اجازه دهید بحث در مورد جنسیت: دختران در رابطه, بررسی رابطه جنسی در محل کار و تاب برداشتن

یک روز کلرادو بومی لورا Ramadei بود در زمان و تلاش برای به دست آوردن زمانی که او در بر داشت خودش را پریشان از کاری که در دست.

“آیا تا به حال شده است در تلاش برای جلق زدن و سپس به طور ناگهانی شما را در سر خود را ؟” او می پرسد. “مانند می کند آژانس ؟ است او موجود است ؟ او که به خوبی جبران می شود? این که چگونه در جنسیت متولد شد: از ناراحت بودن و فقط تلاش برای به دست آوردن.”

Ramadei cohosts این دختران در رابطه پادکست با راشل ناپلئون. هر هفته دو در میکروفن به بحث در مورد خوب انجمن بد جنس و چه می تواند رابطه بیشتر “اخلاقی.” از, فیلم و خشن به ورزشهای آبی بدون موضوع بیش از حد برای آنها به بحث در مورد. و آنها را به یک زمان خوب در این فرآیند است.

اما دختران در انجمن نیست فقط در مورد دو نفر از دوستان و هم اتاقی سابق فیلم با هم. Ramadei یک مجری و تهیه کننده و ناپلئون یک بازیگر می خواهید شنوندگان خود را به دیده بان بیشتر اخلاقی – فیلم و که گاهی اوقات به معنی پرداخت پول برای آن. طریق خود را نشان می دهد این دو در حال کار برای قهرمان جنسیت, حقوق کارگران (در حالی که گاهی اوقات poking سرگرم کننده از انجمن ستاره).

“ماموریت این پادکست پیدا اخلاقی انجمن به دلیل آن را مانند یک چیز مهم” Ramadei می گوید. “ما می خواهیم به دور تراشه در این ماموت, انجمن شرکت های, و فکر می کنم در مورد دفاع از نوازندگان و چگونه آنها در حال حمایت است.”

قبل از راه اندازی دختران در انجمن در ماه مارس 2019, Ramadei ملاقات ناپلئون از طریق دوستان مشترک در نیویورک و دو طرف در رابطه جنسی-مثبت; Ramadei می گوید او شده است رابطه مثبت پس قبل از وجود دارد حتی کلمات آن است.

“ما مرتب از حال همزمانی هر دو حال افسونگر-ارائه مستقیم زنان اما با بیشتر واژگان و علاقه در کار در بزرگ ساخته شده است که ما را به عنوان دوستان” Ramadei به یاد. “من مطرح شد بسیار مترقی در بازدید از این منطقه نور قرمز با مامان در دبیرستان رفت و به دنور دانشکده هنر خواندن Dan Savage در روستای صوتیو نیز زمان بسیار پیشرفته-فیلم ed کلاس در مدرسه با تشکر جفرسون یکتاپرست کلیسا که کاشته دانه برای پذیرش و فعالیت های از همه نوع.”

این دو با هم رابطه جنسی کارشناسان Ramadei تنش بلکه “رابطه علاقه مندان” در بهترین حالت. “ما می خواست خنده دار باشد اما ما تا به حال یک های مختلف قصد در پشت آن جایی که ما می خواستیم به نقد و بررسی یکی از بد جنسی که غیر اخلاقی و سپس نقد و بررسی یک انجمن است که می تواند نقطه ای از مردم نسبت به یک مطلب-اخلاقی پلت فرم و امیدوارم که مردم را تشویق به پرداخت هزینه برای خود انجمن” او می گوید.

ناپلئون می افزاید که او نمی دانید که بسیار در مورد اخلاق جنسی تا زمانی که او نشسته در نظر گرفته و خرید اشتراک.

“از آنجا که از اینترنت و انجمن سایت من همیشه فقط فکر پورنو آزاد بود” او به یاد می آورد. “و پس از آن زمانی که من در بر داشت چیزهایی که من دوست داشتم و متوجه شدم من تا به حال به پرداخت هزینه برای آن گفتم آره, خوب است که حس می کند. منظور من, من یک بازیگر و من فکر می کنم هنرمندان باید پرداخت شود. من می خواهم برای حمایت از هنر من دوست دارم و حمایت از هنرمندان, من دوست دارم بیش از حد. جنس کار است و هیچ کس را دوست دارد به کار به صورت رایگان.”

پس از راه اندازی دختران در رابطه, Ramadei و ناپلئون را کارگردانی هزاران نفر از شنوندگان بیشتر اخلاقی منابع (از جمله وب سایت های مانند Bellesa و اریکا Lust) کمک به آنها را می دانیم آنچه که رضایت طرفین رابطه به نظر می رسد و در نوبت عادی کار جنسی بیش از حد.

“ما همه برای جرم زدایی از جنس کار” Ramadei می گوید. “با راه نظام حقوقی ما در عمل در حال حاضر آن را می سازد آن را نا امن برای کارگران جنسی به پلیس اگر آنها مورد آزار قرار گرفته و یا مورد حمله و ماهیت کار خود قرار می دهد و آنها را در معرض خطر زیرا آنها اغلب آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده و در مواجهه با سوء استفاده از قدرت است. نه بیش از decriminalizing کار جنسی بروید یک راه طولانی به سوی ایجاد یک فضای امن.”

