ساحل طولانی FD غواصان پیدا بازگشت از دست رفته پای مصنوعی به Paralympian


لانگ بیچ (CBSLA) — ساحل طولانی آتش نشانی نجات غریق و غواصان شنبه در بازگشت از دست داده و پای مصنوعی به صاحب Paralympian دی والت مخلوط.

ساحل طولانی غواصان آتش نشانی نگه دارید تا یک پای مصنوعی متعلق به یک Paralympian پس از سه روز جستجو. (اعتبار: لانگ بیچ آتش نشانی)

با توجه به بخش ایالات متحده پارالمپیک عضو تیم از دست داده و پای مصنوعی خود را روز شنبه در حالی که شنا کردن در این منطقه از جزیره سفید. با تنها دو ساعت از نور خورشید به سمت چپ آتش نشانی و غواصان شروع به جستجوی آب, اما قادر به قرار دادن پروتز قبل از شب سقوط کرد.

به جستجو ادامه داد: روز شنبه با کمک از لانگ بیچ اداره پلیس اما بسیار ضعیف دید و آب های عمیق خنثی جستجو برای سیاه و سفید کربن الیاف مصنوعی در پایین سيلتي و شرایط بخش گفت.

در روز سه شنبه آتش نشانی و غواصان قادر به پیدا کردن پروتز ساق پا پس از دریافت اطلاعات جدید و مختصات به جستجو و قادر به بازگشت پا به مخلوط.

“ورزشکار بسیار سپاسگزار و اظهار داشت که ما را نجات داد توکیو المپیک برای او که در آن او قرار است به رقابت در پرتاب نیزه به نمایندگی از ایالات متحده در سال 2021” این گروه گفت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر