پس از باز کردن در یاقوت تپه پارک در سال 2017, بهترین دنور برنده لویت غرفه رزرو پنجاه و رایگان را نشان می دهد هر تابستان به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ticketed ملی عمل می کند (در این سال صف شامل ساحل پسران و سلتیک زنان). به عنوان غیر انتفاعی وارد فصل چهارم آن محل است یک بار دیگر در آوردن متنوع صف به آن دوستدار خانواده سری کنسرت.

تعقیب Wessel, تولید, کارگردان و استعداد خریدار برای لویت غرفه دنور می گوید که بیش از چند سال گذشته او را یاد چه مخاطبان بود. بنابراین در این سال او بار دیگر افزایش تا لاتین برنامه نویسی. شیلی گروه راک گندوانا و لس آنجلس مبتنی بر لاتین اعمال La Santa Cecilia و لاس Cafeteras بخشی از لویت دور اول نشان می دهد اطلاعیه ها. اعمال دیگر اعلام خواهد شد در گروه ده هر دو هفته یا بیشتر منجر به فصل تابستان است.

افزایش لاتین اعمال خواهد شد بخشی از التقاطی تابستان صف. دور اول اطلاعیه همچنین شامل کانادا neo-soul/hip-hop عمل و باس کانادا-کوبا خواننده و ترانه سرا الکس کوبا, New Orleans بر اساس تولد در گروه برنج, کشور, خوانندگان لوگان يار و جان پادشاه, New York, اسکا گروه تنبلها و بلوز-راک خواننده و گیتاریست پاتریک Sweany.

دیگر از آمریکای لاتین اعمال وسل می گوید رگی کشور و جم باند انجام داده اند واقعا خوب است. “هر چیزی که Coloradans می توانید پشت به بهانه ای برای قرار دادن خود پتو و صندلی و آوردن بچه ها و آویزان کردن برای چند ساعت و بهانه خوبی است.”

و در طول آن چند ساعت مردمی در لویت نیز سعی در حفظ سطح صدا در یک نقطه که در آن موسیقی را خسته نمی کند همسایه ها که زندگی می کنند در نزدیکی یاقوت تپه پارک.

“ما می خواهیم به احترام این محله می گوید:” لویت مدیر دانشیار اندی توماس. “من فکر می کنم که یک چالش بزرگ برای ما است — کاهش صدای که ما در ادامه به انجام یک کار خوب. برنامه نویسی چیزی است که چیزی است که همیشه ادامه خواهد داد به تکامل و نوع باند است که ما همیشه فکر کردن در مورد. ثابت می شود که چگونه به خوبی این محله درک ما و من فکر می کنم اکثریت ما همچنان به یک تصور خوب. اما این یک نگرانی بزرگ است و ما همچنان با آن کمک کند.”

وسل می گوید شهر دنور ارائه شده است محل با سخت افزار و نرم افزار برای نظارت بر صدا را به اطمینان حاصل شود که سطح خونتان.

“آن را قادر به کمک شماره گیری ما در نگه داشتن ما در درون ما محدودیت ها و نگه داشتن محله مبارک” وسل می گوید.

دور اول لویت غرفه دنور رایگان summer concert series شامل:

گندوانا با E. N جوان
May 22

زن باس
ژوئن 5

La Santa Cecilia
ژوئن 6

الکس کوبا
ژوئن 11

تولد دوباره گروه برنج
ژوئن 13

لوگان يار
ژوئن 19

این تنبلها
ژوئن 28

لاس Cafeteras
جولای 16

پاتریک Sweany
جولای 17

جان پادشاه
جولای 26

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کنسرت و برنامه اضافی در محل بروید لویت غرفه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im