مراکز بهداشت محلی دریافت COVID-19 اضطراری کمک های مالی از Delta Dental ایلینوی بنیاد

Delta Dental ایلینوی بنیاد 501(c)(3) خیریه بازوی Delta Dental ایلینوی اعطا کرده 1 میلیون دلار آن از طریق اورژانس گرانت برنامه به 20 فدرال واجد شرایط مراکز بهداشت کار به منظور بهبود دهان و به طور کلی سلامت ساکنان ایلینوی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

چهار نفر از کسانی که در مراکز بهداشتی و درمانی هستند و در آدیسون, Aurora, الگین و پورشه.

                                                                                                                                                                                                                       

این سازمان با ارائه خدمات حیاتی به محروم Illinoisans از جمله بسیاری از کسانی که تجربه موانع مهم برای مراقبت از. اورژانس کمک های مالی اجازه خواهد داد که این مراکز درمانی برای ادامه ارائه جامع خدمات سلامت برای بیماران.

“این فدرال واجد شرایط به مراکز بهداشتی درمانی بشدت نیاز به این بودجه برای ارائه بسیار مورد نیاز خوراکی و کلی مراقبت های بهداشتی به جامعه در طول COVID-19 pandemic” گفت: Lora Vitek مدیر اجرایی Delta Dental ایلینوی پایه و اساس است. “ما در حال همکاری با این مراکز به عنوان بخشی از ماموریت ما به کمک جامعه ما از طریق این بحران بهداشتی با هم.”

زیر چهار سازمان های محلی در حال دریافت هر یک از $50,000 اضطراری کمک مالی برای حمایت از کار خود را برای بهبود دهان و دندان و سلامت کلی برای ساکنان ایلینوی:

• بیشتر الگین مراقبت از خانواده مرکز خرید کت آزمایشگاه برای مراقبت از آن تیم های که ارائه COVID-19 انجام شد. اعطای نیز کمک به پرداخت هزینه اجاره برای سنکا مرکز بهداشت & کلینیک دندانپزشکی فراهم می کند که کودکان و بزرگسالان دندانپزشکی همراه با OB/زنان و زایمان و اطفال خدمات بهداشتی و درمانی.

                                                                                                                                                                                                                       

• VNA مراقبت های بهداشتی در آرورا خواهد شد و استفاده از آن کمک به پرداخت بخشی از حقوق خود را برای تیم دندانپزشکی در طول COVID-19 همه گیر و دوره بهبودی است که تحت پوشش سایر بودجه اضطراری. بودجه کمک خواهد کرد که هماهنگی بهتر مراقبت جامع برای بیماران در معرض خطر و خواهد شد تا حد زیادی بهبود دسترسی به مراقبت از دندان.

• Hamdard بهداشت و درمان فراهم می کند که خدمات بهداشت روان و مراقبت های اولیه در دو همدرد مرکز بهداشت و خدمات انسانی سایت در آدیسون و راجرز پارک در دور ضلع شمالی شیکاگو, استخدام پاره وقت, ساکن پرستار برای کار در هر سایت. این پرستار را ارزیابی بیماران و اولویت دادن به کسانی که بیشتر در معرض خطر برای COVID-19 دیده می شود توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی از جمله تست زمانی که مورد نیاز است.

• دریاچه شهرستان در بخش بهداشت و درمان و سلامت جامعه در مرکز پورشه را توسعه یک سیستم به منظور کاهش و کنترل ذرات تولید شده در طول خدمات دندانپزشکی و خرید تجهیزات حفاظت شخصی برای تیم دندانپزشکی.

شانزده اضافی مراکز بهداشتی و درمانی سراسر کشور نیز دریافت $50,000 اضطراری کمک مالی برای حمایت از کار خود را برای بهبود دهان و دندان و سلامت کلی برای ساکنان ایلینوی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

• هیئت امنای دانشگاه ایلینوی جنوبی دانشکده پزشکی Springfield, را با استفاده از این کمک مالی برای پوشش هزینه اجاره برای مدت سه ماه برای کلینیک دندانپزشکی در کوئنسی و لینکلن. کمک های مالی نیز مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هزینه برای تجهیزات مورد نیاز برای حفاظت از ارائه دهندگان و درمان بیماران از جمله ماسک ، عینک و چهره سپر ضد عفونی کننده دست و لوازم دندانپزشکی.

• مرکزی شهرستان مراکز بهداشتی و درمانی در اسپرینگفیلد قصد دارد با استفاده از کمک مالی برای عملیات عمومی از آن برنامه دندانپزشکی و برای اجرای اقدامات احتیاطی برای بازگشایی خدمات دندانپزشکی به صورت معمول و مراقبت های پیشگیرانه. بخشی از بودجه را پشتیبانی خواهد کرد علاوه بر این از یک operatory در آن اورژانس کلینیک دندانپزشکی در سنت جان در بیمارستان.

• شیکاگو مرکز سلامت خانواده خود را گسترش دهد خدمات بهداشتی و درمانی از جمله COVID-19 نمایش و تست اولیه و مراقبت های بهداشتی برای بیماران بدون COVID-19 علائم. بودجه نیز کمک خواهد کرد که این مرکز در خدمت جوامع سیاه در سمت جنوب شیکاگو شده اند که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

• سلامت جامعه و خدمات اضطراری, Inc. در کاربوندیل دریافت کمک هزینه برای خرید تجهیزات حفاظتی و استخدام پاره وقت دستیار دندانپزشکی و پاره وقت پرستار برای کمک به آن درمانگاه.

• مراقبت های بهداشتی جامعه, Inc. در دونپورت آیووا (خدمت Rock Island) را با استفاده از آن کمک مالی برای کمک به هزینه های اضافی ناشی از COVID-19 امداد تلاش در آن ایلینوی درمانگاه. این هزینه ها شامل حقوق و تجهیزات حفاظتی برای حرفه ای پزشکی ارائه منظقه نمایش برای COVID-19. Telehealth خدمات نیز تحت پوشش قرار بدهد.

• جنگهای صلیبی سلامت جامعه دارای هشت سایت در راکفورد منطقه فراهم می کند و اولیه پزشکی دندانپزشکی و سلامت رفتاری مراقبت پزشکی محروم در سنگ رودخانه دره. اعطای کمک های مالی حمایت خواهد کرد هزینه های مربوط به پزشکی از راه دور مانند لپ تاپ ها و هدست برای کامپیوتر و تلفن.

• ایری خانواده مراکز بهداشتی درمانی در شیکاگو عمدتا در خدمت کم درآمد و جوامع اقلیت در منطقه شیکاگو. حدود 88 درصد از بیماران از دریافت خدمات درمانی و یا بیمه. اعطای این کمک خواهد کرد که مراکز COVID-19 مراقبت از تداوم پروژه که با این نسخهها کار به اطمینان حاصل شود که آسیب پذیر جوامع دسترسی به خدمات پزشکی و دندانپزشکی. بسیاری از این بیماران به عنوان ضروری کارگران در طول بیماری همه گیر.

• دوست خانواده مرکز بهداشت Inc. در شیکاگو فراهم اولیه و پیشگیرانه خدمات بهداشتی و درمانی (پزشکی دندانپزشکی و سلامت رفتاری) در شیکاگو سمت جنوب. اعطای پشتیبانی خواهد کرد COVID-19 تست در حالی که هنوز جلسه اولیه و مراقبت های پیشگیرانه نیازهای بیماران و جوامع مرکز خدمت می کند. اعطای نیز حمایت از حقوق کارکنان بهداشت جامعه کمک به کسانی که نیاز دارند.

• Heartland داد بهداشتی اعطای کمک های مالی کمک خواهد کرد که با اورژانس خدمات بهداشتی و سلامتی برای جوامع در شیکاگو بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 از جمله افراد مسن و بی خانمان. این بودجه را پشتیبانی نیروی انسانی هزینه های تجهیزات پزشکی تجهیزات حفاظت شخصی و بالینی عملیات. آن را نیز کمک به پرداخت هزینه برای مواد غذایی, حمل و نقل عبور کارت های هدیه و بهداشت کیت.

• Howard Brown سلامت در شیکاگو را با استفاده از آن کمک به پرداخت حقوق پزشک و حمایت از آن در ادامه در پاسخ به COVID-19. پول کمک خواهد کرد که ادامه خدمات به جوامع به طور نامتناسبی تحت تاثیر مداوم بیماری همه گیر.

• Macoupin مراکز بهداشتی و درمانی در Carlinville افزایش خواهد یافت telehealth خدمات فعلی بیماران در آن افرا خیابان و مورگان خیابان درمانگاه و گسترش خدمات به بیماران محروم در داخل و اطراف شهرستان Macoupin. اعطای نیز کمک خواهد کرد با ارائه رفتاری دندانپزشکی و پزشکی موبایل خدمات بهداشتی و درمانی به 15 روستایی شهرستان در بخش مرکزی از دولت است.

