چه بهتر از تبدیل شدن جهان معروف برای فروش هات داگ ؟ انجام آن را با دوستان خود!

دوچرخهسواری جیم لذیذ سگ بوده است ثابت در خیابان دنور برای پانزده سال و در Ballpark رستوران محله در 2148 Larimer خیابان گذشته ده. اما slingin’ weenies انفرادی می تواند تنها فرفره بنابراین بنیانگذار جیم Pittenger دعوت کرده است برخی از آشپز بگیرید و یاد دهید برای ایجاد خود را خوراک سگ خواهد شد که در این منو برای یک ماه در یک زمان تا زمانی که…احتمالا تا دوچرخهسواری جیم اجرا می شود از دوستان.

برای اولین بار است Brunson را قشنگ قرمز گرم از آشپز جاستین Brunson, بنیانگذار شاهکار مغازه اغذیه فروشی, پیر, عمده, سلطنتی, خروس Folsom, غذاهای, فرهنگ, گوشت و پنیر و رودخانه خرس آمریکایی گوشت. Brunson ترکیب چند جنوب طعم به یکی از جدی snarfable سگ: این تند تند داغ سگ صدر با فلفل شیرین و پنیر و ارتفاع سس باربیکیو (محصول جدید از دنور خود ارتفاع سس گوجه فرنگی) و ترد سرخ شده, ترشی پیاز قرمز.

You know your big when your wiener shows up on Biker Jim's menu.گسترش

شما می دانید زمانی که وینر خود را نشان می دهد تا در دوچرخهسواری جیم منو.

علامت Antonation

Fried nacho mac and cheese at Biker Jim's.گسترش

سرخ شده nacho مک و پنیر در دوچرخهسواری جیم.

علامت Antonation

Brunson می گوید او با الهام از یک میان وعده پایین جنوبی است که ترکیبی از saltine کراکر, لینک های داغ, فلفل فرنگی شیرین و پنیر و سس باربیکیو (که ممکن است اختراع شده است و توسط جیم ‘N نیک نوار-B-س) در این تنوع پیاز سرخ شده به جای saltines اضافه کردن یک کمی از بحران. “من واقعا خوشحالم که من وینر در جیم منو” آشپز می افزاید.

بعدی برای مارس آشپز Lon Symensma بنیانگذار ChoLon و Cho77. در حالی که Symensma را فرانکفورتر هنوز به داد ما امید آن را جنوب شرقی آسیا خم.

همچنین جدید در دوچرخهسواری جیم یک nacho پنیر تنوع رستوران را سرخ کرده مک و پنیر. قشنگ مربع در حال سرند با بیکن و چیلس و با پوسته در یک nacho-پنیر ذرت مکزیکی پوشش. مطمئن شوید که املاک خود را در سفارش شما قبل از ترکیب این با هر چیز دیگری در منو است.

دوچرخهسواری جیم لذیذ سگ باز است و از ساعت 11 تا 10 p. m. روز شنبه تا پنج شنبه و از ساعت 11 تا 3 صبح جمعه و شنبه. تماس 720-746-9355 و یا بازدید از فروشگاه وب سایت برای جزئیات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de