ساوانا, Ga. — جانبازان امریکا طولانی ترین جنگ در حال پیدا کردن خود را پاره پاره به آمریکا نشانه یک برنامه به طور بالقوه تاریخی توافق صلح با طالبان در افغانستان است.

برای بسیاری از ایالات متحده آمریکا بسیار دیر در خروج نیروهای خود را پس از بیش از 18 سال از جنگ. دیگران سوال اعتماد از طالبان که hard-خط دولت آمریکا-رهبری نیروهای سرنگونی در سال 2001. منتقدان نگران طالبان ادغام مجدد می تواند افغانستان را به backslide در مسائلی مانند حقوق بشر ،

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIf آنها امضای یک پیمان صلح و افغانستان به طالبان و یا قانون شریعت و سپس آن را تمام شده است برای هیچ چیز,’� گفت: سابق گروهبان دوم ارتش ، خواهد بلکبرن از هینسویلل گرجستان.

هر چند تردید طالبان را رعایت صلح معامله Backburn گفت او آماده است برای جنگ به پایان رسیده است. او برای اولین بار اعزام به افغانستان در سال 2004 با یک یگان پیاده نظام ارتش را با 10 کوه را بدست آورد. یک دهه بعد او عازم خارج از کشور برای همین مبارزه است.

‘œAnything که ما خارج از این کشور پشتیبانی خواهد کرد به طور کامل,’� گفت: بلکبرن, 58 که در سمت چپ ارتش در سال 2010.

دیگر افغانستان جانبازان در مصاحبه با آسوشیتد پرس گفت که در حالی که مذاکرات صلح ممکن است مناسب آن زمان برای پایان دادن به جنگ که شروع هفته پس از 9/11 حملات تروریستی.

تلفات شده است سنگین است. بیش از 2.300 ایالات متحده خدمات اعضای کشته شده اند و بیش از 20,600 دیگران زخمی در افغانستان پس از جنگ آغاز شد و در اکتبر 2001.

                                                                                                                                                                                                                       

سابق Sgt. مایکل santa’s adventures خدمت به عنوان یک پیاده نظام در ارتش 173rd Airborne Brigade زمانی که واحد خود را کمین شد در افغانستان در سال 2005. شات پنج بار در حالی که کشیدن یک زخمی رفیق به ایمنی santa’s adventures صرف دو سال آینده در بیمارستان قرار گرفتند و ده ها تن از اعمال جراحی.

‘œPeace در هر شکل و فرم یک چیز خوب,’� گفت Carraquillo, 36, مونروویا, مریلند, که منجر به یک گروه پشتیبانی برای زخمی جانبازان از طریق Wounded Warrior Project. ‘œWe نمی خواهید بیشتر بچه ها به مرگ و یا زخمی شدند.’�

طرح صلح خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ابتدا به منظور جلب کردن سربازان امریکایی در سطح افغانستان از 13,000 به 8,600. یک جدول زمانی برای تکمیل آمریکا عقب نشینی نکرده اند و تایید شده.

در بازگشت طالبان وعده به افراط گرایان اجازه استفاده از این کشور به مرحله حمله آمریکا یا متحدان آن است. طالبان و نمایندگان از کابل باید مذاکره یک چارچوب برای یک پس از جنگ افغانستان است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI می دانید طالبان و من هرگز فکر نمی کردم آنها می تواند قابل اعتماد’� گفت Cmdr. تام پورتر نیروی دریایی ایالات متحده رزرو که نظارت رسانه ها در افغانستان در طول رهبری ایالات متحده خروش نیروهای که در سال 2010 آغاز شد. ‘œI می دانم که آنها باید دیدگاه های مختلف از زمان و تاریخ از ما.’�

پورتر گفت که او نگران طالبان می تواند با رعایت این توافق به اندازه کافی بلند به نیروهای آمریکایی را ترک کنید و سپس به گردش کنترل از افغانستان تحت فرض ایالات متحده نخواهد بود حاضر به بازگشت برای یکی دیگر از مبارزه است.

‘œIf شما طالبان مردم آمده اند و رفته اند و حمله کرد که جایی برای هزاران سال,’� گفت: پورتر رئیس دولت در امور واشنگتن برای این گروه در عراق و افغانستان سربازان آمریکا است. ‘œGhenghis خان آمده است و رفته است. آنها یک نمایش طولانی از چیزهایی است.’�

سابق ارتش سروان. امیلی میلر کار متمرکز در ارتباط با افغانستان زنان و کودکان در اعزامهای در سال 2011 و 2012 به کمک نیروهای عملیات ویژه ایالات متحده. او گفت: حمایت از حقوق زنان و حقوق بشر به طور کلی نیاز به یک اولویت است.

به طور کلی میلر گفت که او را هیجان زده برای دیدن یک فرصت برای افغانستان به شکستن از آن سابقه طولانی دائمی جنگ.

‘œThere است این نسل جدید و من فکر می کنم این واقعا زمان را باز کند که امید و خوشبینی افغان ها هستند که واقعا به صلح’� او گفت:. ‘œWhat جایگزین برای صلح ؟ این چرخه بی پایان خشونت را واقعا نمی سرب در هر نقطه.’�

در فورت استوارت در جنوب شرقی گرجستان گروهبان دوم ارتش ، فیلیپ رایت فکر می کند خود را به عنوان ‘œone از بچه های قدیمی تر’� در سن 33. او از اعزام به افغانستان در سال 2010 با یک میدان توپخانه واحد به کمک trainAfghanistan ارتش.

امروزه رایت آثار در کنار بسیاری از سربازان آمریکایی که هرگز در خارج از کشور. او فکر می کند آن زمان برای افغانستان نظامی به ایستادگی خود را پس از سالها از آمریکا مشاوره.

‘œWe قادر به آموزش ارتش برای یک کشور دیگر. بنابراین من معتقدم که شده است وجود دارد بسیاری از خوب است که بیرون آمدن از آن,’� او گفت:.

وجود دارد بدون تردید از Chris Collins سابق ارتش Reservist وقتی پرسیده شد که اگر آن زمان برای آمریکا و خروج.

‘œIt را به ارزش یک زندگی در آمریکا,’� گفت: Collins, 38. “به اندازه کافی به اندازه کافی است.’�

کالینز’ واحد از میسوری اعزام به کشور همسایه ازبکستان در سال 2004 به اجرا تامین انبار برای نیروهای ایالات متحده در افغانستان است. بازگشت به عنوان یک پیمانکار غیر نظامی و پنج سال بعد او به این نتیجه رسیدند کمی تغییر کرده بود.

‘œLet را به خانه’� کالینز گفت: در حال حاضر آموزش به یک پرستار است. ‘œWe نمی توانید اقامت وجود دارد برای همیشه لطفا برای. آنها نمی خواهند ما وجود دارد. این هیچ امروز متفاوت تر از آن بود که 18 سال پیش اساسا.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de