غارتگران آتش به راهنمایی و رانندگی در سان برناردینو غارت کردن فروشگاه


سن برناردینو (CBSLA) – ناآرامی که آمار لس آنجلس مترو منطقه بیش از آخر هفته موجب مرگ جورج فلوید نیز گسترش امپراتوری داخلی یکشنبه که در آن یک راهنمایی و رانندگی در سان برناردینو بود به آتش کشیده شد و چندین مغازه را غارت کردند.

غارتگران شکستن را به یک فروشگاه در سان برناردینو کالیفرنیا. 31 مه سال 2020 است. (CBSLA)

تظاهرات در سن برناردینو خشونت تبدیل شد که یک راهنمایی و رانندگی در Waterman خیابان و خیابان 13 به آتش کشیده شد. یک مرد گرفتار شد تصویری شکستن در داخل و با استفاده از برخی از نوع از مشعل به مجموعه ای از آیتم های به آتش کشیده.

سان برناردینو آتش نشانی خدمه قادر به خاموش کردن شعله های آتش را قبل از آنها نابود ساخت. California Highway Patrol افسران نیز پاسخ داد اما آنها در صحنه عمدا ایجاد حریق فرار کرده بود.

غارتگران یکشنبه شب نیز غارت یک Walgreens و چندین فروشگاه دیگر واقع فقط چند بلوک دورتر از راهنمایی و رانندگی. چندین ساختمان پایدار شکست کردن ویندوز و گران درها و پانل های.

یک عمدا ایجاد حریق مجموعه آتش به راهنمایی و رانندگی در سان برناردینو کالیفرنیا. 31 مه سال 2020 است. (CBSLA)

31 مه سال 2020 است. (CBSLA)

شهرستان سان برناردینو اعلام وضعیت اضطراری در صدور منع رفت و آمد آغاز شد که در 8 p. m. روز شنبه و فرار از طلوع آفتاب در روز یکشنبه. این شهرستان گفت: حکومت نظامی ادامه خواهد داد تا زمانی که وضعیت اضطراری برداشته شده است.

“در حال حاضر تمرکز اصلی ما این است که بازگرداندن نظم در شهر و همچنین مطمئن شوید که ما می توانیم ادامه به عملکرد همانطور که ما حرکت رو به جلو از این حادثه” سان برناردینو پلیس سرهنگ میشل ماهان گفت CBSLA یکشنبه شب.

در همین حال یک گروه استفاده می شود سنگ به سر و صدا درب های شیشه ای و شکستن به همت دره بازار واقع 2200 W خیابان فلوریدا. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کسب و کارهای آسیب دیده بودند در داخل و یا اگر وجود دارد هر گونه بازداشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de