شیر لانه خرگوش و غیره بسته به طور داوطلبانه: “من فقط فکر می کنم آن را درست انجام”

داگ کافمن یک افسانه در میان دنور کنسرت مروج و صاحب شیر لانه خرگوش و غیره تصمیم گرفته است به طور موقت شاتر خود را 105-ظرفیت شرق, Colfax, خیابان شیرجه نوار و محل برگزاری بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

با مدارس و کتابخانه ها و سالن های خاموش کردن و نصب شواهدی وجود دارد که بهترین راه برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که از طریق اجتماعی فاصله او فکر بسته شدن فقط حس خوب.

“ما ساخته شده تماس بگیرید حق دور” او می گوید. “نباید یک سخت را با توجه به وضعیت وخیم است.”

Kauffman منتقل شد, در بخش, توسط فرماندار Jared پلیس که اعلام کرد در اوایل مارس 13 که او ممنوع 250-به علاوه ظرفیت حوادث در سطح ایالت.

“من مانند فرماندار پاسخ” Kauffman یادداشت ها. “بسیار تهاجمی و فعال باشد.”

Kauffman تصمیم را در پی زندگی ملت و AEG ارائه لغو تمام تورهای طریق مارس. فرماندار ممنوعیت 250-به علاوه حوادث را به طور موثر تعطیل ماموریت سالن های Bluebird تئاتر گوتیک تئاتر اگدن تئاتر 1STBANK مرکز ،

سلام شیرجه یکی از دنور بهترین سنگ میله برنامه ای برای حرکت به جلو با آخر هفته آن تخته سنگ از کنسرت.

“نشان می دهد برای این آخر هفته در,” محل ارسال شده در بیانیه ای. “همه باندها می خواهید به بازی. کارکنان ما می خواهد به کار می کنند.”

سپس در دوشنبه مارس 16, کارکنان برنامه ای برای بررسی گام های بعدی رو به جلو است.

“اگر شما احساس حتی کمی بد لطفا فراموش نکنید حضور این نشان می دهد” التماس سلام شیرجه رفتن. “اگر شما حضور به یاد داشته باشید برای تمرین خوب و بهداشت و شستن آنها دست خود را پوشش سرفه و عطسه به مردمی فضای کافی و مهربان و مودب و درک. کارکنان ما همان را انجام خواهد داد همراه با پرداخت توجه بیشتر به پاکیزگی باشگاه به عنوان ما را از طریق این.”

اگر محل بودند به طور موقت نزدیک صاحب Curtis خوب می گوید که سلام-شیرجه آینده خواهد بود نامشخص است.

“در این مرحله ما هیچ ایده چه مدت زمان از این فرضی بسته شدن خواهد بود,” او می گوید. “ما می تواند زنده ماندن طولانی بسته (مانند بیش از یک ماه) بدون برخی از عمده کمک های مالی? به احتمال بسیار زیاد نیست.”

Larimer, سالن از دست رفته دریاچه و جهان سالن به طور مستقل متعلق به AEG استعداد خریدار Scott Campbell همه باز از 6 بعد از ظهر مارس 13. در Facebook رویداد اطلاعیه برای Larimer, سالن محل شده “بیایید تند! شستن دست های خود را!!”

کمپبل در دسترس بود به نظر در این داستان.

Kauffman امیدوار است که سالن های کوچکتر خواهد شد درهای خود را حتی اگر آنها دستور داد به انجام این کار به سادگی و به سرعت گسترش coronavirus.

“آن بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود,”او می گوید. “من فقط فکر می کنم آن را درست انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im