لیبرتیویل بالا ورنن هیلز بالا به ادامه آموزش از راه دور در اوت

مشکل ترس از دانش آموزان و اعضای خانواده بیمار شدن با COVID-19 ویروس لیبرتیویل-ورنون هیلز منطقه دبیرستان منطقه 128 اعضای هیئت مدیره در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به دانش آموزان آموزش داده می شود از راه دور هنگامی که 2020-21 مدت آغاز می شود در ماه آینده.

تا آنجا که مقامات می خواهند به استقبال دانش آموزان و معلمان به لیبرتیویل بالا و ورنن هیلز بالا دانشگاه آنها گفت: آنها نمی بینید یک سناریو برای یادگیری مدرسه که نیست در نتیجه مردم ابتلا به بیماری بالقوه کشنده.

                                                                                                                                                                                                                       

سرپرست Prentiss لی گفت: مدیران با صرف هزاران ساعت تحقیق روش با خیال راحت آوردن نوجوانان به دو دانشگاه. “اما به عنوان شما همچنان به حفاری به این” لی گفت: “این یک پایان مرده است.”

“این (مدل) از هم جدا دقیقه عفونت بازدید” لیبرتیویل بالا اصلی تام Koulentes گفت.

به تصویب هیئت مدیره از راه دور-آموزش برنامه پس از یک 4½-ساعت بحث از جوانب مثبت و منفی از این منطقه گزینه های. ایلینوی دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش داده است مدارس سه گزینه برای سال آینده مدرسه: کلاس های حضوری از راه دور آموزش و یا ترکیبی از هر دو.

بحث های شروع شده با منطقه 128 سخنگوی مریم Todoric خواندن 20 پیام از اعضای جامعه که می خواستم برای به اشتراک گذاشتن نظرات در مورد گزینه ها و یا پیشنهادات.

یکی از این گزارش نوشت که او را از حرکت در خارج از منطقه اگر در کلاس های حضوری نیست برگزار شد. او همچنین به نام بهار از راه دور آموزش “زندگی در جهنم” از آنجا که او تا به حال به طور مداوم به مطمئن شوید که خود او انجام شد مدرسه به جای گیر کردن.

                                                                                                                                                                                                                       

برعکس یک زن و شوهر نوشتن هم گزارش پشتیبانی از راه دور یادگیری و گفت: یک دانش آموز در حال مرگ از COVID-19 ویروس خواهد بود “سناریو کابوس” برای منطقه است.

دو پدر و مادر نوشتن به طور جداگانه گزارش گفت: آنها در اصل پشتیبانی جزئی بازگشت به دانشگاه اما در حال حاضر می خواهید کودکان خود را به آموزش از راه دور.

از راه دور آموزش طرح تصویب 6-1 با امانت کوین Huber ایستاده به تنهایی و در مخالفت. ابراز نگرانی در مورد تاثیر اجتماعی و عاطفی از دانش آموزان به دور بودن از دوستان و معلمان خود را به عنوان آنها در طول زمستان از راه دور, یادگیری, Huber گفت: او می خواست بچه پشت در مدرسه پنج روز در هفته است. او همچنین در مورد سوال اگر همه گیر تا کنون را تسکین دهد.

کلاس ها در هر دو مدارس شروع خواهد شد Aug. 24 بعد از اصل برنامه ریزی شده Aug. 12 راه اندازی بنابراین معلمان می باید زمان بیشتری برای آماده سازی.

منطقه 128 مقامات به تنهایی نیست در انتخاب آموزش از راه دور برای سال تحصیلی جدید. آن را نیز در محل در استیونسون دبیرستان منطقه 125, Glenbrook دبیرستان منطقه 225, Elgin منطقه مدرسه منطقه U-46 و جاهای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de