درس آموخته شده: در اطراف اردن هم تیمی دیدم قیمت از شهرت

وجود دارد آشکار قدرت پردازش به هم تیمی بودن با مایکل جردن. مقدار زیادی از شیکاگو هم تیمی های خود چندین قهرمانی حلقه آنها به نظر می رسد در برخی از ترین-پخش NBA highlight کلیپ از تمام زمان و آنها رو یک عمر از داستان برای گفتن در مورد یکی از بهترین تا کنون را به دادگاه.

B. J. آرمسترانگ نیز آموخته به سرعت حرکت کردن دادگاه است.

                                                                                                                                                                                                                       

این که آیا آن بود که در طول rookie فصل زمانی که خود غرفه در گاو قفل اتاق مجاور به اردن را قفل و یا در شام با شش بار قهرمان NBA و کوبه برایانت در حدود یک ربع قرن بعد آرمسترانگ اغلب در بر داشت خود را با یک صندلی ردیف جلو به شاهد هزینه های واقعی از شهرت برای مسلما ترین در جهان تشخیص ورزشکار.

‘œI به یاد داشته باشید به عنوان یک بازیکن جوان من تا به حال این رویای بازی در NBA,’� آرمسترانگ, قدیمی NBA گارد و سه بار قهرمان NBA با Bulls که در حال حاضر کالیفرنیا ورزش های مبتنی بر عامل آسوشیتدپرس گفت. ‘œAnd من به وضوح به یاد داشته باشید زمانی که من به شیکاگو تفکر” شما بهتر است مراقب باشید چه شما می خواهید برای دلیل این که شما فقط ممکن است آن را دریافت کند.’ مایکل اولین کسی بود که به من نشان می دهد آنچه در آن به معنای به یک ستاره … اما شما نمی شود که ستاره و نه قبول تمام چیزهایی که با آن آمد.’�

فشار اردن عملا سطح بی سابقه ای از ستاره شدن یکی از تم غالب در آخرین اقساط از ESPN و Netflix مستند ‘œThe آخرین رقص,’� 10 قسمتی است که نشان داد قسمت پنج و شش در پنج شنبه شب.

هر داستان در مورد اردن همیشه به نظر می رسید برای تبدیل شدن به یک داستان بزرگ و اردن احساس برخی از چیزهایی پر از شکوفه شد مانند خود را بدنام مواضع بر عدم تمایل به تایید نامزدهای سیاسی علنی و یا رفتن با پدرش به شهر آتلانتیک سریع قمار سفر در طول سال 1993 کنفرانس شرق نهایی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe درک خود را از فشارهای او را درک آنچه که ما مورد نیاز است که فقط یک گروه خاص از مردم که با هم,’� گفت آرمسترانگ بود که اردن هم تیمی برای 1991, 1992 و 1993 قهرمانی. ‘œI نمی آرزوی ستاره شدن در هر کسی. وقتی می شنوم که مردم می گویند: “این پسر یک ستاره” من همیشه بگو موفق باشید.’ آنچه در آن طول می کشد تا یک ستاره در سطح فراتر از آن. همیشه داشتن امنیت در اطراف برخورد با بلیط او همیشه روشن شود. هیچ آماده سازی برای آن است.

‘œI همیشه می گویند در این روز که هوا Jordan مرد بزرگ بود و خدا او را برکت دهد. اما من همیشه فقط به یاد داشته باشید مایکل مرد.’�

دانستن است که همیشه وجود داشته باشد یک رسانه گروه ترکان و مغولان در اردن قفل آرمسترانگ در بر داشت خود را در لباس پوشیدن و از این راه به سرعت چون در غیر این صورت کفش های خود را خواهد بر روی stomped و فضا خواهد بود حمله کرد.

اگر او فراموش کرده که چگونه است که ورزش رفت و او یادآوری در سال 2014.

اردن در لس آنجلس و شام با آرمسترانگ و مرتب بود. آرمسترانگ رو به رستوران و یک سوم صندلی در پشت میز خواسته اردن اگر مهمان آمد و گفته شد که برایانت خواهد بود پیوستن به آنها را برای غذا.

آرمسترانگ و برایانت می دانستم که آنها به اشتراک گذاشته یک عامل Arn Tellem در یک زمان. برایانت وارد شد و قبل از اینکه طولانی او و اردن بودند تشریحی هر نکات دقیق وظریف از هر یک از دیگر بازی. در نهایت آنها تصمیم گرفتند که اردن در لبه خفیف به دلیل دست خود را بزرگتر از برایانت.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThey بازی یک بازی مجازی 1-در-1 در شام’� آرمسترانگ گفت. ‘œI فقط نشسته وجود دارد و به آنها گوش صحبت در مورد عشق آنها تا به حال برای این بازی است. آنها خیلی پیچیده شده بودند که صحبت کردن در مورد رفت و آمد آنها چگونه مطبوع خود چگونه آنها را در جعبه. این جزئیات است که آنها تا به حال احترام است که آنها تا به حال برای بازی … من آرزو می کنم من می توانم آنها را دیده و در بازی نخست خود را.’�

کلمه من را بیش از این دوره از شب که جردن و برایانت در رستوران. در نهایت یکی را از طریق درب پشت دیگری از طریق یک درب سمت و آرمسترانگ باقی مانده بود به مبارزه با جمعیت.

‘œIt شد, هرج و مرج,’� آرمسترانگ گفت. ‘œAnd آنها در بسکتبال بهشت است.’�

هفتم و هشتم قسمت از این مستند خواهد شد مارس 10, با دو قسمت نهایی در مارس 17.

___

B. J. آرمسترانگ را ارائه دیدگاه و تحليل به آسوشیتد پرس در طول پخش سریال. او همچنین میزبان یک پادکست در مورد سری.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر