زندگی از دست رفته: هواشناس حرفه ای ساخته شده در مهارت های آموخته شده در جنگ

پورتلند مین — رابرت فلوری می دانستم که او می خواست به کشور خود خدمت می کنند زمانی که او یک نوجوان بود, پس او را امضا کرد تا برای یکی از دور افتاده ترین تکالیف در جنگ جهانی دوم – ردیابی آب و هوا برای نیروی دریایی ایالات متحده در سرمای Aleutian کردن آلاسکا است.

او بعدها parlay مهارت او آموخته در Quonset کلبه در امتداد دریای برینگ به یک دهه زندگی حرفه ای طولانی با خدمات ملی آب و هوا.

                                                                                                                                                                                                                       

در پورتلند مین جایی که او و همسرش نقل مکان کرد و پس از جنگ دوستانه, مهربان فلوری آن را در گشاد گشاد راه رفتن هنگامی که او گاهی اوقات botched پیش بینی بود و طعنه های شهر گلف بازان پس از آن باران بر روی بازی خود را.

‘œHe می کنند هر کس با کمی خنده دار لبخند” باب فلوری گفت از پدرش.

مانند هزاران نفر دیگر از جانبازان و سالمندان در خانه های پرستاری در سراسر کشور فلوری بود جدا شده از خانواده و دوستان خود را هنگامی که او درگذشت در سال 94 از coronavirus. او شده بود سالم و مستقل به خود 90s و حتی غلبه بر سرطان مثانه, اما سقوط پیچیده بود وضعیت پزشکی او را. او درگذشت مارس 21 در مین جانبازان در سکربروق, سایت مخربی شیوع است که ادعا 11 ساکنان و یک همسر فقط در یک ماه.

____

یادداشت سردبیر: این بخشی از یک سری در حال انجام از داستان به یاد کسانی که فوت کرده اند از coronavirus در سراسر جهان است.

____

فلوری عبور دشوار بود برای او چهار پسر به دلیل آنها نمی تواند در بالین او می گویند و مناسب خداحافظی آنها بود وقتی که مادر خود را پاتریشیا فلوری مرده بود در سال 2011. هنوز هم در خانه های خود را در چهار ایالت آنها جشن پدر خود را از گلف, شکار اردک و خوب مارتینی.

‘œWhen مادر من گذشت همه ما وجود دارد. این فقط کاملا متفاوت” گفت: باب فلوری از Liberty Hill, South Carolina.

او گفت: پدر خود را به ندرت به تنهایی در زندگی است. آب و هوا بود اما گلف بود و شور و شوق خود را و او به اشتراک گذاشته شده آن را با خانواده و دوستان با خم کردن حس شوخ طبعی است.

                                                                                                                                                                                                                       

یکی از مورد علاقه خود را حرکت بر روی زمین گلف بود به دست کشیدن بیش از یک ثبت نام فقط به عنوان یک حریف به توپ را روی گوه کردن. باب فلوری قربانی شوخی چند بار گفت و آن را در نهایت بهبود غلظت خود و او ساخته شده یک گلف باز بهتر از او پدر و هدف تمام وقت است.

رابرت فلوری نیست همیشه بیشترین خروجی فرد اما او واجب نوع و زمان غرور در سبک زندگی فعال است. او کلفت با پاهای قدرتمند – ساخت پسرش گفت شبیه یک بازیکن فوتبال بیش از یک گلف باز است. به عنوان پدر بزرگ او نیز لذت می برد در حال اجرا و بازی اسکواش و راکت ،

‘œHe بسیار فعال’� گفت: یکی دیگر از پسر بروس فلوری از Hixson تنسی. ‘œI فکر می کنم که چرا او زندگی می کردند تا زمانی.’�

رابرت فلوری سقوط به آب و هوا کسب و کار تقریبا به طور تصادفی زمانی که او برای امضا وظیفه نظامی خود ، او تا به حال یک انتخاب از دو خط زمانی که او داوطلب خدمت سربازی – یکی گفت: “œsubmarine خدمات’� و یکی دیگر از ارائه کار در یک آب و نیروی دریایی کشتی. او و دوستش تصمیم گرفت آب و کشتی صدا امن تر است.

به عنوان یک aerographer همسر در جنگ جهانی دوم فلوری و همکاران با استفاده از طناب ثابت خود در برابر باد گزنده به عنوان آنها راه خود را در میان کلبه در Aleutians.

                                                                                                                                                                                                                       

او پس از جنگ صرف بیش از 30 سال به عنوان یک هواشناس در خدمات ملی آب و هوا در پورتلند ایالت مین است. این کار شامل انجام زندگی می کنند برنامه های رادیویی از آنچه که در حال حاضر پورتلند بین المللی Jetport بود اما پس از آن یک فرودگاه شهری کوچک.

کار خود را و شور و شوق برای گلف گاهی اوقات برخورد زمانی که او موفق به پیش بینی باد و باران.

‘œOf البته آنها برداشت او” باب فلوری گفت: در مورد محلی که شنیده پدرش در رادیو کار می کنند. œThey می خواهم می گویند: “هی باب چه آب و هوا خواهد بود فردا؟’ آنها می خواهم صدای بوق در او و می گویند شما نمی دانید این قراره باران؟’�

رابرت فلوری متولد شد و در شهر نیویورک و ملاقات همسر آینده خود را زمانی که آنها در حال رشد در ملکه و به اشتراک گذاشته شده یک دایره از دوستان که صرف روز خود را در جزیره ادم ساده لوح. آنها ازدواج کرده بودند برای 67 سال آغاز به عنوان نوجوانان فقط قبل از او رفت به جنگ.

آنها نقل مکان کرد به مین پس از خدمت سربازی خود را به پایان رسید و آب و هوا خدمات ارائه شده او را به یک نقطه در هر پرتلند یا کربو دولت در روستایی دور دست در شمال. آنها صاحب چهار پسر و پنج نوه و سه نوه بزرگ.

خود را شادترین روز شد آنهایی که زمانی که او می تواند خود را پسران و اسپرینگر فلاشينغ از شکار اردک گاهی در باتلاق از Scarborough گفت: یکی دیگر از پسر رونالد فلوری از پورتلند ایالت مین است. انجام کارهایی که او دوست داشت به نظر می رسید برای کمک به زندگی طولانی است.

‘œDad را outliving همه,’� یکی دیگر از پسر رونالد فلوری گفت. ‘œWell شد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de