دام قیمت استرس مسلمانان در آفریقا پیش از عید

داکار, سنگال — حتی در بهترین زمان بسیاری از مسلمانان در غرب آفریقا تقلا به تحمل یک گوسفند برای ذبح در عید قربان یک صفحه نمایش از ایمان است که اغلب هزینه های به اندازه درآمد یک ماه.

در حال حاضر COVID-19 است wreaking ویران بر مردم بودجه از سنگال به نیجریه به ساحل عاج قرار دادن مهمی سنت مذهبی فراتر از مالی برسد. حتی کسانی که می توانند یک حیوان در حال گرفتن یک کوچکتر این سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe وضعیت واقعا پیچیده coronavirus – آن را به یک بازار دشوار” گفت: عمر Maiga, یک دام گر در Abidjan, ساحل عاج بزرگترین شهرستان. “مردم در حال و نه در آینده راه آنها معمولا. ما در یک وضعیت ما هرگز دیده می شود در دیگر سال است.’�

در پایتخت سنگال داکار هزاران نفر از گوسفند بی اعتنا به سرنوشت خود را ایستاده بر روی صفحه نمایش در خارج از Léopold سنگور ورزشگاه. با فقط 48 ساعت قبل از رفتن به تعطیلات می رود جمعه عبدو کریم سکک تلاش برای پیدا کردن یک معامله است.

‘œMy بودجه 120,000 CFA ($206) و گوسفندان من در حال ارائه در این قیمت ها بیش از حد کوچک,’� او گفت:. فروش خود را به عنوان یک معامله گر شده اند و در حال سقوط برای نزدیک به سه ماه در حال حاضر. œThey حتی نمی تواند هزینه 80,000 CFA ($137) در زمان عادی.’�

در طول عید قربان یا جشنواره فداکاری مسلمانان بزرگداشت حضرت ابراهیم را آزمایش ایمان با کشتار دام و حیوانات و توزیع گوشت به فقرا.

                                                                                                                                                                                                                       

آن هم زمانی که خانواده ها جمع آوری برای آماده شدن و لذت بردن از یک جشن بزرگ و به طور معمول بسیاری از پوسته های جدید لباس برای تمام خانواده است. در حال حاضر وجود دارد این است که پول کمتری برای آن دسته از تجملات و برای فروشندگانی که فروش فانتزی چاقو کنده کاری مجموعه به رانندگان در ترافیک گیر کرده. کسب و کار نیز شده است, آهسته برای فروشندگان فروش کباب پز با کنار جاده.

سنگال دام وزیر Samba NdiobÃne Ka اصرار وجود ندارد, مشکلی در تامین کرد و گفت: این کشور دارای بیش از برآورد 803,000 حیوانات مورد نیاز است.

دام های فروشندگان که خود را در اوج کسب و کار در این زمان از سال می گویند که آنها در حال صدمه زدن بیش از حد به عنوان مصرف کنندگان کاهش در میان رکود اقتصادی.

Abdou, Ka یک فروشنده جوان از داخل کشور به خاطر این زمان در سال گذشته وجود œbig راش’� از مشتریان.

‘œThis سال من کمی نگران هستم. ما تنها دیدن چند مشتریان و آنها را به یک بودجه کم,’� Ka گفت. ‘œIt را به دلیل coronavirus. من این تصور که مردم در حال مبارزه برای پیدا کردن پول است. تنها کارمندان دولت در تعداد زیادی آمده است. و برخی از آنها را قبول ندارند به پرداخت بسیار است.”

                                                                                                                                                                                                                       

ارزانترین رم یک فرد می توانید در داکار می رود برای حدود 80,000 CFA ($137) هر چند آنهایی که خوش تیپ می توان به فروش می رسد برای چهار برابر این مبلغ است. ناراضی خریداران می گویند پول خود را به نظر نمی رسد به رفتن به دور این سال است.

‘œI می خواهید یک خوب گوسفند برای 225,000 فرانک ($387). چه فروشندگان ارائه من خوب نیست” گفت: Mariama Thiaré یک بازرگان است. ‘œLast سال من تا به حال یک گوسفند به همان مقدار.”

برخی از جستجو برای معاملات سفر کرده اند بیشتر در خارج از پایتخت تنها برای پیدا کردن هیچ چیز ارزان تر. دیگران که اعتباری برای خود قوچ می گویند در حال حاضر فروشندگان خواستار هستند 25 درصد بیشتر به حیوانات تحویل داده شده توسط جمعه.

در چهارشنبه Alioune Ndong گفت: او هنوز هم نمی دانم که چگونه او می خواهم آمد تا با پول برای خانواده اش جشن و به نام او در سنگال دولت برای کمک به مبارزه خانواده بود.

‘œCOVID-19 را تخلیه کرده است پول من گفت: خیاط مستقر در شهر Mbour خارج از پایتخت. ‘�چگونه انتظار دارید من قادر به خرید یک رم ؟ من دعا می کنم خدا به قادر به گرفتن یک روز جمعه.”

___

Abdoulie جان در Mbour سنگال و Hilaire Zon در Abidjan, ساحل عاج کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر