چیزی از مد افتاده و رمانتیک در مورد شام و یک شب در تئاتر اما سبک زندگی مدرن و مرکز شهر ترافیک می تواند یک شام رمانتیک بیش از شراب بیشتر رفتند از آرامش. به نگه دارید تا با بار Centerplate مهمان نوازی و کوین تیلور رستوران گروه بسته موردتوجه Supper Club & Lounge در دنور مرکز هنرهای نمایشی در اوایل ژانویه و فقط پرده برداری جایگزینی آن Prelude + پست.

تاد مور مدیر منطقه برای Centerplate می گوید که این رستوران ارائه می دهد “یک تجربه جمعی با, اسنک کوچک صفحات و صفحات به اشتراک گذاشته شده و بیشتر جمعی جداول” به صورت آرام و گاه به گاه تجربه از محل موردتوجه وتماشای عموم خدمات ،

“ما هنوز هم بسیاری از مورد علاقه های کلاسیک از محل موردتوجه وتماشای عموم,” او می افزاید: “retooled از قبلی سه تا چهار وعده غذا البته با جفت شراب که می تواند قبل از به چالش کشیدن نشان می دهد.”

A sampling of menu items at Prelude + Postگسترش

یک نمونه از آیتم های منو در Prelude + پست

حسن نیت ارائه میدهد Centerplate مهمان نوازی

این تغییرات بخشی از هدف کلی از هر دو Centerplate و دنور, هنر و سالن های شهر سازمان مسئول نظارت بر دنور هنرهای نمایشی مجتمع به “فعال کردن” کل پیچیده به طوری که دارندگان بلیط و دیگر شهر denizens استفاده خواهد شد بیشتر از این در محل ارائه شده است. دیگر تغییرات شامل خروج از پشت صحنه قهوه و عقیق Ultra Lounge. برایان کیتس مدیر ارتباطات دنور و هنر سالن اشاره می کند که در زیر شیشه بالا در حال حاضر در خارج از فضای پشت صحنه, خدمت نوشیدنی و خوشحال دقیقه سبک گزش در بعد از ظهر و شب قبل از نشان می دهد و عقیق فضا استفاده خواهد شد برای حوادث. پس Centerplate حفظ مداوم مشروب مجوز برای کل مجتمع مهمان می تواند نوشیدنی از هر کدام از این دو فضا و همچنین به عنوان مقدمه ای + ارسال به Buell, تئاتر, Ellie Caulkins خانه اپرا و tablet wallpapers سالن کنسرت.

منو در Prelude + پست که هفته گذشته باز خواهد بود همراه با تولید از خرس آبی در مزرعه واقع در محوطه کلرادو مرکز کنوانسیون در این نزدیکی هست. رستوران جدید ساز شامل یک سالن با بخاری گسترش بر روی تفرجگاه ساخت یک محل عالی برای تماشای مردم و یا برای لذت بردن از صبحانه ارائه شده را قبل از تمام برنامه یاجشن بعدازظهر را نشان می دهد. داخل, چرخش, آثار هنری از هنرمندان محلی خواهد بود برای فروش.

Prelude + پست واقع شده است و در 1335 Curtis خیابان خواهد شد و باز قبل و بعد از همه نشان می دهد در دنور هنرهای نمایشی پیچیده است. دیدن restuarant وب سایت به صورت کامل, تقویم و تماس 720-227-9984 برای رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im