دیرین اورنج کانتی روزنامه نگار کشته شدند پس از اتهام خیابان مسابقه سقوط به وانت خود را در سانتا آنا

سانتا آنا (CBSLA) — 67-سال-پیرمرد مرده بود روز شنبه پس از یک خودرو درگیر در یک مسابقه خیابانی در سانتا آنا سقوط کامیون خود باعث آتشین خراب است.

راننده یک نقره اولی سقوط یک کامیون وانت صبح روز پنجشنبه در حالی که گفته می شود مسابقات خیابانی در سانتا آنا. (CBSLA)

به گفته پلیس قربانی دیرین اورنج کانتی ثبت نام ویرایشگر یوجین Harbrecht شد و تبدیل بر روی سانتا کلارا خیابان از خیابان بریستول زمانی که دو ماشین مسابقه آمد نسبت به او در حدود 11:45 صبح

“و هنگامی که آنها به این تقاطع آنها زده, سیاه, کامیون بود که سمت چپ به نوبه خود بر روی سانتا کلارا خیابان ضربه زدن آن را از تقاطع” سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna با سانتا آنا اداره پلیس گفت:. “آنها زده الکتریکی جعبه که منفجر کردن پیاده رو و سپس خودرو بازدید حصار و گیر می شود در حصار است.”

پس از شاهد خشونت تصادف به پایان رسید که در شعله های آتش دو خوب سامریان فرار به جلو و Harbrecht از کامیون و خاموش کردن آتش.

“شعله های آتش شروع به بالا رفتن و در مورد به طوری که در آن نقطه شما فقط می خواهید مطمئن شوید که مرد نمی فرا گرفته در شعله های آتش” لوئیس گونزالس گفت. “و ما همه چیز را ما می تواند به آن را دریافت.”

“نجیب زاده در کامیون ما نمی تواند او را ببیند تا زمانی که ما شکست شیشه ای, و او هنوز هم بی توجه” گیلرمو Velazquez گفت. “ما بزرگترین چیزی که بود فقط شعله ما متوجه شده که شعله پشت سر هم کمی بزرگتر به عنوان ماشین گذاشته به طوری که بزرگترین نگرانی من فقط گرفتن آقایی در خارج از خودرو.”

این جفت ارز با موفقیت کشیده Harbrecht از خودرو اما پلیس گفت که او از جراحات درگذشت و پس از گرفته شدن به UC Irvine, مرکز پزشکی.

به گفته شاهدان راننده BMW مجروح شد اما آگاهانه و به بیمارستان منتقل شد در ناشناخته بیماری است.

دومین راننده درگیر در خیابان مسابقه از صحنه گریخت اما یک خودرو مطابق با توضیحات بود و بعد از آن واقع شده در نزدیکی اداره پست و راننده را بازداشت گرفته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر