Alamo Drafthouse که در حال حاضر در عمل سه سینما در دنور منطقه شده است و سازگار بهترین دنور برنده است. در حالی که زنجیره ای خود را مستقر در آستین سرآشپزها محلی و برنامه نویسان به مدت طولانی به ارمغان آورد دنور برخی از بهترین فیلم-تئاتر غذایی و برنامه نویسی در شهر است. در 2019, Westword ویراستاران به Alamo Drafthouse دو تا از بهترین دنور جوایز و در طول سال تئاتر دریافت کرده است مقدار زیادی بیشتر برای همه چیز از برنامه نویسی به راحتی.

معروف آن اول منو Alamo Drafthouse امتیاز جایزه در سال 2019 بهترین دنور برای بهترین فیلم و تئاتر — مواد غذایی و نوشیدنی, با توجه به هر دو ما سردبیران و خوانندگان.

“هیچ چیز جدیدی در مورد شام و یک فیلم” Westword نوشت: در آن زمان. “اما آنچه Alamo Drafthouse عملا انقلابی است که ترکیب هر دو, به طوری که شما هرگز مجبور به عجله از طریق یک وعده غذایی را به یک فیلم و یا گرسنگی از طریق دو ساعت تلنگر قبل از شام. و این منو حلقه معامله ارائه انواع “تنقلات” که شامل همه چیز از لود سیب زمینی سرخ کرده به مرغ و ریکوتا, کوفته, خوراک شناس پیتزا, خلاق, سالاد, هات داگ و ساندویچ که ارائه nod به تاریخ سینما مانند رویال با پنیر. آبجو و شراب و کوکتل منو فقط به عنوان استادانه درست شده و Drafthouse به طور منظم رول موضوعی منوها بر اساس فیلم آن را نشان میدهد. استراحت و فقط به یاد داشته باشید به جویدن با دهان خود را بسته است.”

Drafthouse همچنین برنده یک 2019 جایزه برای بهترین رایگان موسیقی محلی در محل شگفت آور, برای BarFly نوار در اسلوان دریاچه پاسگاه که به طور منظم میزبان کنسرت رایگان.

“برخی از بهترین سالن های موسیقی پاپ در مکان بعید و BarFly در Alamo Drafthouse اسلون دریاچه همچنان به عنوان یک سورپرایز زیبا در غرب, Colfax” Westword نوشت. “نوار ساخته شده است شهرت خوبی در یک زمان کوتاه ایجاد یک فضا برای نوازندگان محلی به بازی برای تمام سنین و 21-به علاوه جمعیت. علاوه بر این BarFly میزبان زندگی می کنند, کمدی, کشیدن ملکه یکنوع بازی شبیه لوتو و یک واریته-esque احیای نشان می دهد و آن را به صفحه اصلی مرحله به صورت سیاه و سفید انجمن بازیگران مشهور ماهانه “نشان می دهد Ya Teef” تریک ویترین. بهترین بخش ؟ برنامه نویسی رایگان است, تکمیل صمیمی با کارکنان و نوار و نقطه ارائه می دهد مقدار زیادی از صندلی که شامل مسخره راحت نیمکتها.”

“این یک افتخار برای ما در اینجا در Alamo Drafthouse برای دریافت بهترین از به رسمیت شناختن از Westword,” می گوید خلاق مدیر Austin ترل. “ما اختصاص داده شده پرسنل زحمتکش باید یک هدف در هر روز — مطمئن شوید که هر کسی که پیاده روی را از طریق درب ما یک تجربه شگفت انگیز و هیجان زده به عقب می آیند. از دربان ما میز به سرور های ما به ما ماشین های ظرفشویی به ما bartenders — عشق ما در حال رفتن به مقصد برای بزرگ مواد غذایی و نوشیدنی عالی و بزرگ فیلم است.”

در سال گذشته Alamo Drafthouse افتتاح تئاتر در وستمینستر; در اوایل این ماه اعلام کرد که تئاتر زنجیره ای میزبان بیشتر از همه سنین نمایش با تخفیف بلیط برای بچه ها دوازده و تحت همراه با یک افزایش تا منو به کودکان ، نیز وجود خواهد داشت حسی پسند نمایش که در آن دوره خواهد شد پایین و نوزادان, نوزادان, پرستاری مادران و یا مهمانان مبتلا به اوتیسم و دیگر حسی نیاز دارد این شانس را به لذت بردن از فیلم بدون محدود بودن به یک صندلی یا shushed برای بودن با صدای بلند. در نهایت آلامو است آرام سن آن سیاست و در حال حاضر کودکان و نوجوانان بین سنین شش و هفده اجازه خواهد داشت برای نمایش تمام اگر آنها تحت نظارت پدر و مادر یا نگهبان. در تابستان تئاتر برگزار خواهد شد آلامو بچه های اردوگاه نمایش و خانواده, پارتی, نمایش فیلم مانند منجمد دوم و داستان اسباب بازی 4.

آماده به وزن در کدام سینما ها باید افتخار در سال 2020 بهترین دنور? خوانندگان نظرسنجی در حال حاضر باز در readerschoice.westword.com که در آن شما می توانید رای برای مورد علاقه خود را در بیش از یک صد دسته بندی خواهد شد که در فینال موضوع عنوان راه خود را در مارس 26.

مهلت رای مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de