• مایل مربع مرکز بهداشت در شیکاگو قصد دارد به استفاده از آن کمک به ارائه مواد غذایی برای بیمارانی که تست مثبت یا منتظر نتایج تست برای COVID-19 و خانواده خود را. این کمک خواهد کرد که برای پرداخت 2,000 catered جعبه ناهار و 2000 عرضه مواد غذایی جعبه. باقی مانده پول استفاده خواهد شد برای توزیع مواد غذایی و تعامل جامعه در جنوب و غرب طرف شیکاگو است. همکاران در این پروژه شامل مواد غذایی محلی pantries و کلیساها همراه با داوطلب دانش آموزان فارغ التحصیل از دانشگاه ایلینوی در شیکاگو دانشکده پزشکی و دانشکده بهداشت عمومی.

• ارکان سلامت جامعه در لا گرنگ آن را بهبود کیفیت هوا سیستم از جمله مجرای تمیز کردن و پیشرفت است. اعطای نیز کمک به پرداخت هزینه برای دفتر موانع شخصی, محافظ لوازم و تجهیزات و سایر هزینه های تمیز کردن.

• PrimeCare سلامت جامعه Inc. خواهد شد استفاده از این کمک مالی برای پرداخت هزینه های آب و برق و برای پوشش بخشی از حقوق برای پنج ثبت نام پرستاران در خدمت بلمونت Cragin, Dunning, Humboldt, پارک, Logan Square, Portage پارک و شهرک غرب جوامع از شیکاگو است. این مناطق را تجربه کرده اند قابل توجهی از کمبود مراقبت های اولیه و دندانپزشکی ارائه دهندگان. PrimeCare شش مراقبت های اولیه/سلامت رفتاری سایت دو مراکز دندانپزشکی و دو دارو-کمک به درمان (MAT) درمانگاه.

• وعده های بهداشت و درمان در Champaign را با استفاده از کمک مالی برای کمک به حمایت از کارکنان کلیدی به عملیات خود در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این بودجه استفاده می شود برای مشاوره وروان درمانی و آزمایشگاهی, خدمات, ثبت نام برای آن روانپزشکی برنامه و به استخدام کارکنان که در حال عبور آموزش دیده در پزشکی از راه دور, روانپزشکی و حضوری ثبت نام.

• SIHF بهداشت و درمان در Sauget را با استفاده از اورژانس کمک مالی برای کمک به پرداخت حقوق کارکنان مراقبت های بهداشتی که در خدمت بیش از 106 ، 000 شهری و روستایی فقیر افراد در جنوب غربی ایالت ایلینوی است. این کارگران با ارائه مراقبت به خطر افراد و اطمینان از دسترسی به مراقبت های بی وقفه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

درخواست برای دور دوم کمک های مالی

دور دوم از اورژانس کمک های مالی در دسترس است.

Delta Dental ایلینوی بنیاد و ایلینوی کودکان بهداشت و درمان بنیاد به تازگی اعلام کرد که 3 میلیون دلار کمک مالی برنامه برای کمک به اطمینان حاصل شود ایلینوی کودکان ادامه داد: دسترسی به حیاتی بهداشت دهان و دندان خدمات در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کمک های مالی تا 100.000 دلار در دسترس خواهد بود به فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی و سایر مراکز بهداشتی-درمانی ادغام بهداشت دهان و دندان به مراقبت های بهداشتی اولیه تنظیم.

برنامه های کاربردی برای برنامه کمک مالی جدید پذیرفته می شود تا ژوئیه 31. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاهده ilchf.org/rfp-archive/.

دلتا دندانپزشکی ایلینوی بنیاد تشکیل شد در مارس 2008 توسط Delta Dental ایلینوی, غیر انتفاعی خدمات دندانپزشکی شرکت با یک ماموریت برای بهبود سلامت کلی و رفاه است. پایه و اساس است 501(c) (3) خیریه بازوی Delta Dental ایلینوی است. در دهه گذشته تلاش های مشترک دلتا دندانپزشکی از ایلینوی و دلتا دندانپزشکی ایلینوی بنیاد ارائه کرده اند بیش از 8 میلیون دلار به برنامه ها و سازمان ها در ایلینوی که بهبود سلامت دهان و دندان از دولت و شهروندان است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلتا دندانپزشکی ایلینوی بنیاد مراجعه کنید www.deltadentalil.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net