Lombard کتابخانه مقامات موافقت خود را با خرید سابق آقای الف سوپر مارکت سایت

Lombard کتابخانه مقامات توافق کرده اند که برای به دست آوردن یک توقیف سوپر مارکت به حرکت به جلو با یک محکوم طرح برای یک ساختمان جدید.

Helen M. آلو یادبود کتابخانه اعضای هیئت مدیره در روز دوشنبه شب رای به تصویب و تایید قرارداد برای خرید از سابق آقای الف سوپر مارکت سایت در 401 S. اصلی سنت های حرفه ای ساختمان درب بعدی در 425 S. خیابان اصلی و در مجاورت اسایش.

                                                                                                                                                                                                                       

“به عنوان روستای Lombard آغاز می شود شفا از COVID-19 بحران یک کتابخانه جدید در قلب ما خیابان اصلی کریدور خدمت خواهد کرد به عنوان یک فانوس دریایی از امید و جایی برای حمایت از رفاه اعضای جامعه” کتابخانه مدیره رئیس جمهور Jason Brandt گفت: بیانیه نوشته شده است. “از آن گرفته شده طولانی تر از پیش بینی, اما ما امیدواریم که ما می تواند همه را در آغوش مسیر رو به جلو ما به عنوان دیده بان با هم یک کتابخانه جدید افزایش در Lombard خیابان اصلی.”

آلو مقامات صرف بیش از 3½ سال تلاش برای تحقق وعده برای ساخت حدود 50,000-مربع-امکانات پا به جای کتابخانه های موجود در 110 دبلیو افرا سنت

رای دهندگان در نوامبر 2016 تصویب افزایش مالیات بر دارایی برای کتابخانه اما این پروژه رو تکرار تاخیر.

اولیه طرح برای ساخت کتابخانه محل موجود اما مقامات در تلاش برای ایجاد یک پیشنهاد است که می تواند با تصویب جمع اوری با Lombard پارک منطقه که دارای همسایه Lilacia پارک.

در ماه نوامبر کتابخانه مقامات نشان داد آنها بررسی نقاط دیگر از جمله سابق آقای الف سایت. سوپر مارکت ساختمان ایستاده بود خالی از آنجا که کسب و کار به طور ناگهانی بسته شده در سال 2013 است.

                                                                                                                                                                                                                       

برانت گفت: این کتابخانه دارای موافقت به پرداخت $2.295 میلیون برای آقای Z اموال $340,000 ملک در 425 S. اصلی و $20,000 برای راحت شدن از درد بسته است.

معامله مشروط به کتابخانه گرفتن ى مصوبات از ایجاد کرد.

برانت در همین حال اذعان کرد که کتابخانه مقامات شده اند “نا امید و نگران در گسترده تاخیر برای شروع ساخت و ساز.”

کتابخانه مدیره به دنبال مذاکره با پارک منطقه برای بیش از سه سال Brandt گفت: “از آنجا که اعضای هیئت مدیره و بسیاری از Lombard ساکنان بصورتی پایدار و محکم بر این باور بودند که ساخت یک کتابخانه جدید در محل فعلی خود در مجاورت Lilacia پارک سود جامعه و پارک و کتابخانه و Lombard را در مرکز شهر.”

در پاییز گذشته کتابخانه مدیره یک تلاش نهایی برای رسیدن به توافق با پارک منطقه توسط اندیشند پیشنهاد منطقه پارک ساخته شده در نوامبر 2017. اما مذاکرات شکست خورده است.

                                                                                                                                                                                                                       

بنابراین در اواخر پاییز کتابخانه نماینده رسیده به صاحبان سابق آقای الف سایت با یک سری از پیشنهادات زیر عمومی درخواست قیمت $2.295 میلیون.

“هر یک از کسانی که ارائه می دهد رد شد و صاحبان خود را ارائه ارزیابی و توجیه های خود را از nonnegotiable درخواست قیمت” برانت گفت.

با وجود این هزینه از اموال کتابخانه نمی خواهد نیاز به صرف حدود 1.5 میلیون دلار برای تغییر و حرکت به اجاره موقت محل. به جای موجود کتابخانه ساختمان باقی خواهد ماند تا ساخت و ساز از خیابان اصلی محل به اتمام است.

خیابان اصلی محل نیز برخی از مزایا از جمله دسترسی به مجاور پارکینگ.

“در نهایت” برانت گفت: “خیابان اصلی کتابخانه ساختمان قادر خواهد بود برای خدمت به جامعه ما بهتر از افرا, خیابان, ساختمان, برنامه ما تلاش برای رسیدن به یک توافق با منطقه پارک.”

او گفت: هیئت مدیره است و در عین حال به تصمیم می گیرید چه خواهد شد به کتابخانه های موجود در ساختمان که یکی از جدید باز می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de