لس آنجلس (CBSLA) — با بسیاری از کسب و کارهای محلی هنوز هم قادر به کار با توجه به فرماندار دستور برخی را در بر داشت راه های خلاق برای نگه داشتن درهای خود را باز کنید.

یک گزینه این است که نیازهای کار پدر و مادر در تلاش برای پیدا کردن گزینه های با مدارس رفتن آنلاین.

Releve Studios صاحب Jodi Schilling سال را صرف ساخت خود را رویای استودیو رقص در نرتهریدگ تنها به باز هفته قبل از همه گیر رسید.

“من هرگز احساس مانند یک بار به 22 مدرسان با تکیه بر من را در پول زمانی که ما در حال تعطیل” Schilling گفت.

Schilling, یک مادر دو گفت: صرفه جویی در زندگی خود رویای آمد به او در خواب است.

“در یک رویا, من فکر کردم من باید یک فضای بزرگ من مدرسان که می دانم آنچه انجام می دهند و بزرگ هستند با بچه ها. من می تواند به من کمک کند و جامعه در حال توسعه باشگاه کودکان و نوجوانان,'” Schilling گفت.

با شروع ماه آینده Releve Dance Studio میزبان دو آموزش غلاف ابتدایی برای کودکان در سن. وجود خواهد داشت 12 دانش آموزان در هر گروه که نمی درآمیزند.

بچه ها خواهد بود شش فوت از هم فاصله خود را در دماهای بررسی و پوشیدن ماسک.

“آنها خواهد آمد و کار خود را به طور منظم مدرسه در طول روز” Schilling گفت. “آنها ورود از طریق زوم یا هر برنامه مدرسه خود را با استفاده از و مربیان کمک خواهد کرد که حاضر آموزش و پرورش است.”

ساعت خواهد بود که همان روز در مدرسه از ساعت 8 صبح تا 2:30 بعد از ظهر

در خانم شانون دوخت استودیو در روستای دره صاحب شانون آلبرایت است pivoting کسب و کار خود را به عنوان به خوبی.

“وجود دارد روز وقتی که من به معنای واقعی کلمه فقط بر روی نیمکت تفکر” چه هستم من انجام آنچه من می خواهم به انجام?'” آلبرایت گفت.

آلبرایت در حال حاضر ارائه تا studio for $100 به $150 در هر روز برای پدر و مادر به نگه داشتن یک آموزش غلاف از چهار به شش دانش آموزان است.

“ما می توانیم با استفاده از این به عنوان یک فضای کار یا کلاس درس به دلیل وجود مقدار زیادی از اتاق را برای اجتماعی فاصله,” او گفت:.

هر دو Releve Studios و خانم شانون استودیو قادر به باز بماند چرا که آنها تعیین شده است به عنوان یک روز کمپ.

هر دو آنها باید پایبند به اجتماعی فاصله و دیگر دولت های محلی و دستورالعمل ها.

Schilling گفت: او پروتکل در محل باید یک کودک و یا عضو هیات مریض است.

“در ذهن من با این آمار این نیست که اگر آن را هنگامی که. به همین دلیل ما دو بود. اگر کسی در یک گروه آلوده می شود, ما باید به یک استراحت برای دو هفته و آنها را مجبور به ارائه تست منفی به” Schilling گفت.

در Releve Studios هزینه برای یادگیری غلاف است 250 دلار برای هر کودک در هر هفته است. پس از آنها در اینجا 6 ساعت و نیم در روز است که می شکند به حدود $7.50 و ساعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de