‘به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی ما’: ردلندس انسان کمک می کند تا 8 کسب و کارهای محلی را با پرداخت اجاره مسکن برای حداقل 2 ماه

اینلند امپایر (CBSLA) — یک تاجر است که باعث می شود زندگی ایجاد این باور است که کمک به کسب و کارهای کوچک چند مبارزه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کارول Carillo صاحب یوکایپا با استفاده از کتاب, فروشگاه, صفحات بی انتها…کتاب محل مجبور شد به زمانی که امن تر-در-خانه سفارش به اثر رفت در ماه مارس است.

“این واقعا عجیب و جالب و عتیقه و مردم گفته اند که آنها احساس آنها در اروپا زمانی که آنها می آیند در آن وجود دارد” Carillo گفت.

“کسب و کار ما تازه آغاز شده بود برداشت. ما انجام شد واقعا بزرگ است و آن را تبدیل به یک خانواده است.”

Carillo نگران بود او می خواهم که به شاتر کسب و کار خود را به دلیل همه گیر تا زمانی که مردی به نام گارنر هولت به نجات آمد.

“او به پرداخت اجاره برای من این ماه” Carillo گفت.

هولت صاحب گارنر هولت تولیدات در ردلندس که ایجاد animatronics برای پارک مانند دیزنی لند و استودیو یونیورسال است.

“من شروع به 42 سال پیش در پدر و مادر من’ گاراژ” هولت گفت. “من روی زمین خوابیدیم من کارمند تنها برای 10 سال, و من می دانم آنچه در آن مانند به مبارزه.”

زمانی که هولت دریافت PPP وام در ماه گذشته او آموخته دست اول چگونه به سرعت بودجه اجرا شود.

“این زمانی است که گناه شده و به مجموعه در یک, کمی,” او گفت:.

تا کنون Holt است “به تصویب رسید” هشت کسب و کارهای کوچک خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن برای حداقل دو ماه.

“هر یک از آنها را که ما ارائه یک چک به آنها فقط باید اشک در چشمان خود را. آنها می گویند این است که به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی ما” هولت گفت.

هولت گفت که او می یابد که کسب و کار مبارزه را از طریق کلمه از دهان است اما برخی از آنها را نگه جایگاه ویژه ای در قلب او مانند Noyes’ نانوایی در سن برناردینو شده است که در کسب و کار برای سال 95.

“نانوایی من استفاده می شود به رفتن به عنوان یک کودک با مادر بزرگ من” هولت گفت.

صاحب David Ortiz شد به اشک نقل مکان کرد توسط هولت سخاوت.

“من هیچ کلمه ای. من صادق بودن با شما” اورتیز گفت. “من می بینم کسی که من حتی نمی یاد داشته باشید که باز می شود قلب خود را و کیف پول و می گوید:” در اینجا صرفه جویی در کسب و کار شما.'”

هولت در حال حاضر او را به چالش فروشندگان و صاحب کسب و کار دوستان برای انجام همان و پیدا کردن یک کسب و کار کوچک خود را پرداخت اجاره خود نرم افزار و یا هر آنچه که آنها می توانند برای کمک به نگه داشتن چراغ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر