کسب و کارهای محلی کاهش کارکنان به عنوان سقوط فروش بیش از رشد Coronavirus نگرانی

BURBANK (CBSLA) — در حالی که اجتماعی فاصله ثابت شده است موثر در مبارزه با گسترش coronavirus منطقه کسب و کار احساس اثرات همانطور که بیشتر مردم باقی می ماند در داخل و جلوگیری از اماکن عمومی.

از آنجا که صاحب کسب و کار رمزی Krull تا به حال به بلند کردن جداول انتظار و نوار رسیدگی در قرارداد جدید رستوران در Burbank.

“این یک کمی خشن,” او گفت:. “ما تا به حال به قطع برخی از کارکنان این هفته که ما واقعا bummed در مورد. ما نمی خواهم به انجام این کار است.”

Krull گفت که او تا به حال به کاهش کارکنان خود را به دلیل این رستوران است نه دیدن معمول آن جمعیت به عنوان بیشتر و بیشتر مردم همچنان برای جلوگیری از اماکن عمومی. و Krull گفت: او و کارکنان باقی مانده در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن خود و مشتریان خود را امن — از جمله افزایش بهداشت تلاش و نگه داشتن درب جلو باز خیلی از مردم نمی خواهد که به لمس دستگیره در.

CORONAVIRUS خاموش شدن ناگهانی: دیزنی لند به پارک MLB تعلیق بهار آموزش

او گفت که او در تلاش برای انجام همه چیز را او می تواند به زنده ماندن از لحاظ اقتصادی.

“ما باید آماده به برخی از سربار به نگه داشتن درهای ما باز اگر ما مجبور به تعطیل به صورت کمی و نوع ترسناک به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک” Krull گفت. “من و خانواده ام در این کار لازم نیست تن از پشتوانه مالی.”

کسب و کار کوچک گفت: دولت آماده بود به ارائه وام های کم بهره تا 2 میلیون دلار به کسب و کارهای کوچک است توسط COVID-19 بیماری همه گیر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی به نام در کنگره برای اضافی $50 میلیارد دلار برای برنامه وام.

که اخبار آرامش به ایرنه Doan صاحب واحه ناخن آبگرم در Burbank.

“جمعه ها یکی از شلوغ ترین روز و در حال حاضر آن را باید شده ایم اما آن را نمی,” او گفت: به دنبال خالی اطراف سالن. “ما در زمان افت 30-40 درصد پایین در خدمات پس از فروش.”

Doan گفت که او نیز تا به حال به کوچک کارکنان خود را به دلیل مشتریان در حال گرفتن ناخن های خود را انجام می شود. اما درست مثل Krull گفت: او گرفته احتیاطی اضافی برای محافظت از مشتریان و کارکنان خود را.

“ما باید چهار مرحله فرایند تمیز کردن ما همچنین محافظت از ما کاسه همه کارکنان ما پوشیدن دستکش در حالی که انجام خدمات و آنها نیز پوشیدن ماسک,” او گفت:. “بیا بیرون حمایت از کسب و کارهای محلی.”

CORONAVIRUS مدرسه تعطیل: الاییواسدی بسته همه مدارس; UCLA, USC لغو کلاس های حضوری

اما در کوستا مسا, رستوران ها و کافه در شب جمعه شد آرنج به آرنج با شام.

“من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد پس از چندین سال همه فقط freaks واقعا هیچ دلیل و چند ماه خواهد رفت و هیچ کس نمی خواهد در این مورد صحبت دوباره” جرمی کروز, کسی که شام میخورد گفت.

کروز و خانواده اش خود را خریداری مواد غذایی و لوازم در اوایل این هفته, اما آنها نمی دریغ به بیرون رفتن به مورد علاقه خود را در رستوران سوشی — و نه یک تعداد از افراد دیگر است.

“و من فکر نمی کنم ما باید چیزی برای نگرانی در مورد” لی Caneli یک کسی که شام میخورد گفت. “ما در حال رفتن به قرار دادن برخی از ضد عفونی کننده دست و با زندگی روزمره است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که هر کس سعی کنید فاصله خود از دیگران و خودداری از تجمع در فضاهای شلوغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im