لانگ بیچ (CBSLA) — ساحل طولانی مقامات بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد که آزمون های اولیه نشان داد که دو مرد و یک زن باید قرارداد coronavirus.

یک بیمار در بیمارستان بستری شد, در ساحل مرکز پزشکی است و در حال حاضر در شرایط با ثبات در حالی که دو نفر دیگر جدا شد در خانه با توجه به طولانی, ساحل, وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“بیمار شده و در یک اتاق ایزوله پس از شناسایی شدن به عنوان به طور بالقوه داشتن COVID-19 و این است که با ارائه بهترین مراقبت از” دکتر جیمز لئو افسر ارشد پزشکی در بیانیه ای گفت. “اعضای هیات پس از تمام کنترل عفونت مورد نیاز از جمله زیر دستورالعمل CDC در مورد قرار گرفتن در معرض به بیماران مبتلا به رمان coronavirus پوشیدن ماسک محافظ صورت/حفاظت از چشم و دستکش و روپوش و دیگر اقدامات حفاظتی.”

مقامات گفت: دو نفر از بیماران به سفر بین المللی و منطقه شناخته شده جامعه انتقال و یک سفر در داخل کشور به یک منطقه شناخته شده جامعه انتقال است.

مرتبط با: CSU بلند, ساحل, دانش آموزان و مشاوران خود قرنطینه در میان ترس از Coronavirus تماس در سی کنفرانس

“این اولیه آزمون, نتایج و پاسخ ما و هماهنگی با بهداشت عمومی و ایمنی مقامات گرفته شده بسیار جدی” شهردار رابرت گارسیا در بیانیه ای گفت. “ما قویا بر این باورند که COVID-19 تهدیدی برای بهداشت عمومی در اینجا در ساحل طولانی و در سراسر ایالات متحده است.”

دلیل اولیه آزمون مثبت وزارت بهداشت است گفت: برای انجام یک مخاطب گسترده بررسی و زیر با هر یک از افرادی که ممکن است در معرض.

مرتبط با: Coronavirus حقایق و اسطوره ها: کارشناس می گوید: بسیاری از افراد که بیماری خفیف, آیا فقط خوب’

“امروز ما باید به سرعت انتقال از آماده شدن برای یک مورد به در حال حاضر اجرای مهار تلاش های وجود دارد باید افراد دیگر که تست مثبت برای COVID-19 در لانگ بیچ” بهداشت شهرستان افسر دکتر Anissa دیویس گفت:. “اورژانس اعلامیه که ما اعلام کرد در اوایل این هفته در ادامه به کمک ما و منابع ما نیاز به پاسخ به این برای جامعه ما است.”

موارد در نظر گرفته presumptive تا زمانی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تایید نتایج. اگر تایید تعداد کل coronavirus موارد در لس آنجلس خواهد افزایش به 19.

“این مهم است که توجه داشته باشید که طولانی ساحل در حال آماده سازی به شدت و که ما درک می کنیم که این یک کار بسیار جدی جهانی بهداشت بحران” گارسیا گفت: در شب کنفرانس مطبوعاتی. “ما همچنین می خواهم به یاد داشته باشید که این شهر در ارتباط مستمر با شرکای ما.”

ساحل طولانی در عمل خود را در بخش بهداشت و درمان جداگانه از لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im