سازمان دیده بان یادبود زنده در پخش بالا


10:56.m: ونسا تماس کوبه او “soulmate.”

“او مال او بود و من همه چیز را از من 17 1/2 سال است. من اولین دختر, اولین عشق همسر خود را بهترین دوست خود را محرم اسرار و محافظ او را. او شگفت انگیز ترین ، کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من همیشه می تواند صریح یا به کلمات قرار داده.”

10:50 a. m. ونسا برایانت طول می کشد افتا: “Gianna برایانت شگفت آور شیرین و ملایم روح. او همیشه متفکر. او همیشه مرا بوسید شب بخیر و مرا بوسید صبح به خیر.”

10:42 صبح عاطفی جیمی کیمل است یادبود اولین سخنران: “در همه جا شما بروید ببینید صورت خود عدد است. Gigi صورت, فرفره, شماره, در همه جا, در هر تقاطع. وجود دارد صدها نفر از نقاشی های دیواری, نقاشی های هنرمندان گرفته بودند كه چرا که او یک بازیکن بسکتبال بود که یک هنرمند بیش از حد.”

10:29 صبح Beyoncé باز کوبه برایانت عمومی یادبود با “کوبه های مورد علاقه, آهنگ,” او ضربه “XO” به دنبال یک تفسیر از “هاله.”

10:25 صبح Michael Jordan, کیم و کانیه وست Kardashian, Khloe Kardashian, Kris Jenner Dwyane Wade and Gabrielle Union همه در حضور و غیاب.

10:15 صبح Magic Johnson, Phil Jackson, جری غرب و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و بایرون اسکات همه در حضور و غیاب در کوبه و Gianna برایانت عمومی یادبود.

لس آنجلس (CBSLA) — یک مکان یادبود برگزار می شد صبح روز دوشنبه به افتخار کوبه برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدن غم انگیز یک هواپیما خراب در ماه گذشته در کالاباساس.

طرفداران می رسند در خارج قبل از جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت در مرکز استیپلز در فوریه. 24, 2020. (گتی ایماژ)

جشن زندگی کردم در جریان است در ساعت 10 صبح هیچ فوری اطلاعات خواهد بود که در سخنرانی خود در مراسم یادبود.

مراسم افتتاح با بیانسه خواننده آواز آمار “XO” که او به نام “کوبه های مورد علاقه, آهنگ” به دنبال “هاله.”

در حضور بودند و لیکرز NBA خانواده سلطنتی: Magic Johnson, Phil Jackson, جری وست, Michael Jordan, بایرون اسکات دواین وید و Metta World Peace. نیز وجود دارد کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, کیم و کانیه وست Kardashian, Khloe Kardashian and Kris Jenner.

یادبود اولین سخنران بود کمدین جیمی کیمل.

“در همه جا شما بروید ببینید صورت خود عدد است. Gigi چهره فرفره عدد در همه جا و در هر تقاطع” عاطفی کیمل گفت. “وجود دارد صدها نفر از نقاشی های دیواری, نقاشی های هنرمندان گرفته بودند كه چرا که او یک بازیکن بسکتبال بود که یک هنرمند بیش از حد.”

ونسا برایانت پس از آن در زمان مرحله گرفتن فشرد تا او را به نام دختر خود را Gianna یک “شگفت آور شیرین و ملایم روح است.”

“او پر از زندگی بود و خیلی بیشتر به ارائه این جهان” ونسا گفت. “من نمی توانم تصور زندگی بدون او.”

او سپس توضیح برایانت به عنوان soulmate.

“او مال او بود و من همه چیز را از من 17 1/2 سال,” او گفت:. “من او را دختر عشق اول خود را با بهترین دوست خود را محرم اسرار و محافظ او را. او شگفت انگیز ترین ، کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من همیشه می تواند صریح یا به کلمات قرار داده.”

بیش از 100000 نفر امضا برای بلیط به سرویس فقط با 20,000 قادر به دست آوردن آنها. هزاران نفر از طرفداران انتظارنشسته بودند در اوایل 6 صبح مقامات یادآوری هواداران بدون بلیط برای جلوگیری از این منطقه است.

پیکو المپیک و بلوارها و دیگر عمده خیابان های نزدیک به میدان جنگ باز مانده است اما کوچکتر خیابان های خارج از مرکز استیپلز و L. A. Live مسدود شد و در دسترس تنها به مردم با بلیط.

Feb. 24, 2020. (CBS2)

پوشش کامل: به یاد کوبه برایانت

گالری عکس: کوبه و Gianna برایانت: جشن زندگی

در صبح روز ژانویه ، 26 کوبه او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر کشته شدند زمانی که هلیکوپتر آنها در سقوط در کالاباساس تپه در میان مه سنگین است.

هلیکوپتر ترک کرده بود از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی بود کاماریلو با مسافران در هیئت مدیره به عنوان کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس جایی که او مجموعه ای به مربی Gianna در یک بازی مسابقات.

در آن گزارش اولیه ملی ایمنی حمل و نقل نشان داد که هیچ شواهدی وجود دارد, هلی کوپتر موتور شکست خورده بود قبل از رفتن به پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de