دارد بسیاری از چرخش دستگیره و بسیاری از شیپور خاموشی. “پویا در حال تغییر است,” او می افزاید.

دست چپ (که آن هم باز یک co-مارک taproom در سینسینتی, اوهایو) امیدوار است برای باز کردن آن جدید دنور taproom در اواخر بهار یا اوایل تابستان (و پاداش, آبجوسازی است که در حال حاضر استخدام در lefthandbrewing.com).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de