ناپلئون موافقت توضیح تفاوت وجود دارد بین قانونی و جرم زدایی و جرم زدایی کمک می کند نگه می دارد و کارگران جنسی در هر صنعت امن است. “من فکر می کنم دولت نباید قادر به گفتن هر آنچه که آنها می توانند و یا نمی توانید با بدن خود را که آیا آنها در حال شارژ پول برای سکس یا نه.”

در حالی که در انجمن در حال تبدیل شدن به یک رهبر در جنبش برای destigmatizing همه نوع جنس کار آن را نیز عادی گفتگو در انجمن از آموزشی یک نظر.

“بسیاری از مردم که نمی پرداخت برای رابطه فکر می کنم این همه وحشتناک گفت و گو و بد روشنایی است که مطمئن شوید که آن را کاملا است,” ناپلئون می گوید. “اما نیز وجود دارد برخی از محتوای بزرگ در خارج وجود دارد در مستقل و فمینیستی انجمن جهان و هیچ کس نمی داند که در آن برای پیدا کردن آن. بنابراین من امیدوارم که ما می توانیم [را] که با پادکست ما.”

پادکست وب سایت همچنین دارای یک آرشیو ویدئو و آن Instagram همچنین در خدمت به عنوان یک منبع با اشاره طرفداران نسبت به جنسی که برای آنها مناسب است.

برای هر دو Ramadei و ناپلئون باز کردن گفتگو در مورد رابطه شروع می شود در خانه چیزی است که آنها هر دو هنوز هم کار بر روی.

“خانواده من نیست به طور کامل بدانید [درباره پادکست],” Ramadei توضیح می دهد. “در واقع من کنجکاو خواهید بود برای دیدن اگر این ویژگی در Westword قرار می دهد پادکست در من مسیحی دوباره متولد شده’ پدر رادار. مادرم می داند در مورد آن, اما من توصیه او را به گوش دادن به جز برای قسمت های خاص زمانی که من به او بگویید. پادکست هنوز هم نسبتا جدید است, بنابراین من به آرامی به معرفی خانواده من به آن است.”

ناپلئون خواسته است خانواده خود را به گوش دادن به پادکست اما او شریک زندگی کنونی است که طرفداران دختران در انجمن. “او در می یابد آن را بسیار آموزنده و آموزشی و او فکر می کند از راه های جدید هر روز از ما چگونه می توانید پادکست به سطح بعدی. او فقط توصیه می شود واقعی بازی تخته مانند کارت علیه بشریت است که بر اساس, بر, سلامت جنسی, سوالات و موضوعات خواهد بود که تابو محسوب می شود.”

طیف وسیعی از موضوعات باعث می شود دختران در انجمن بی وقفه و جذاب آن است که آیا گوش دادن به Ramadei توضیح دهد مورد علاقه خود را انجمن عبارت جستجو “خشن” و یا شنیدن انجمن ستاره مانند Michael Vegas توضیح gaping, عمل قرار دادن و از بین بردن یک شی از یک شخص به طوری که آن را باز می ماند.

“ما یک مقدار زیادی از سرگرم کننده انجام این کار” Ramadei می گوید از دختران در انجمن. “آن را سرگرم کننده به نشستن در سراسر از عمده هنرمندان مرد اخلاقی فضایی که شناخته شده هستند و طرفداران برای همه کارگران جنسی, اما آن را نیز سرگرم کننده برای نشستن در سراسر از کسی که نیست راحت به صحبت در مورد فیلم صحبت می کنند آشکارا در مورد رابطه آنها با مشاهده و آنها را ناراحت کننده با ما.”

او با ناپلئون و برنامه های بزرگ برای سال آینده. دختران در پورنو رایگان باقی خواهد ماند و در دسترس از طریق تمام سیستم عامل ها از جمله iTunes, Spotify, Stitcher Castbox و iHeartRadio.

“ما نمی تواند به این عنوان کارشناسان و خیلی باز در مورد این واقعیت است که ما هنوز در حال یادگیری” او توضیح می دهد. “ما خبره و ما همیشه در حال کاوش جدید تاب برداشتن و fetishes که باز ذهن ما به همه چیز. ما می خواهم برای ادامه به انجام این کار با پادکست و دیگران را تشویق به پیدا کردن خود را kinks, اما ما همچنین قصد داریم برای دختران در رابطه به سطح دیگری نیز هست. ما قصد داریم به ادامه تلاش برای پوشش دادن همه چیز و واقعا درک و نگاهی به قلب و ایده های ورودی ما از شنوندگان با نسبتا سریع به نوبه خود در اطراف هستند.”

در انجمن خود را جشن می گیرند سالگرد یک سال با یک نمایش زنده در تاریخ 5 مارس در نیویورک است. Ramadei حتی به دنبال به پادکست به تلویزیون: “من در روند در حال توسعه یک خلبان با کمک تصور کنید تاثیر در مورد یک دختر و یک شاهدانه خوراکیهای کارآفرین مجموعه در دنور.”

در ضمن هدف خود جهانی است. “اگر هر کس فقط توافق کردند که صحبت کردن در مورد رابطه شیک,” او می گوید: “که می خواهم بود.”

گرفتن دختران در رابطه زنده سالگرد نشان می دهد در 9 p. m. روز شنبه, مارس 5 در قطره قطره شدن 200 شمالی 14th Street, در بروکلین. دریافت بلیط 10 دلار در دختران در انجمن سایت که در آن شما همچنین می توانید گوش دادن به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im