MONTICELLO, Ind. — شمال ایندیانا پارک تفریحی است که سرگرم نسل از بازدید کنندگان با سواری میدوی و جاذبه های lakeside کنسرت برای نزدیک به یک قرن, بسته شده, پارک, مقامات گفت: با استناد به پارک عملکرد ناامید کننده.

ایندیانا که باز در سال 1926 و در ابتدا به نام ایده آل, ساحل, ارائه سرسره و سایر سواری از آن lakeside سایت بر روی دریاچه شفر در مانتیسلو حدود 30 مایل (48 کیلومتر) شمال لافایت. پارک بود و مدت طولانی شناخته شده برای آن شعار و صدای جرنگ جرنگ, ‘œThere بیش از ذرت در ایندیانا.’�

                                                                                                                                                                                                                       

پارک گفته است که کسب و کار شده بود توقیف و پس از 94 سال از عملیات در یک بیانیه صادر شنبه یک روز پس از خبر بسته شدن شکست. این بیانیه گفت که ‘œdespite مهم تلاش و مقدار زیادی از سرمایه گذاری در زیرساخت ها و سواری های ما دیده نمی شود بهبود در نتایج عامل” WLFI-تلویزیون گزارش شده است.

‘œAs مانند ما ساخته شده این مشکل تصمیم به توقف عملیات. این تصمیم وارد شده به آرامی” با توجه به این بیانیه.

مستقر در کالیفرنیا Apex پارک های گروه خریداری کرده بود ایندیانا ساحل در سال 2015 از مورگان تفریح تعطیلات از ساراتوگا اسپرینگز نیویورک.

Apex خرید مشخص شده و تنها تغییر دوم پارک مالکیت پس از تاسیس Spackman خانواده به فروش می رسد آن را به مورگان. فروش که شامل پارک تفریحی خود را اردو و هتل.

این پارک را از بسته شدن شوکه ساکنان و رهبران کسب و کار در مانتیسلو را Twin Lakes منطقه so-نام دریاچه شفر و در مجاورت دریاچه فریمن که هر دو محبوب هستند با بازدید کننده در تابستان.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe نمی بینم این که در همه� سفت Mitchell, سفید, شهرستان, توسعه اقتصادی, مدیر, گفته مجله پیک.

ایندیانا ساحل و Apex بودند شکایت کرد سال گذشته پس از 12 سال لافایت پسر بچه فوت کرد در ماه ژوئن سال 2019 در حالی که سوار تفریحی پارک لقب استان و مردم ایندیانا طوفان غلتکی coaster. که طرح دعوی در دادگاه در حال بررسی است.

در آن اوج جمعیت تبار هر تابستان در پارک تفریحی که میزبان بیش از چند دهه به برجسته عمل می کند از جمله این که ساحل پسران, آلیس کوپر, لاک پشت ها و سانی & Cher

فرد Feigel لافایت گفت که او در میان حدود 100 نفر که با حضور 1968 عملکرد برادر بزرگ و برگزاری شرکت های جنیس جاپلین. او به یاد می آورد که بسیاری از بازدید کنندگان پارک نمی دانم که جاپلین بود و او قادر به آزادانه پرسه زدن در طول یک استراحت در گروه عملکرد.

‘œDuring شکستن جنیس بود در نیمه راه در سراسر بازی و سواری و هیچ کس hassling او. او تنها با داشتن یک خوب زمان” Feigel گفت: مجله پیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im