رستوران های محلی دریافت خلاق برای دیدار با دولت بازگشایی الزامات

اکو پارک (CBSLA) — با کشت و دستورالعمل های جدید از سوی دولت به منظور بازگشایی با خیال راحت برخی از رستوران ها در اطراف L. A. شهرستان داشته اند ،

یک اکو پارک رستوران نشانه گرفتن از طراحی های محبوب در خارج از کشور. بانوی برد کافه با استفاده از گلخانه قرنطینه در پارکینگ — یک سبک اروپایی که صاحب مبهم منصوری گفت: مناسب کافه بازگشایی قصد دارد از ایمنی و بصری نقطه نظر.

“نگه داشتن سحر و جادو, راست?” او گفت:. “علت هیچ کس می خواهد به احساس مانند آنها در تخت بیمارستان.”

چهار خصوصی-هنوز-عمومی غلاف تمیز بین هر استفاده و آنها را کمی گرم می شود.

“ما طرفداران نیز به طوری که شما در حال گرفتن برخی از تهویه” منصوری گفت. غلاف نیز باید ویندوز در هر طرف و یک درب.

غلاف ارائه یک سطح اجتماعی فاصله است که برخی از مشتریان می خواهید در حال حاضر.

“من دوست دارم که چگونه زیبا بود من دوست داشتم که چگونه امن آن بود” گفت: مشتری کارولینای Ortiz. “من کمی عصبی در مورد غذا خوردن با همه چیز در رفتن اما من در واقع عاشق راه آنها فاصله همه چیز را از آن احساس بسیار امن است.”

این یک موجودی است که رستوران ها در سراسر L. A. در حال تلاش برای پیدا کردن محدود در چگونه و از کجا آنها خدمت به مردم است.

Nesmon کافه در شرمن اوکس به جداول تمام راه را به محدود کردن. برای کمک به رستوران تک به تک با خیال راحت این شهرستان از L. A. در حال حاضر اجازه می دهد رستوران گسترش بر روی پیاده رو و به پارکینگ.

“من نمی خواهد بود قادر به حتی باز بماند بدون این که از آنجا که من قادر نخواهد بود برای قرار دادن به اندازه کافی جداول در گفت:” کافه صاحب Nily Yefheshalon. “این امر منطقی نیست.”