برای اولین بار یک رنگین کمان رنگ پرچم نماد جامعه تجاوز به پرواز در دریاچه شهرستان مرکز دولت در پورشه.

هیئت شهرستان رای دادند و صبح روز جمعه به نمایش پرچم طریق جولای 3 در لینکلن پلازا است که در سمت غرب شهرستان پیچیده در 18 N. شهرستان سنت آن را برنامه ریزی شده بود مطرح شده در 1 p. m.

                                                                                                                                                                                                                       

شهرستان عضو هیئت مدیره Marah Altenberg بود در میان کسانی که عاشقانه صحبت در حمایت از صفحه نمایش.

“ما باید برای حمایت از گنجاندن” گفت: Altenberg یک بوفالو بیشه دموکرات. “ما باید برای حمایت از حقوق بشر است. ما باید برای حمایت از این ایده که همه برابر است.”

عضو هیئت مدیره جنیفر کلارک با اشاره به رای رخ داده در پنجمین سالگرد دیوان عالی ایالات متحده تصمیم قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در سراسر این کشور است. این بود که در بیان ایده پرواز غرور و افتخار پرچم در یک ساختمان دولت شده اند ملاقات با خشم گفت:” کلارک یک لیبرتیویل دموکرات.

پرچم را نمایش خواهد همزمان با سالگرد 50 از اولین راهپیمایی غرور در ژوئن 1970 — یک سال پس از حمله پلیس در شهر نیویورک, گی, نوار به نام Stonewall مسافرخانه باعث شورش.

روز جمعه رای آمد و چند هفته پس از هیئت مدیره به طور رسمی به رسمیت شناخته شده در ماه ژوئن به عنوان, لزبین, گی, Bisexual, Transgender, و عجیب و غریب غرور ماه.

به طور معمول, ایالات متحده آمریکا, ایلینوی و شهرستان دریاچه پرچم پرواز جداگانه قطب در لینکلن پلازا. غرور و افتخار پرچم را به پرواز در زیر این شهرستان و یا دولت پرچم, مقامات گفت.

اگر چه به وضوح به نمایش پرچم به مخالفت برخی از اعضای هیئت مدیره ابراز نگرانی آنها را باز کرد برای دیگر افراد یا گروه ها به درخواست هیئت مدیره به طور علنی حمایت خود را باعث می شود. و به عنوان گورنی-منطقه جمهوریخواه استیو کارلسون قرار داده و آن را برخی از این گروه ها ممکن است “نفرت انگیز” ماموریت.

“قصد دارد به درخواست ما نمی مانند” کارلسون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net