افسانه ای تلویزیون میزبان Regis Philbin درگذشت در سن 88

لس آنجلس (CBSLA) — افسانه ای تلویزیون میزبان Regis Philbin درگذشت در سن 88, CBS اخبار تایید کرده است.

“ما عمیقا غمگین برای به اشتراک گذاشتن که ما معشوق Regis Philbin گذشت شب گذشته از علل طبیعی یک ماه خجالتی از 89 تولد” خانواده او در بیانیه ای گفت. “خانواده و دوستان خود را برای همیشه سپاسگزار برای زمان ما رو به صرف با او – برای گرما افسانه ای خود را حس شوخ طبعی و توانایی منحصر به فرد برای هر روز به چیزی ارزش صحبت کردن در مورد. ما از طرفداران و تحسین خود را برای حمایت باور نکردنی بیش از 60 سال فعالیت حرفه ای و از آنها بخواهید برای حفظ حریم خصوصی ما به عنوان سوگواری از دست دادن خود را.”

پس خبر از مرگ خود و عزیزان را به رسانه های اجتماعی:

متولد در شهر نیویورک Philbin رشد در نیویورک قصبه از برانکس, پسر, ایتالیایی-ایرلندی پدر و مادر و به نام کلیسای کاتولیک روم پسران دبیرستان پدرش حضور داشتند با توجه به آسوشیتد پرس.

اول خود را نشان می دهد بحث بود “Regis Philbin نمایش” در سن دیگو, کالیفرنیا. او بعدها در ادامه به شرکت میزبان با Kathie Lee Gifford در “زندگی می کنند! با رجیس و Kathie Lee” از 1985-2000 — یا Kelly Ripa — در “زندگی می کنند! با Regis and Kelly” از سال 2001 تا 2011 بازنشستگی.

Philbin وارد شده بیش از 15000 ساعت در هوا درآمد او را شناخت در کتاب رکوردهای جهانی گینس برای پخش اکثر ساعت های وارد شده توسط یک تلویزیون شخصیت یک رکورد قبلا برگزار شده توسط هیو فراز با توجه به خدمات سیم.

این اخبار در داستان است. اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد به عنوان به زودی آن را به عنوان در دسترس می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net