زنده به روز رسانی: Leigh Kernaghan راه اندازی حماسه bushfire کنسرت

  • سلست باربر را بسیار داغ در حال حاضر
  • مبارزه با آتش, ملکه, کنسرت,:: همه چیز شما نیاز به دانستن

برنده اسکار راسل کرو خواهد شد یک مهمان ویژه و پرمخاطب افسانه Olivia Newton-John انجام خواهد شد برای اولین بار در دو سال به کمک به جمع آوری پول برای قربانیان bushfire فاجعه است.

دو تالار superstars joinrf Foxtel پخش از امروز مبارزه با آتش در استرالیا کنسرت خیریه.

کرو شده است فیلمبرداری بخش های ویژه برای نمایش در کففس هاربر دره ملک برجسته ویرانی و خواستار اقدام در تغییر آب و هوا. او را در حال ادای احترام به 33 افرادی که جانشان را از دست دادند در این فاجعه است.

نیز وجود خواهد داشت متعال سر و صدا هنگامی که نیوتن جان مراحل را بر روی مبارزه با آتش استرالیا مرحله به انجام کار برای اولین بار در دو سال است.

او را به پیوستن به او را دوست مادام العمر جان فرنهم به انجام یک آهنگ را با هم در طول final مجموعه ای از 10 ساعت در کنسرت.

“من انجام داده اند نشان می دهد در دو سال و من واقعا برنامه ریزی در انجام دیگر اما برای این رویداد و به آواز خواندن با جان, آن را فقط برای رفتن به یک روز فوق العاده” او گفت:.

به دنبال به روز رسانی های زنده در زیر

Olivia Newton John will kick off the Foxtel live broadcast of Fire Fight Australia. Picture: Michelle Day
media_cameraاولیویا نیوتن جان خواهد Foxtel پخش زنده از مبارزه با آتش, استرالیا است. عکس: میشل روز

معشوق سرگرم کننده است که تبدیل شدن به یک مدافع برای شاهدانه دارویی از مرحله 4 سرطان پستان تشخیص در سال 2017 نیز باز زنده Foxtel پخش کنسرت و راه اندازی بین المللی تغذیه به هوا در ایالات متحده و بریتانیا و نیوزیلند.

او گفت: این کنسرت بود که نه تنها وسیله نقلیه خود را به جمع آوری کمک مالی برای بهبود, تلاش, بلکه نمادین گروه آغوش برای کسانی که در حال حاضر به صورت جاده ای طولانی به بازسازی زندگی خود پس از فاجعه بی سابقه ای.

“موسیقی می تواند بالا بردن شما می تواند شما را به یک محل از شادی و کنسرت را نشان می دهد این افراد در منطقه ای در مکان هایی که بله ما در مورد مراقبت از شما و ما در حال انجام آنچه که ما می توانید به جمع آوری کمک مالی برای بهبود,” او گفت:.

The two lifelong friends will be making beautiful music together at Fire Fight. Picture: News Corp Australia.
media_cameraدو تا از دوستان مادام العمر خواهد ساخت موسیقی زیبا با هم در مبارزه با آتش. تصویر: اخبار پارسیان استرالیا می باشد.

پیام خود را به جهان باز نشان می دهد که به نقل از Dorothea Mackellar فرهنگی گنج من کشور نه تنها تجدید نظر به طرفداران او در سراسر جهان برای حمایت از استرالیا اما اطمینان آنها را ملی ما روح پیروز خواهد شد بیش از این فاجعه است.

“فوران عشق و حمایت را از سراسر جهان شده است, ضرر

نشاط بخشی و یک منبع الهام بخش. با تشکر از شما,” او گفت:.

“ما باید کار های زیادی برای بازیابی و بازسازی است. و ما خواهد شد. که آنچه در استرالیا انجام دهد.”

کرو اختصاص داده شده بیشتر از هفته گذشته حمایت خود را از جامعه محلی آن را به عنوان تلاش برای بازسازی پس از bushfires. او میزبانی بنیاد روستایی و منطقه ای تجدید مدیر عامل ناتالی Egleton که سفر به اموال خود را به محلی تلاش برای بازسازی.

“راسل بسیار سخاوتمندانه و من بسیار سپاسگزار به او برای گرفتن وقت به من نشان می دهد در اطراف اموال خود و برای معرفی من به برخی از مردم محلی برای شنیدن در مورد نیازهای بهبودی در منطقه” او گفت:.

“واضح بود که چقدر وحشی آتش بود و چگونه واقعا راسل در مورد مراقبت از جامعه خود را بازیابی و انعطاف پذیری است. FRRR فوق العاده است سپاسگزار از او پشتیبانی می کند.”

Russell Crowe delivered 19 cheques totalling $105,000 to Rural Fire Serve Captain John Lardner after crews saved the family's Nana Glen property.
media_cameraراسل کرو تحویل 19 چک در مجموع $105,000 به Rural Fire خدمت کاپیتان جان Lardner پس از خدمه نجات خانواده نانا گلن اموال.

Foxtel را مدیر اجرایی تلویزیون برایان والش خواسته نیوتن-جان به باز پخش نه تنها به دلیل بین المللی fanbase اما از آنجا که او مظهر استرالیا در مبارزه با روح.

“اولیویا بسیار دوست داشتم و یاد استرالیایی شناخته شده است که توسط مخاطبان در سراسر جهان. او مظهر استرالیا روح بیش از هر کسی,” او گفت:.

“او مراقبت و دلسوزی برای علل مانند این را او انتخاب مناسبی برای استقبال از استرالیا و جهان به این رویداد مهم.”

فیلم و پاپ ستاره نیز امیدوار است این کنسرت در خدمت تاکید به تلاش کسانی که در دفاع از اقدام فوری در تغییر آب و هوا.

“من فکر می کنم ما شاهد زیبایی از رسانه های اجتماعی برای متحد کردن مردم در زمان مانند این. این می تواند آزار دهنده در زمان اما آن ثابت شود واقعا قدرتمند در طول bushfires,” او گفت:.

“این نشان می دهد همه ما متصل است که آن را واقعا نمی, که یک سیاره در طول چند هفته گذشته به دلیل آتش سوزی آسیب دیده و همه ما را متوجه چقدر آسیب پذیر این سیاره است که با تغییر آب و هوا. من امیدوارم که عمل اتفاق می افتد.”

Foxtel پخش خواهد شد مبارزه با آتش در استرالیا زندگی می کنند از 1 بعد از ظهر در Fox8, Channel V و از طریق جریان خدمات. آن را نیز به نمایش در کانال 7 اما این نسخه نمی خواهد از ویژگی های کرو یا نیوتن-جان.

شما می توانید کمک به firefightaustralia.com با بودجه توزیع شده به FRRR آتش مبارزه صندوق.

Olivia Newton-John و دوست قدیمی جان فرنهم انجام خواهد شد با هم.

راسل کرو یک کمک مالی به RFS کاپیتان جان Lardner.

کنسرت پخش خواهد شد در Foxtel و کانال 7.

در اصل منتشر شده به عنوان زندگی می کنند به روز رسانی: Leigh Kernaghan راه اندازی حماسه bushfire کنسرت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de