مارس 20 کمتر از شش هفته به دور و برگزارکنندگان پرواز سلام 420 جشنواره دنور سالانه 4/20 جشن شروع به انتشار اطلاعات در مورد که headlining سرگرم کننده در مرکز اجتماعات پارک.

Lil John جانباز از هر دو hip-hop و 4/20 کنسرت صحنه در دنور را به انجام در طول 420 متحرک در دوشنبه, مارس 20. این رویداد به صورت رایگان ارائه شده توسط کلرادو داروخانه های زنجیره ای Euflora است برجسته رپر در گذشته امضای او و Lil Wayne به انجام اولین پرواز سلام نشان می دهد در سال 2018 است.

مرکز اجتماعات پارک شده دنور غیر رسمی جمع آوری نقطه 4/20 پس از مدتها قبل تفریحی ماری جوانا قانونی بود در این دولت است. در 2018, Euflora در زمان بیش مجوز برای پارک پس از دنور 420 تجمع دیرین سازمان از مارس 20 جشن اونجا مشکل با شهر زیر کثیف 2017 رویداد.

تحت هر دو سازماندهی گروه های مدنی مرکز 4/20 حوادث دیده می شود مقدار زیادی از غیر تحریم toking در اطراف این مرحله است. در حالی که پرواز سلام متحرک صفحه رویداد نیست و به صراحت می گویند “سیگار” آن را شامل نمی شود این واقعیت که مصرف ماری جوانا قانونی است در کلرادو — با وجود به طور سنتی lax (اما نه وجود ندارد) مجری توسط پلیس در مرکز مدنی در 20 آوریل نسبت به روز است که هزاران نفر از مردم شلوغ در پارک برای تنها هدف از جشن گلدان.

فروشندگان خواهد شد به فروش مواد غذایی و الکل و حشیش-آیتم های مرتبط در این جشنواره است. اگر چه آن را باز و رایگان برای همه سنین, سازمان نشان می دهد که بچه ها نمی حضور در پرواز سلام به دلیل, خوب, شما می دانید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این 4/20 متحرک معمولا به ارمغان می آورد بیش از یک headliner برای کنسرت, اما آن را نیز به طور معمول آهسته برای به اشتراک گذاشتن جزئیات کامل از دستور کار. برای مثال در سال 2019 از آن منتظر ماند تا اواسط ماه مارس اعلام کرد که T. I. and Jermaine Dupri خواهد تیتر آن سال را نشان می دهد. همانطور که در حال حاضر Lil John تنها هنرمند اعلام کرد: در جشنواره سال 2020 برنامه.

ثبت نام برای حضور و یا چک کردن پرواز سلام 420 متحرک وب سایت برای به روز رسانی بیشتر به عنوان 4/20 نزدیک تر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im