• چرا بینندگان نگه داشتن در فروش خانه های استرالیا
  • خواهد اندرو زمستان را Logies تاریخ ؟

منحصر به فرد: شما در استرالیا بعدی چشم انداز افسانه یا باغ گورو?

جستجو برای یک تازه استعداد های جدید به جای فروش خانه های استرالیا مورد علاقه چارلی Albone در آمار Foxtel نشان می دهد تلویزیون و کارفرمایان می خواهید برنامه های کاربردی از مردم است.

برنده متقاضی را نه تنها تبدیل شدن به یک ستاره در کنار اندرو زمستان و Shaynna فروغ; آنها نیز خواهد بود NewsCorp جدید استرالیا باغبانی مقاله نویس.

Albone که امضا شده است توسط هفت را بهتر خانه و باغ, برگ برنده جایزه نشان می دهد با Foxtel برکت و کمک خواهد کرد برای پیدا کردن خود را جایگزین.

آیا شما یکی است ؟ اعمال امروز اینجا

38 ساله landscaper بوده است ثابت در فروش خانه های استرالیادر کنار طراح داخلی فروغ و میزبان زمستان پس از آن شروع به پخش 13 سال پیش.

خود را مقرون به صرفه باغ makeovers کمک کرده اند تبدیل صدها تالار خانه برای فروش — با فصل جدید پخش از ماه آینده به گذشته خود.

“من دوست داشتم که بخشی از فروش خانه های استرالیا هستم و فوق العاده سپاسگزار برای همه چیز نشان می دهد انجام داده است برای من” Albone گفت: اخبار پارسیان استرالیا می باشد.

Charlie Albone is leaving Selling Houses Australia.
media_cameraچارلی Albone ترک فروش خانه در استرالیا.

“من این فرصت را دارند که من نمی توانم به نوبه خود به پایین است که اجازه خواهد داد که من به صرف زمان بیشتری را با خانواده من است.”

انگلیسی-متولد ستاره که موفق به کسب دو نقره ای-طلایی مدال و یک اشاره از ملکه برای او نوشته در مشهور Chelsea Flower Show, دارای دو فرزند جوان با همسر ژولیت عشق.

“آن را با قلبی سنگین که من دست باغبانی قیچی به کسی جدید اما آرزوی آنها و نشان دادن تمام بهترین حرکت رو به جلو است.”

Selling Houses Australia host Andrew Winter and design expert Shaynna Blaze farewell gardening guru Charlie Albone. Picture: Foxtel
media_cameraفروش خانه استرالیا میزبان اندرو زمستان و کارشناس طراحی Shaynna فروغ وداع باغبانی گورو چارلی Albone. تصویر: Foxtel

برنده نما سبز خواهد شد پیوستن به شیوه زندگی کانال قابل توجه استعداد فهرستی برای فصل 14 از فروش خانه های استرالیاو همچنین نوشتن یک ستون هفتگی در سراسر عمده یکشنبه روزنامه ها و ظاهر شدن در دیگر اخبار پارسیان انتشارات.

شیوه زندگی و مدیر وندی مور گفت: “ما در حال بدیهی است که واقعا غمگین برای خداحافظی به چارلی اما او همیشه باقی می ماند بخشی از شیوه زندگی و خانواده و ما برای او آرزوی چیزی جز شادی خود را در سرمایه گذاری جدید است.”

Foxtel را, مدیر اجرایی, از, تلویزیون, برایان والش نیز آرزو Albone همچنین اضافه کرد: “تلویزیون را نشان می دهد تکامل و یا آنها پس ما این فرصت را برای دوباره فروش خانه های فرمت و تغییر شکل آن را برای دهه جدید.

“معنای واقعی کلمه وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از علاقه مندان به باغبانی در سراسر استرالیا, بنابراین ما در حال حاضر در lookout برای پیدا کردن است که به عضویت این تیم در نشان می دهد. این یک فرصت عالی برای ایجاد یک جدید ستاره از صفحه نمایش کوچک” او گفت:.

درخواست اینجا را کلیک کنید و یا برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

در اصل منتشر شده که به دنبال استرالیا بعدی تلویزیون باغبانی گورو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im